PYŚ Marek

Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Re: PYŚ Marek

Post autor: Kizior » 2015-09-14, 15:13

Świetny aktor, niestety w Kiepskich żaden reżyser nie potrafił wydobyć z niego geniuszu.
W Pierwszej Miłości to zupełnie co innego, kapitalna rola.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2016-01-27, 15:20

Bardzo fajnie gra wujka Władka, lubię go. Jego najlepsza rola epizodyczna to dla mnie Iwan Niczypuruk Jebiewdenko.
Ty byku ty!
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2016-03-09, 23:16

Pyś jako Babka w ,,Sto Jaj'':
Aktor dostał tam 2 role. Kolęda jak Kolęda- występ jak każdy inny, ale z powrotu Babki się bardzo cieszę. Była to krótka scena, w której nie było widać twarzy Pysia i nawet nie mówił swoim głosem, ale gdyby nie on, to twórcy by mieli problem (najprawdopodobniej dostał tę rolę ze względu na swój wzrost). Moja radość bardziej jest spowodowana umiejętnościami aktorskimi Feldman, a nie Pysia, ale w tym małym zadanku, które dostał, nie wypadł źle. (Lepiej nie dało rady- nie było możliwości.)
Obrazek
Awatar użytkownika
Szwejk
Paździoch
Paździoch

Post autor: Szwejk » 2016-03-10, 23:41

Lubie kiedy ten aktor pojawia się w "Kiepskich". Kreacja wujka Władka, czy postaci epizodycznych ( jak strażnik z odcinka "Poza prawem") jeszcze długo będzie mnie śmieszyć. Pozwólcie, że o postaci Kolędy sie nie wypowiem z powodu zaległości w nowych odcinkach.
Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana.
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2017-11-29, 23:34

Pasował do roli wujka Władka, chociaż trzeba przyznać, że grał go zupełnie inaczej niż Kłosowski to jednak na swój sposób potrafił zbudować tę postać tak, że dało się go lubić. W innych rolach epizodycznych też niezły jednak słabszy od wujka Władka.
Obrazek
Awatar użytkownika
WKCM
USER MIESIĄCA
USER MIESIĄCA

Post autor: WKCM » 2018-08-03, 16:53

Bardzo lubię tego aktora, jeden z moich ulubionych epizodycznych. Świetnie odgrywał postać wujka Władka, a do złomiarza Kolędy też nic nie mam. Fajnie mu szło jako kościelny, lubiłem tą rolę, tak samo Iwana Niczypuruka Jebiewdenko.
Obrazek

SCENARIUSZ ASTRO-KIEPA DOSTĘPNY!
OTO MOJE DOTYCHCZASOWE SCENARIUSZE!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktorzy pierwszo- i drugoplanowi”