[Sezony] Najlepszy odcinek 28 sezonu

Najlepszy odcinek 28. sezonu to:

541 Marian ma syna
0
Brak głosów
542 Nasz człowiek z Paragwaju
0
Brak głosów
543 Poniżej pasa
0
Brak głosów
544 Troll
0
Brak głosów
545 W poszukiwaniu straconego czasu
0
Brak głosów
546 Hotel
1
20%
547 Alternatywy 3/4
1
20%
548 Człowiek bez planu
0
Brak głosów
549 Latarenka
0
Brak głosów
550 Samouk
0
Brak głosów
551 Kalibaba
2
40%
552 Straszny film
1
20%

Liczba głosów: 5
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

[Sezony] Najlepszy odcinek 28 sezonu

Post autor: Kiepski Widz » 2019-05-22, 19:33

Jak w temacie. Jeśli ktoś chce się podzielić swoją opinią, to przypominam o uzasadnieniu.
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: [Sezony] Najlepszy odcinek 28 sezonu

Post autor: kacrudy » 2019-05-22, 19:56

"Hotel" był całkiem sympatyczny, miał całkiem dużą ilość Paździochów, jak i Boczka, plus fajnie poprowadzona fabuła, począwszy od tajemniczego początku aż do przekomicznego zakończenia. Oraz wnętrze pustostanu, widać dbałość o szczegóły.
Na drugim miejscu "Kalibaba", na trzecim "Nasz człowiek z Paragwaju".
Obrazek
20 LAT MINĘŁO...
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2019-05-22, 21:39

Miałem problem, bo aż 5 opcji do wyboru- Troll, W poszukiwaniu straconego czasu, Hotel, Alternatywy 3/4 i Kalibaba. W ankiecie musiałem zaznaczyć tylko 1 opcję, ale tak naprawdę to te odcinki są ex aequo... Każdy z nich miał dużo humoru, mało zapychaczy, mało irytujących scen, a za to sensowna fabułę. Każdy z nich miał jednak niedociągnięcia, bo jak inaczej w 28 sezonie... Postanowiłem więc wybrać odcinek z najmądrzejszym morałem... To trochę zawęziło zakres, bo niektóre z tych odcinków nie mają morału :P W końcu uznałem, że najlepszy morał ten dotyczący telewizji, więc wybrałem Kalibabę. Z oporami, bo wiem, że Polsat chciał pewnie zrobić odcinek o TVP, a nazywanie polityki PiS-u dyktaturą to dla mnie brednie, mimo, że nie jest idealna- ale to jak każda inna polityka każdej innej partii- idealnie się nie da. Jednak w tym odcinku nie wspomniano nic wprost o TVP, więc można go traktować uniwersalnie i ja go uznaję za krytykę TVN oraz... samego Polsatu :P :P :P a poza tym chciwych polityków, którzy są w każdej partii wszechobecni. Czyli po licznych przeciwnościach wybieram Kalibabę!
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-05-23, 16:32

Tutaj nie ma problemu, faworytem co prawda do wczoraj był Hotel ale na ostatniej prostej zdecydowane zwycięstwo osiągnął "Straszny film". Najlepszy odcinek od lat, i miał sens, i fabułę, kilka śmiesznych scen i tekstów, dobrze też był zagrany - tego wszystkiego czego brakuje w większości nowych odcinków.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2019-05-23, 18:35

"Kalibaba" a blisko był "Hotel", głównie za fajną fabułę, satyrę i za w miarę udany humor. Drugi wygrywał klimatem i fabułą, jednak musiał ustąpić Kalibabie choćby przez praktyczny brak humoru i wkurzającą Halinę.
Kanapkowy seropodobny z szynką parmeńską na dupce od chleba

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK) 

- Powiedz mi, po co jest ten Kopernik?
- No właśnie po co!

Wróć do „Odcinki”