535 Zmiana

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WKCM
Waldek
Waldek

535 Zmiana

Post autor: WKCM » 2018-10-10, 19:04

Tytuł odcinka: 535 Zmiana
Premiera: 17.10.2018
Reżyseria: Adek Drabiński
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Katarzyna Sobiszewska

Przeczytaj pełny opis odcinka na Kiepscy.org.pl
(informacja o odcinku, fabuła, zdjęcia z odcinka + najlepsze cytaty bohaterów)
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: 535 Zmiana

Post autor: kacrudy » 2018-10-10, 19:28

Średnio. Bardzo średnio.

Plusy:
- nawet fajna pierwsza scena
- "Dobra zmiana już była" :mrgreen:
- o dziwo bardzo dobra scena w parku z Kozłowską! :shock:
- "Halina! Komuchy wracają!" :lol:
- Boczek o Chińczykach, Ruskich itp. :P
- Dracz jako Duda :mrgreen:
- robienie zapasów
- "modlitwa" Paździochów, "Czekaj, jak to szło?" "Zaraz wygugluję" :lol:
- zakończenie takie trochę naciągane i dziwne, ale śmieszne :D

Neutral:
- rozmowa Haliny z Boczkiem - gdyby nie te żarty gastryczne, byłby plus
- scena w salonie nawet niezła, ale Pupcińscy żenujący :roll:

Minusy:
- niekiedy dziwne przejścia w scenach
- scena na złomie, no już mogli sobie podarować, poza tekstem o komunie
- taka sobie scena łóżkowa
- scena u Pupcińskich, no to Bździuchu, doczekałeś się ich mieszkania ;)
- scena nad jeziorem, to dopiero obyczajówka :roll:
- zapychacz taneczny i to z "Psa ogrodnika" wyjęty

Zawiódł mnie ten odcinek, miało być świetnie, wyszło jak zwykle. Jednak mimo wszystko to był chyba pierwszy odcinek w tym sezonie, gdzie naprawdę bardzo byłem ciekaw zakończenia i nie mogłem się go doczekać. Za to naciągam z 4/10 do 5/10.
Obrazek
20 LAT MINĘŁO...
Awatar użytkownika
boczek22
Paździoch
Paździoch

Post autor: boczek22 » 2018-10-10, 19:29

Ciężki do oceny odcinek. Zabawne momenty przeplatane dziwnymi scenami. Na plus dużo Boczka. W końcu jest Kopernik,jednak scena z nim była dość mocno dziwna. Tak jak przewidywałem miały być zmiany a nic nie było .Fajne zakończenie.Kozłowski wypadł nawet,nawet. Śmieszna również scena z Paździochami .6,5/10
Ostatnio zmieniony 2018-10-10, 19:42 przez boczek22, łącznie zmieniany 1 raz.
R.I.P.
Świat według Kiepskich 1999-2010
Zjedz Snickersa!
Awatar użytkownika
Mungo Jerry
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Mungo Jerry » 2018-10-10, 19:37

Dziwny do oceny odcinek. W zasadzie to był lekko o niczym i posłużył chyba by dać występy wszystkim bohaterom którzy o dziwo nie irytowali. I w ten sposób otrzymaliśmy odcinek który zmierza do jakiegoś finału, który też w pewnym sensie jest przewidywalny, że owa zmiana nie będzie miała miejsca. Na plus wyróżniam scenę w mieszkaniu Paździochów, pojazd po PISie z Draczem jako Dudą na czele :lol: i duża ilośc Boczka. Na minus za to sceny z Kopernikiem, chaos w odcinku i głupie wydzieranie się Prezesa i późniejsze pojawienie się jego i podarowanie Halinie brukselek :?: :roll: . Nie wiem co dać więc dam 3/10.

