Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
[Zestawienie] Sceny, w których bohater mówi wprost do kamery
Autor Wiadomość
Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2014-03-01, 09:24   [Zestawienie] Sceny, w których bohater mówi wprost do kamery

Mam dla Was nowy temat, nie ukrywam, że to kolejny temat, który robię z przygotowanych artykułów gdy byłem jeszcze w Redakcji. Skoro na redaktora się nie nadaję, to pomysły zrealizuje na forum. A mam ich jeszcze trochę :)

Myślę, że temat jest ciekawy, jest sporo takich scen, można sobie poszukać ;) Żeby aż tak szybko nie poszło, można przedłużyć sobie robotę urozmaicając posty także screenami.

A więc, podawajcie: zdanie wypowiedziane przez bohatera wprost do kamery, do oglądającego. Podajcie też tytuł odcinka i byłoby bardzo miło gdyby też był screen, ale to już jako dodatek :)

Nie będę wypisywał wszystkich bo pamiętam sporo, ale zostawię to dla innych odkrywców(Was) więc...

1. odc. Tajemnicza Historia- Kapitan Żbik mówi "Zapamiętajcie sobie raz na zawsze! Pić do lustra nie wypada..." zwraca się do kamery i mówi:
"...lepiej podejść do sąsiada" :)

2. odc. W Kamasze- Waldek na końcu odcinka patrzy się na kamerę, wskazuje Nas oglądających palcem i zadaje pytanie: "A Ty byłeś w wojsku?"

3. odc. Cios w Nos- Babka na koniec odcinka podjeżdża na wózku do kamery i puentuje odcinek, wraz z życzeniami na Nowy Rok :) "I nadeszły piękne czasy, śmiechy, tańce, wygibasy. Wszyscy się kochają szczerze... tylko że im gówno wierzę!
Bo ta miłość i kochanie, miga tylko na ekranie. No to chlup! W ten głupi dziób. Szczęśliwego nowego roku życzy Babka!"

Dodawajcie, co znajdziecie. Ja też będę dodawał :)

pollen99 
Ferdynand Kiepski
Obywatel GC

Wysłany: 2014-03-01, 09:34   

Odcinek "Rolki, czyli total gigant" - Ferdek na końcu odcinka patrzy się do kamery i mówi Ta fryzura jest chyba magiczna. Lecą na mnie pieniądze, kobiety... Chyba jutro pójdę trochę pośmigać.

Vito_Corleone 
Kiepski Znawca
Garbaty anioł

Wysłany: 2014-03-01, 11:20   

W odcinku "Sylwester narodów" mj. Ryba składa życzenia sylwestrowe widzowi. Ryba mówi Lepiej raz dobrze dupnąć niż pierdzieć po kawałku. Szczęśliwego nowego roku życzy major Ryba

GigiLacrimoso 
Paździoch

Wysłany: 2014-03-01, 11:40   

"Świat który nie może zaginąć" - co prawda nie bezpośrednio, lecz z Okiła aktorka z filmu mówi do widzów "On umiera, chamy jedne! Na pewno śpicie! Pewnie by oglądali głupie seriale albo piłkę nożną! A kto będzie oglądał zaangażowane kino moralnego niepokoju? Chcecie małolaty? Pokażę wam cycki! Macie, napatrzcie się prymitywy jedne!"

W odcinku "Rachunek sumienia" - "Dwa słowa na niedzielę" - ksiądz z TV "Zaprawdę powiadam Wam - grzeszycie!"

pollen99 
Ferdynand Kiepski
Obywatel GC

Wysłany: 2014-03-01, 11:57   

GigiLacrimoso, adresatem słów w obu przypadkach byli raczej Kiepscy, a nie widzowie ;)

Matrixun 
Moderator|Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2014-03-01, 18:09   

W odcinku "Biały miś" w scenie końcowej Babka mówi do kamery Polak mieć musi łeb i dupę ze stali

Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2014-03-01, 18:39   

Matrixun napisał/a:
W odcinku "Biały miś" w scenie końcowej Babka mówi do kamery Polak mieć musi łeb i dupę ze stali

Zaczyna się: ,,Co się zbuduje, to się zrujnuje, co się polepszy, to się rozpieprzy, co się ... (nie pamiętam :D ) to się rozwali. Polak mieć..."

Matrixun 
Moderator|Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2014-03-01, 18:46   

Tak, tak, ale dopiero gdy wypowiada słowa, które przytoczyłem zwraca się prosto do kamery. ;-)

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2014-03-03, 20:10   

W odc. "Spółdzielnia radiowęzeł" na końcu Ferdek zaprasza widzów na program "Wieczór z Ferdkiem"

"Jak jest zimno, a nie ma wiatru, to jest ciepło"
~Robert Górski

karol piękny 
Ferdynand Kiepski
Mam pomysła!

