Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wiosną nie będzie premierowych odcinków
Autor Wiadomość
Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-02-07, 22:49   

Jeśli mieliby zastąpić Yokę świeżą krwią, to nawet bym się cieszył z wiosennego sezonu, gdyby taki miał powstać, a jeżeli jesienią znowu będzie Yoka, to ta przerwa nic nie da fanom. Tzn. wiem, że nie następuje z powodu fanów (antyfanów :-P ), ale tylko stwierdzam. Czyżby obok Grabowskiego i Żukowskiego Yoka też miał jakieś problemy osobiste? Nie słyszałem o tym wcześniej, ale z jakiegoś powodu przecież nie kręci. W takim razie nie ma czasu na spalenie istniejących scenariuszy w piecu i stworzenie nowych... A może Nina chciała zrobić ten sezon bez Grabowskiego, a okazało się, że Yoka jednak ma jakieś granice i odmówił... Drugi sezon w krótkim czasie bez Żukowskiego bym chętnie zobaczył, za Grabowskim jakoś specjalnie nie przepadam, ale wiadomo, że bez przesady, niestety ma tam zbyt ważną rolę... Więcej pytań niż odpowiedzi... Przy żadnej teorii się nie upieram, tylko szkoda, że sam je muszę wymyślać, a media milczą...

P.S. Za kilka dni pojawi się wylew kundelkowych artykułów na bazie mojego posta :-P "Środowisko związane z,serialem podaje, że... " :-P

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2018-02-07, 22:51   

Dopiero zauważyłem słowo ,,niespodziewanie" - jak niespodziewanie, kiedy ta gala była - 11 grudnia ! Już wtedy było wiadomo że nie będą kręcić.
- To u pana też byli ?

Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-02-07, 22:55   

Media ukrywają swoje niedoinformowanie. W tym momencie by się przydał wywiad ze Sztuką, a się na nas wypięła. Jest jeszcze Czerwińska, ale nie wiem czy jest sens ją męczyć, bo jak się jej kiedyś pytałem o różne rzeczy, to w wielu kwestiach ja (więc i każdy tutejszy user) byłem poinformowany lepiej niż ona... Może wspomną o tej sprawie kiedyś w jakichś kulisach, ale nie wiadomo czy powiedzą całą prawdę, jeśli jest bolesna i osobista... Cieszę się z tej przerwy, ale mimo to bardzo mnie intryguje.

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2018-02-07, 22:57   

I tak ci prawdy nie powiedzą.

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2018-02-07, 22:59   

Całej prawdy w życiu nie powiedzą, bo to Polsat. Czego wy oczekujecie? Napisali, że najbardziej im żal pieniędzy, a nie widzów. I to akurat prawda.

ZAKTUALIZUJ SWOJEGO MAILA :arrow: http://forum.kiepscy.org....7439.htm#316960

Odpowiedz do tematu