Edit: Przypomniałem sobie, że odcinek w pewnym sensie jest kopią Armagiedonu, bardzo mierną kopią zresztą.
Zapraszam do przeczytania moich scenariuszy ;-)

viewtopic.php?f=28&t=7145&sid=df3a91331 ... b&start=50
Awatar użytkownika
boczek22
Paździoch
Paździoch

Post autor: boczek22 » 2018-10-10, 19:50

Ja też miałem skojarzenie z Armagiedonem szczególnie w scenie w salonie.
R.I.P.
Świat według Kiepskich 1999-2010
Zjedz Snickersa!
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2018-10-10, 20:06

PLUSY:
Przejścia w scenach- dziwne, że raz są, raz nie ma. Adek chce je dodawać, ale ma sklerozę?
W miarę zadowalająca ilość Boczka i Paździocha
Wydaje mi się, że mamy potwierdzenie ślubu Marioli i Kopernika z odc. 529- Mariolka przestała go unikać, a może nawet doszło off screen do starań o kiepskiego wnuka na moście (to prorocze, bo on potem wyląduje pod tym mostem :P ), jednak rozumiem, jeśli ktoś powie, że jeszcze tak na 100% nie wiadomo, niestety muszę przyznać rację. A nawet trochę stety, bo ten wątek buduje szczątkowy metaplot, a to w sitcomach ewenement :P Dla mnie to normalne, że nie zachowywali się jak zwykłe małżeństwo, ponieważ ich ślub był bardzo sztuczny, a poza tym "w kiepskim świecie kiepskie sprawy", ale ktoś inny może to odebrać inaczej, na pewno nie odbierze tego tak jak ja, jeśli nie oglądał odcinka 529, ale to dla mnie nie powód, żebym ja zmieniał zdanie.
Pierwsza scena- klimatyczna, aburdalna i zabawna
Druga scena- Ferdka bardziej obchodzą parówki niż wielkie zmiany
Scena z Haliną i Boczkiem pod WC
Scena w parku z Ferdkiem i Kozłowską- nie wkurzała, były ze 2 w miarę zabawne teksty, więc niestety w odcinkach 500+ wystarczy...
Scena na złomie :shock: wyjątkowo nie drażniła, ani nie nudziła, a padły ze 2 zabawne teksty- jak z tym parkiem
Rozmowa Ferdka z Boczkiem pod WC- zabawna i bez wypierdzielania
Komentowanie przemowy prezydenta
Prezydent ucharakteryzowany na Hitlera... Hmmm... Z tym mam problem... Ogólnie można rozumieć to tak, że się teraz wyzywa PiS od nazistów, a prezydent jest z PiS-u i wtedy ta scena by była jak najbardziej na minus, ale z drugiej strony nie ma tu ani słowa o PiS, więc można to uznać za bezstronny odcinek i wtedy taki zabieg mnie bawi, jeśli jest neutralny. Jeśli to sugestia do PiS-u, to jest tak delikatna, że za kilka czy kilkanaście lat jak ktoś będzie oglądał ten odcinek, to jej najprawdopodobniej nie wyłapie i go to rozbawi. A w jednej z kolejnych scen to lewica ma powód do modlitwy, więc ogólnie odcinek raczej nie jest antyprawicowy.
Propozycja wycieczki rowerowej
Scena w kuchni z Kiepskimi i Boczkiem
Scena u Paździochów i ciekawostka z 2 melonami oraz parodia braku modlitwy na co dzień- podobny motyw do tego z Prezesem, a lepszy, bo bez pajacowania
Parodia filmów romantycznych, czyli Cipcińscy na moście. Gdyby to było na serio, to jak najbardziej na minus, ale tutaj to była parodia.
Scena w sypialni
Boczek na podwórku
Zakończenie

MINUSY:
Odgrzanie Armagiedonu i Rachunku Sumienia
Modlitwa w Brukseli- wykrzywiony obraz. Trochę mądry obraz, ze jak trwoga, to do Boga i nawet bym dał plus, gdyby nie to, że Prezes pajacował.
Scena u Pupcińskich
Zapychacz z tańcami i to powtórzony z Psa Ogrodnika
Zakończenie- odgrzanie Wielkiego Balu, tylko dużo mniej zabawne
Suchar z brukselką

7/10
Dało się uniknąć minusów- już kilka razy uniknięto- zrealizowano kilka zazwyczaj wkurzających scen wyjątkowo na poziomie. Szkoda, że się tak nie dało w 100%, bo minusy naprawdę drobne i był potencjał na dychę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-10-10, 20:54

Jeden z lepszych odcinków w tym sezonie.
To nie komplement.