Wysłany: 2014-12-17, 22:15   

W odcinku "Sylwester marzeń" Ferdek mówi do kamery "Szczęśliwego nowego roku, w państwa ręce perswaduje". ;-)

Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2015-09-10, 17:34   

W odcinku "Podlaska" kiedy Ferdek i Marian w końcowej scenie mówią wierszyk, to Paździoch prawie przy każdej swojej kwestii patrzy się prosto do kamery, tak jakby opowiadał go widzom ;)

Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-10, 17:51   

W odcinku "Pan Gałganek" Mariolka daje całusa dla widzów. :D

Derek187 
Ferdynand Kiepski
Ale jaja!

Wysłany: 2015-09-10, 19:36   

W odcinku "Opowieść o lekkim zabarwieniu erotycznym" Mariolka w dwóch scenach "straszy widza" do kamery, czyli wykonuje zwierzęcy ruch ręką razem z dzikim odgłosem.

W odcinku "Zemsta społeczna" Kozłowski mówi do kamery, o tym że marzy mu się święto nienawiści, w którym przez dupy okazanie społeczeństwo się oczyści.

karol piękny 
Ferdynand Kiepski
Mam pomysła!

Wysłany: 2015-10-05, 22:28   

W odcinku "Tyrtum pyrtum!" w scenie końcowej Ferdek mówi do kamery "Jeszcze Polska nie zginęła. Tyrtum pyrtum!"

karol piękny 
Ferdynand Kiepski
Mam pomysła!

Wysłany: 2016-03-01, 20:36   

W odcinku "Browary Hils" Edzio na końcu odcinka mówi do kamery "Kto rano wstaje, temu radę daję i mówię taki skecz - narzeczony ludzka rzecz."

W odcinku "Polowanie na Szczura" w ostatniej scenie Edzio mówi do kamery "Kto czym wojuje od tego pada, nie kapuj nigdy swego sąsiada."

W odcinku "Medalik" w scenie końcowej Edzio mówi do kamery "Marność nad marnościami, a w tej marności jeszcze większa marność. Jan Eklazjasta, księga Izraela. Amen."

karol piękny 
Ferdynand Kiepski
Mam pomysła!

Wysłany: 2016-03-31, 20:29   

W odcinku "Kiepska płeć" w ostatniej scenie Edzio mówi do kamery "Ludzie, ludzie paranoja! Chłop pozuje do seksboja! Ale jaja! Ale jaja!"

W odcinku "Biedny kraj bogatych ludzi" w scenie końcowej Edzio mówi do kamery "...przecież Polska to biedny kraj bogatych ludzi. Ale jaja!"

Szwejk 
Paździoch
Melduję posłusznie!

Wysłany: 2016-04-03, 07:58   

Na końcu odcinka "Druga młodość" Babka mruga porozumiewawczo do kamery

#h3tman 
Halinka
A robić nie ma komu!

Wysłany: 2016-12-22, 22:13   

W odcinku Kto rano wstaje temu pan Bóg daje... w scenie końcowej Listonosz Edzio mówi do kamery Wiecie o tym polskie dzieci, że kto rano wstaje temu zawsze coś z nieba leci - bo pan Bóg daje.

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2016-12-23, 10:05   

W odcinku "Mistrz podrobów" Edzio zwraca się w stronę kamery: "Teraz żyć będziemy w zgodzie, skoro znowu sztuka w modzie".

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2016-12-23, 19:26   

W odcinku "Zaczadzony umysł" Ferdek mówi do kamery "warto rozmawiać, trzeba rozmawiać".

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

karol piękny 
Ferdynand Kiepski
Mam pomysła!

Wysłany: 2017-08-28, 22:46   

W odcinku "Margaryna Gagaryna" Edzio mówi do kamery "Bo nadeszły takie czasy, science fiction przyjacielu, emeryci lecą w kosmos, zamiast bujać się w fotelu."

W odcinku "Kasa chorych" w ostatniej scenie Edzio mówi do kamery "... przyszły takie czasy, że dla chorych nie ma kasy. W kasie chorych forsy kupę, ktoś se nią wyciera dupę."

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-11-12, 17:12   

W odcinku "Dług" w scenie na dachu Ferdek mówi w stronę kamery: "Ludzie! Ja nie chcem, ale muszem się napić!"

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Odpowiedz do tematu