Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowości na forum
Autor Wiadomość
Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2011-12-17, 17:07   

Dziś dodałem:
- nowy dział w kategorii SERIALE - Ogólnie o serialach
- nową kategorię FILMY z działami: Ogólnie o filmach, Polskie, Zagraniczne

Co sądzicie o tym pomyśle?

DO MODERATORÓW:
Proszę Was o przesunięcie filmowych tematów z forum do nowych działów.
Sam przesunąłem tematy filmowe z SERIALE Zagraniczne do FILMY Zagraniczne i kilka tematów z Offtopic do Ogólnie o filmach.

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia

paździoch91 
MODERATOR DEKADY
Menda bazarowa

Wysłany: 2011-12-17, 17:46   

Pomysł ok, jeszcze bym posegregował nazwy filmów/seriali alfabetycznie na poszczególnych podforach.

Marcos 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2011-12-17, 18:21   

Kiepsky napisał/a:
Dziś dodałem:
- nowy dział w kategorii SERIALE - Ogólnie o serialach
- nową kategorię FILMY z działami: Ogólnie o filmach, Polskie, Zagraniczne

Co sądzicie o tym pomyśle?

DO MODERATORÓW:
Proszę Was o przesunięcie filmowych tematów z forum do nowych działów.
Sam przesunąłem tematy filmowe z SERIALE Zagraniczne do FILMY Zagraniczne i kilka tematów z Offtopic do Ogólnie o filmach.

Dobrze, że są nowe działy, lecz jeśli tak będziemy dodawać no nie wiem czy strona nie powinna zmienić nazwe na jakąś ogólną

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-12-18, 16:10   

Myslę, że Marcos ma troche racji. Obecnie, tylko połowa działów na forum dotyczy Kiepskich :-/ Chyba dopiero teraz doszedłem do takich wniosków. Po co to wszystko? Filmy, seriale.. Za dużo wszystkiego, co nie jest w żaden sposób związanego z ŚwK. Poza tym, takie dyskusje niepotrzebnie wyczerpują forumowy transfer (dobrze mówię?).

Miuosh 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-12-18, 16:45   

Ja zrobiłbym to tak:

Kategoria główna: Offtopic

Kategoria: Filmy i seralie
Podkategorie: Dyskusja ogólna, Seriale polskie, Seriale zagraniczne, Filmy polskie, Filmy zagraniczne

W ten sposób kategorie byłyby tak samo czytelne, ale zmniejszyła by się długość forum, a cała dyskusja o filmach czy serialach zostałaby odsunięta na dalszy plan.

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-12-18, 17:01   

Idalny plan, popieram. Filmy i seriale to też offtopic, więc dlaczego są odłączeni od tej kategorii?

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2011-12-18, 17:42   

Cytat:
Pomysł ok, jeszcze bym posegregował nazwy filmów/seriali alfabetycznie na poszczególnych podforach.

Tutaj nie ma takiej potrzeby, bo jeśli ktoś będzie szukał filmu to użyje wyszukiwarki.
Nawet jeśli ustawię alfabetycznie to jedni będą szukali po polskim tytule, drudzy po zagranicznym.

Cytat:
Po co to wszystko? Filmy, seriale..

To tematy bliskie Kiepskim. Zwłaszcza seriale polskie.
Więcej możliwości dyskusji = więcej postów = większa aktywność
A działy typu Ćwiartki 3/4 i wszelkie offtopowe są ważne dla forum w przerwie między sezonami, gdy o Kiepskich dyskutuje się mniej.

Cytat:
Poza tym, takie dyskusje niepotrzebnie wyczerpują forumowy transfer (dobrze mówię?).

To akturat ma znikomy wpływ.
Największy ma ilość odwiedzin strony, ale to już osobny temat.

Miuosh; pomysł dobry. Trochę go jednak przerobiłem chcąc je lepiej wyróżnić.

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2011-12-26, 12:43   Nowości na forum

W tym temacie będę informował o nowościach i zmianach na forum. Przeznaczony jest on wyłącznie na moje newsy i wasze komentarze odnośnie nich.
Nie piszcie tu o własnych propozycjach. Umieszczajcie je tutaj: http://www.forum.kiepscy....ycje-vt2711.htm

Dziś doszedł dział GRAFIKA.
Stworzyłem to, gdyż dotąd grafiki użytkowników znajdowały się w dziale 'Fan Fiction' przeznaczonym, jak mówi jego opis, na twórczość literacką.

Proszę moderatorów o przeniesienie odpowiednich tematów z FAN FICTION do GRAFIKA.

Myślę, że dzięki temu każdy łatwiej odnajdzie to czego szuka, czy to grafiki, czy to opowiadania.

Poza tym najważniejsze tematy w tym dziale wyróżniłem kolorem żółtym, by korzystać z nich (jeśli są odpowiednie na dany post) zamiast zakładać nowe.

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2012-03-05, 22:35   

Na prośbę monterra07 powstał nowy dział - "Miodowe Lata".

Jeśli będzie mało popularny to zostanie usunięty, a posty zostaną przeniesione do tematu "Miodowe lata".
Jeśli jednak będzie w nim kilka/kilkanaście tematów, kilkadziesiąt postów to zostanie.
To taki eksperyment.