+ Paździochowie zapominający tekstu modlitwy, to akurat wyszło Sobiszom, ale każdy by to zrobił bardziej lepiej, no sorry
+ Kozłowski w parlamencie, ale znowu... Można było mocniej
+ I znowu zmarnowany potencjał czyli priorytety dla Polaków w obliczu końca, ale znów nawet przy tych zakupach, mogliby pokazać jak sieci handlowe wykorzystują "zmianę" do dojenia kasy z klientów
+ Taniec z gwiazdami

N Świetnie zagrana parodia Dudy, choć tak słabo napisana
N Pomysł na fabułę

- Niewykorzystany potencjał na dobrą satyrę społeczną (To scenarzyści 4 sezonu, przypominam)
- Scena z Badurą, nawet nie komentuję
- Pierwsza scena z Kozłowskim
- Sobiszewscy po maratonie mody na sukces czyli wątek miłosny. Po co? Po 529 chyba każdy zrozumiał, że o Koperniku można zapomnieć
- TYLE MOŻNA BYŁO POKAZAĆ, TYLE WYŚMIAĆ, ale po co, co nie?
- Zakończenie, mogli wprowadzić tą zmianę, i wtedy i tak by się nic nie zmieniło, a byłby przekaz lepszy.

5,5/10

I to już moja ostatnia ocena nowych odcinków, po tym odcinku nie zobaczycie mnie w newsach (chyba że w newsie "koniec serialu - to pewne) ani w ocenach odcinków.
Kanapkowy seropodobny z szynką parmeńską na dupce od chleba

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK) 

- Powiedz mi, po co jest ten Kopernik?
- No właśnie po co!

Post autor: Pabfer » 2018-10-10, 21:05

Bździuch pisze:
2018-10-10, 20:54
+ Taniec z gwiazdami
Dlaczego? Tzn. nie czepiam się, jak uważasz, ale to do ciebie nie pasuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-10-10, 21:09

Podobał mi się kontekst. Wreszcie dobrze wykorzystany zapychacz.
Tu wielka zmiana, a telewizja ich umila ogłupiającym programem i od razu sąsiedzi z niewygodnego tematu przechodzą do dyskusji o rumbie i czaczy ;-)

Oczywiście znowu niewykorzystany potencjał, ale czwarty raz się nie chciałem powtarzać.

ZAPRASZAM:

- No właśnie po co!

Post autor: Pabfer » 2018-10-10, 21:27

W tym sensie masz rację i nawet zauważyłem, że ta druga scena z parówką była podobna- sama w sobie słaba, ale w kontekście sensowna, a policzyłem ją na plus. Tylko szkoda, że drugi raz użyli tego samego programu, ale już tak robili z grabiami albo z telenowelą z Kurowską, więc nic specjalnego...
Obrazek
Awatar użytkownika
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2018-10-11, 02:03

Bardzo trudny do oceny odcinek. Pierwsza połowa bardzo nudna i już myślałem, że będę musiał wystawić 2/10, ale nie było tak źle, a zatem:

Plusy:

- Waldek o trupach
- Świetny Kopernik!
- Boczek żebrzący o jedzenie
- Scena łóżkowa
- Scena w mieszkaniu Pupcińskich
- Scena w mieszkaniu Paździochów
- Randka Cipcińskich
- Rozmowa z Boczkiem przez okno
- Upominek od Kozłowskiego
- Zakończenie

Minusy:

- Obraz nie zgrywający się z dźwiękiem
- Kozłowski z gromnicą powtarzający "Zmiana, zmiana"
- Halinka opowiadająca o Kozłowskim
- Rozmowa Halinki z Boczkiem pod kiblem (prócz przerywników o problemach gastrycznych Boczka)
- Scena w parku
- Scena na złomie
- Rozmowa Ferdka z Boczkiem pod kiblem mało śmieszna
- Dyskusja sąsiadów o zmianach
- Orędzie Prezydenta w TV
- Program w TV z Kozłowskim
- Taniec z gwiazdami
- Wizyta Kozłowskiego

Ocena: 4/10
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
lukaszlipinski
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: lukaszlipinski » 2018-10-11, 07:10

