Jak często czytasz gazety i jakie?

Jak często czytasz gazety?

Codziennie
0
Brak głosów
Rzadko
3
75%
Nie czytam
1
25%
 
Liczba głosów: 4
Halinka K
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz
Posty: 39
Rejestracja: 2018-05-01, 10:06

Jak często czytasz gazety i jakie?

Post autor: Halinka K » 2018-05-02, 14:51

Temat bardziej dopasowany tutaj - jak często czytacie lokalne gazety i jakie? :)

Wiadomo, że w dzisiejszych czasach mało kto czyta, ponieważ najważniejsze informacje zawsze są w internecie, ale ja zawsze przeczytam jakąś - Fakt, albo Nowości.
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator
Posty: 2535
Rejestracja: 2011-03-24, 19:48
Lokalizacja: Suwałki

Re: Jak często czytasz gazety i jakie?

Post autor: Ferdas20 » 2018-05-02, 22:28

Tylko "Przegląd Sportowy". Kiedyś codziennie, teraz już trochę rzadziej z braku czasu, a i poziom nieco spadł, ale lubię jeszcze od czasu do czasu wziąć do ręki papierową gazetę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
Posty: 7066
Rejestracja: 2014-01-14, 19:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak często czytasz gazety i jakie?

Post autor: Pabfer » 2018-05-02, 23:35

Jak byłem mały, to co 2 tygodnie kupowałem sobie BRAVO Sport i mam w domu z kilkaset numerów w specjalnym wielkim pudle. Poza tym kupowałem dużo Kaczorów Donaldów. Potem przerzuciłem się na magazyny Futbol i Four Four Two. Z Futbolu zrezygnowałem, bo najwięcej tam o Ekstraklasie, która mnie nie interesuje (chociaż obiektywnie dobrze, że o niej piszą), przy Four Four Two dalej trwam, ale kupuję sporadycznie. Kupowałem też inne gazety sportowe jak GIGA Sport czy Przegląd Sportowy- próbowałem naprawdę wielu tytułów, ale żaden nie zrobił na mnie większego wrażenia, więc szybko z nich rezygnowałem i mam mało numerów. Próbowałem też kupować magazyny biznesowe i muzyczne, ale mam chyba tylko po 2 egzemplarze, bo mnie to nudzi. Express i Dziennik czytam sporadycznie. Jak byłem mały, to kolekcjonowałem piloty telewizyjne dodawane do Expressu, Dziennika oraz od czasu do czasu innej gazety. Czytałem też Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa, ale tak jakoś wyszło, że już nie czytam. Tylko sobie w miarę regularnie (raz na 3 miesiące, bo to kwartalnik :-P ) zajrzę do Któż jak Bóg w poszukiwaniu ciekawostek.

Ogólnie często siedzę w Internecie, więc gazety czytam obecnie bardzo rzadko, bo w Internecie jest wszystko. Próbowałem wielu tytułów, ale żaden nie został ze mną na dłużej i wątpię żeby się to zmieniło.

P.S. Wiem, że w tym poście wrzuciłem gazety i czasopisma do jednego worka. Widzę różnicę między nimi, ale traktuję je dość podobnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski
Posty: 1790
Rejestracja: 2015-09-13, 18:30
Lokalizacja: Düsseldorf

Re: Jak często czytasz gazety i jakie?

Post autor: kacrudy » 2018-05-03, 10:38

Kiedyś kupowałem mnóstwo "Kaczorów Donaldów", podobnie jak Pabfer. Kilka numerów jeszcze mi zostało. Potem zbierałem też czasopisma takie jak "Komputer Świat" czy "CD-Action". Obecnie nie kupuję już gazet, jedynie czytam te, które kupują moi rodzice, tj. "TeleTydzień" i "Angora".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Książki”