Dan-TuTenCham
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-05, 22:42   

Heh ;-)

Pomyśleć że wywołałem taką "modę " na ML :mrgreen: (zupełnie przez przypadek :-> ) Troszkę teraz zdradzam Kiepskich :-P
Ostatnio zmieniony przez Dan-TuTenCham 2012-03-05, 22:44, w całości zmieniany 1 raz  

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2012-04-27, 19:07   

Od dziś każda osoba, która z ShoutBoxa będzie korzystać w celu obrażania innych użytkowników i prowadzenia kłótni otrzyma zakaz pisania w ShoutBoxie.

Mam dość tego co się ostatnio dzieje. To małe okienko też ma wpływ na ocenę całokształtu forum.

Sheina 
Ferdynand Kiepski
Pałka sie przegła!

Wysłany: 2012-04-27, 19:10   

Cóż, sprawiedliwość musi być. Miejmy tylko nadzieję, że teraz na SB będzie spokój.

Władysław 
Ferdynand Kiepski
user stulecia

Wysłany: 2012-04-27, 19:46   

Bardzo słusznie. Ja ze swojej strony postaram się pohamować jednego z kolegów, bo bez niego nie będzie tak fajnie ;)

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2012-05-31, 14:26   

Nowością na forum jest usunięcie ocen odcinków wystawionych przez zdublowane, zbanowane konta.

Jest to robota użytkownika gafik3 i chciałbym mu w tym temacie podziękować.
gafik3 spędził sporo czasu na przeglądniecie wszystkich ocen i usunięcie spamerdkich. Dzięki temu Toplista będzie bardziej wiarygodna i nie zmieniona przez użytkowników z multikontami.
Jeszcze raz: wielkie dzięki :)

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2012-06-17, 13:10   

Po wczorajszej kłótni biorę się poważnie za ShoutBox.

Od teraz jak wejdę na forum i znajdę tam coś nieregulaminowego to wlepiam dożywotni zakaz pisania w ShoutBoxie.

Rozumiem, że są konflikty, ale nie rozumiem tego, że forum jest platformą, którą niektórzy wybierają do rozwiązywania ich. To sprawa kilku osób, a nie FORUM, które z definicji zrzesza więcej niż kilka osób.

Proszę też moderatorów by zgłaszali mi osoby, którym się taki zakaz należy.

Jakiś czas temu padł ten pomysł, ale od dziś trzeba go zacząć stosować.

Likita 
Mariolka

Wysłany: 2012-07-20, 12:30   

//Chciałabym zwrócić uwagę na opis znajdujący się na samej górze forum :Tagi: Świat według Kiepskich, Kiepscy, Filmy, Wszystkie odcinki, Download, Seriale, Waldek Kiepski, Forum filmowe, Serial, Telewizja, TV . Jak już wcześniej w temacie ''Jak tutaj trafiliście'' znalazłam forum gdy szukałam odcinków do pobrania.Napis ''Download'' był dla mnie przynętą jak i zapewne dla większości użytkowników którzy nie używają ipli i nie oglądają Kiepskich na Youtubie. Obecnie forum nie oferuje możliwości pobierania odcinków (pytałam moderatorów ) a więc proponuję zdjąć tag Download ponieważ jak wcześniej pisałam forum nie udostępnia już linków do pobrania.Dziękuję za uwagę i bardzo przepraszam i administrację i moderację za offtop.

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2012-07-23, 14:17   

Likita napisał/a:
Obecnie forum nie oferuje możliwości pobierania odcinków (pytałam moderatorów ) a więc proponuję zdjąć tag Download ponieważ jak wcześniej pisałam forum nie udostępnia już linków do pobrania

Ale są inne materiały do pobrania: czcionka z Kiepskich, tapety itp. Nigdzie nie ma wskazane, że chodzi o odcinki.

paździoch91 
MODERATOR DEKADY
Menda bazarowa

Wysłany: 2012-09-07, 11:23   

Właśnie wchodzi w życie nowy regulamin Forum. Proszę o zapoznanie się z nim.

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2012-12-06, 16:47   

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy napisali ponad 150 postów i mają ostrzeżenia (z wyjątkiem tych, którzy byli naprawdę niegrzeczni i nie ma dla nich nadziei ;) ).
Dziś Mikołaj zhackował forum i je Wam pokasował.
W wyniku tego na forum wracają zeezeewo, Eramis i Matrixo.

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2012-12-06, 16:57   

zeezeewoo - ok, popieram ;)

Eramis - mam mieszane uczycia, ale skoro Mikołaj zhackował forum, to nie mam nic do gadania :P
Ostatnio zmieniony przez david123lost 2012-12-07, 17:57, w całości zmieniany 3 razy  

KorK 
Ferdynand Kiepski
Oddawaj moje 100mln!

Wysłany: 2012-12-06, 17:01   

Hmhm 5 postów mi zabrakło i bym nie miał warna :-|

gafik3 
Ferdynand Kiepski
Co jest kurde?

Wysłany: 2012-12-06, 17:04   

No Panie Kiepsky, nie spodziewał się tego po Panu :P Sprawiłeś nam, wielką niespodziankę, a mi z pewnością. Dziękuje bardzo ;-)

Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2012-12-06, 17:08   

Jest! :-D Naprawdę mikołaj się postarał ;-)
Dziękuję serdecznie!

KanaliaTheBest 
Ferdynand Kiepski
Urodzony wieśniak

Wysłany: 2012-12-06, 17:10   

Skasował wam tak za darmo? I po co szybko usuwałem warna? :lol:

PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-12-06, 18:25