Kolejny już w tym sezonie odcinek z wyraźnymi aluzjami politycznymi. Jak nie ma za wielu nowych pomysłów, wraca się do sprawdzonych tematów.
Sam pomysł - oczekiwanie na wielką zmianę, która ma nastąpić, a odnośnie której nikt nie wie, jak ma ona wyglądać - zdecydowanie na plus. Ale czy koniecznie potrzebna była polityka? Oczywiście, zważywszy na środowisko, z jakiego wywodzą się twórcy, i Polsat, została ona ujęta w sposób ograniczony światopoglądowo, w wiadomym kierunku. Po dobrej zmianie, ma nastąpić inna, lepsza, może Sąd Ostateczny, dla innych rozumiana, jako powrót do komuny, gdzie wezmą się za złodziei i adwokatów (znów reforma sądownictwa) bądź zwrot w stronę Kościoła...
Dobrze, że twórcy nie ograniczyli się do tej płaskiej, TVN-owsko-mdłej wizji. Dobrą stroną odcinka było jego urozmaicenie. Na plus oczekiwanie Halinki na zmianę jej życia i związane z tym zakończenie. Ciekawie wypadły towarzysko-erotyczne relacji Cipcińskich. Dużo było Prezesa (Bruksela), Boczka i Paździochów. Neutralnie Pupcińscy, złomiarze i parodia veta Dudy. Trochę żartów się twórcom w tym odcinku udało. Akcja była szybka. Wróciła muzyka w przejściach, ale też i obyczajowa i dramatyczna muzyka z czasów Yoki. Sprawna reżyseria.
Coraz częściej zauważam, iż kolejne odcinki Kiepskich oglądam z przyzwyczajenia, a obchodzą mnie one - tak, jak ponownie coraz częstsza tematyka polityczna w nich zawarta - tyle, co zeszłoroczny śnieg. Oglądam i zapominam. Suma summarum - całkiem sympatycznie. 8/10. :)
Świat według Kiepskich
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-10-11, 07:16

O właśnie, muzyki zapomniałem pochwalić, od lat nie było odcinka z dobrą ścieżką dźwiękową, a tu bardzo dobrze dopasowana muzyka, wreszcie pasująca do sitcomu.

ZAPRASZAM:

- No właśnie po co!

Boczek
Boczek

Post autor: Crockett » 2018-10-11, 09:42

Plusy:
-Kozłowski z gromnicą
-występ Paździochów
-występ Boczka
-obawy mieszkańców o nadchodzące zmiany
-upominek Kozłowskiego dla Haliny
-zakończenie

Minusy:
-sceny łóżkowe
-występ Pupcinskich
-randka Mariolki i Kopernika
-aluzje polityczne

Mała wpadka:
W ostatniej scenie gdy Halina każe Ferdkowi wstać z fotela można zauważyć wystajacy z góry mikrofon.

Moja ocena 4/10
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas Kiepski
Boczek
Boczek

Post autor: Ferdas Kiepski » 2018-10-11, 15:25

Już myślałem, że tylko mi bardzo przypadł do gustu ten odcinek. W moim odczuciu na pewno jest to na razie jeden z najlepszych epizodów z obecnej transzy. Sam początek z Prezesem zapowiadał coś ciekawego. Bardzo dobra okazała się scena na złomie, opowieści Boczka pod kiblem, pojawiło się nawet kultowe "W mordę jeża!", czekałem na to chyba od 24 sezonu. :mrgreen: Świetne zebranie w salonie - Dracz jako prezydent, teksty Paździocha, a dla Boczka oczywiście najważniejsze zrobienie zapasów. Bardzo podobał mi się również fakt, że Ferdek zgodził się z Arnoldem w kwestii wódki, niby było to oczywiste, ale trzeba docenić, że ich relacje uległy w tej serii znaczącej poprawie. Nawet Pupcińscy nie irytowali tak, jak zdążyli do tego przyzwyczaić. Wiadomo, byłoby lepiej bez nich, ale widać przynajmniej jakiś progres w ich postaciach. Scena w kuchni i Ferdek z Boczkiem wypominający sobie kolejno obżarstwo i pijaństwo na plus. Najlepsza była jednak moim zdaniem nocna rozmowa Paździochów - najlepsza scena w tym sezonie! Pesymistycznie nastwiona Helena, tłumaczenie się Mariana i genialne dojście do wniosku, że można się pomodlić, w końcu nie zaszkodzi. "Jak to szło?" - padłem. :mrgreen: Zakończenie bardzo fajne, co prawda nie na poziomie "Psa Ogrodnika", ale udanie podsumowuje odcinek. Co do minusów, na pewno zaliczam do nich występ Kozłowskiej, scenę w mieszkaniu Pupcińskich i fatalną rozmowę Kopernika z Mariolą. Odcinek ciężki do jednoznacznej oceny, ale plusy są na tyle mocne, że słabe jego punkty pozostają nieco odkupione.

9/10
Awatar użytkownika
Szymek_19
Boczek
Boczek

Post autor: Szymek_19 » 2018-10-11, 15:52

Plusy:
Halina idąca do toalety. Bardzo dawno nie było takiej sytuacji.
Całkiem śmiesznie wypadł wystraszony Kozłowski
Zanikający głos Kozłowskiego i przejście do następnej sceny. Czegoś takiego chyba jeszcze nie było w Kiepskich.
Halina wydurniająca się przy Mariolce
Rozmowa Haliny z Boczkiem
Nie irytująca Kozłowska
Rozmowa na złomie- o dziwo
Świetna scena z Boczkiem wymieniającym zmiany granic, no i Boczek mówiący "w mordę jeża" :D
Wszyscy wymieniający się w salonie informacjami, które słyszeli. "się doigrałeś, Marian" :D
Waldek gadający o trupach. Tutaj się nawet chwilkę pośmiałem :)
Boczek o zapasach
Kopernik i Mariola
Rozmowa z Boczkiem w kuchni. Tu się pośmiałem kilka chwilek. W tym momencie ten odcinek mnie już rozbawił bardziej, niż 60% odcinków Okiła.
Kozłowski odprawiający mszę w europarlamencie
Wytykanie sobie grzechów w scenie łózkowej
Jolasia tłumacząca Waldkowi czemu je tyle pizzy. Bardzo mi się podoba jej występ w tym odcinku.
Pesymistyczna Paździochowa
Kradzież melonów
Paździoch chcący adwokata na Sądzie Ostatecznym :P
Modlący się Paździochowie i Helena googlująca modlitwę :D
Romantyczna rozmowa o kaszance :P
Genialne zakończenie

Neutral:
Orędzie prezydenta

Minusy:
Miejscami trochę nudy
Zapychacz. A już się cieszyłem że nie będzie. Dobrze że krótki.

Dziś nie mam ochoty robić najlepszych tekstów i podsumowania.

Ocena: 9/10
Zapraszam do lektury i recenzji moich scenariuszy ;-)
viewtopic.php?f=28&t=7592&sid=f122a36ad ... 7243393ead
ms.
Halinka
Halinka

Post autor: ms. » 2018-10-16, 19:38

Słaby odcinek. Na plus dużo Boczka, scena u Paździochów i zakończenie. Reszta na minus. Dużo scen było krótkich, chyba uciętych, które nic nie wnosiły do odcinka. Do tego aluzje polityczne. Wyśmianie Dudy w sumie na plus i na minus jednocześnie. Denerwował mnie wątek zawetowania zmiany i reakcja ludzi na jego słowa. Chodzi pewnie o to że Duda zawetuje zmiany Pisu. Sam temat odcinka przypominał odcinki Armagiedon i Rachunek Sumienia ale tam wykonanie było dużo lepsze. Odcinek dobrze pokazał reakcje ludzi na nadchodzące zmiany ale mimo to był słaby dlatego tylko
3/10
kurde panie jaki wieczór, trzecia w nocy jest
Awatar użytkownika
voyager1
Halinka
Halinka

Post autor: voyager1 » 2018-10-17, 20:00

Kolejny nowy odcinek i znów polityka. Po co to? Już pomijam fakt, że odcinek był bez sensu i nieludzko głupi. O co w nim właściwie chodziło? Najpierw miała być jakaś zmiana o której mówił każdy w okolicy, a potem została odwołana. Nie wiem, ja chyba jestem za głupi jak na standardy Sobiszów. Przejdę teraz do oceny tego odcinka

Plusy
+ Ferdek martwiący się o to, że parówki wystygną
+ Mariola zawiedziona, że propozycją Kopernika okazała się wycieczka rowerowa

Neutral
scena na greenboxie z Kopernikiem i Mariolą (zwykły zapychacz ale nie irytował)
konkurs tańca w telewizji

Minusy
- pierwsza scena z Kozłowskim
- tekst Ferdka: "Przecież dobra zmiana już była"
- scena Haliny i Boczka na korytarzu i to jego głupie rozdziawianie mordy w kiblu
- rozmowa Ferdka z Kozłowską w parku
- scena na złomowisku (oczywiście Badura i koledzy muszą być)
- zbiorowa scena w salonie Kiepskich i sąsiadów (tekst "Konstytucja" Paździochowej irytował, a nie śmieszył)
- orędzie prezydenta w TV (irytował bardziej niż oryginał, ciekawe jak by przedstawili kaczora?)
- Kozłowski w Europarlamencie
- Jolaśka (standardowo)
- scena u Pupcińskich w mieszkaniu
- rozmowa z Boczkiem w kuchni
- scena u Paździochów
- zakończenie

Najlepsze teksty:
"Nic się nie zmieniło. Ludzie se chodzą, tramwaje se jeżdżą, a gołębie se srają" - Boczek

Myślałem, że "Pacynka" była zła, ale Adek i spółka przebili samych siebie. Poza tymi malutkimi plusami nic mnie nie rozśmieszyło. Naprawdę niech ten sezon będzie ostatnim. Jak twórcy chcą krytykować politykę to niech sobie zrobią własny serial w typie "Ucha prezesa", a Kiepskich niech zostawią w spokoju. Bardzo mnie irytuje polityka w Kiepskich i dopóki będzie się w nich pojawiać, tak długo będę to zaznaczał. Sam odcinek był nudny, drętwy i nieśmieszny.

Ocena: 1/10 DNO DNA!!!
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-10-17, 21:37

Co to k.. miało być ? Przecież zlepek scen z różnych odcinków z make-off wygląda na bardziej spójny niż ten pozbawiony zupełnie sensu, fabuły, tempa odcinek :roll:
Halina idzie o 2:30 do kibla, o 2:30, bierze papier jak papier wisi, no brawo - wspaniały i logiczny początek.
Jedyny dobry moment całego odcinka to zahipnotyzowany Kozłowski z gromnicą, mógłby się znaleźć w Klątwie Tutenchama.
No i to tylko tyle, reszta to dno i wodorosty. Nawet mi się nie chce wypisać wszystkich minusów bo ten odcinek to jeden wielki minus.

1/10
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-10-17, 21:44

Kizior pisze:
2018-10-17, 21:37

Jedyny dobry moment całego odcinka to zahipnotyzowany Kozłowski z gromnicą, mógłby się znaleźć w Klątwie Tutenchama.
Mimo, że mi też podobała się ta scena, lepiej nie psuć starych odcinków nowymi postaciami :-P Na szczęście tak się nie da :-D :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-10-17, 21:47

Kiedyś to wszystko miało w Kiepskich sens, Paździochowa ukradła przyrodzenie Faraonowi (dzisiaj w Egipcie, jakby była ładna to by wyleciała przez okno) i od tego zaczęła się zmiana. A tu ? O co chodziło, o co ?!
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-10-17, 21:49

Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o... pensje twórców i aktorów.
Obrazek
FŚWK
Mariolka
Mariolka

Post autor: FŚWK » 2018-10-21, 13:07

Plusy:
- Boczek opowiadający Halinie o Kozłowskim i grochu :lol:
- rozmowa Ferdka i Kozłowskiej w parku + tekst: "Komu w d, temu c"
- scena na korytarzu z Ferdkiem i Boczkiem ("Komuchy wracają!", teksty o Chinach, Ameryce, papieżu itp.) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
- wszyscy w salonie Kiepskich oglądający prezydenta w TV
- występ Kopernika (nareszcie!)
- Kopernik o zbliżeniu, zawiedziona Mariola :lol: :lol:
- robienie zapasów
- scena łóżkowa ("Ja pójdę do nieba, ty pójdziesz do piekła, jak pójdę do jasności, ty do ciemności")
- scena u Paździochów, kilka śmiesznych tekstów padło
- scena na moście z Mikołajem i Mariolą
- zakończenie (od momentu wyjścia prezesa)
Minusy:
- pierwsza scena żałosna :evil:
- druga scena nudna :roll:
- scena na złomie również w ogóle nie była ciekawa :-/
- Dracz (litości, są inni dobrzy aktorzy!), choć i tak dobrze, że to jego dopiero drugi występ w tym sezonie, sukces
- drugi program w TV (ten z Kozłowskim, żenada)
- scena u Jolaśki i Waldka, sceny w ich mieszkaniu zawsze są okropne :-?
- Taniec z gwiazdami
- Kozłowski :evil: :evil:
- wątek brukselki ( wcale nie śmieszne było to skojarzenie z Brukselą)
Dużo plusów, dużo minusów.
Ocena: 5/10.
Mam pomysła!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezon 27 [529-540]”