[Ranczo] 001 Spadek

Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

[Ranczo] 001 Spadek

Post autor: Kiepski Widz » 2016-06-11, 21:26

Opis odcinka:

"Amerykanka polskiego pochodzenia – Lucy – przyjeżdża do Polski na wiadomość, że odziedziczyła mały dworek we wsi Wilkowyje. Wartość spadku nie jest wielka, więc Lucy zapewne nie porwałaby się na tak daleką podroż gdyby nie to, że rozwiodła się i całe jej życie ulega obecnie istotnym przewartościowaniom. Na miejscu – w małej, podlaskiej wsi odnajduje zrujnowany dworek."

Moja opinia:

Pierwszy odcinek, ale bardzo dobry, jak się skończył to czekało się co będzie w kolejnych. Najfajniejsza tutaj była rozmowa Wójta z żoną "Załatwiłeś?" :lol: i scena jak Pietrek z ekipą miał wystraszyć Lucy :mrgreen: Dobra też była ławeczka i dyskusja o Amerykance, a "U nas jak chuda to brzydka". Ogólnie wszystko się rozkręcało, pierwsza seria jest najlepsza, ma swój niepowtarzalny klimat.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Re: [Ranczo] 001 Spadek

Post autor: Pabfer » 2016-06-13, 13:57

Świetny początek serialu! Podobało mi się jak cała wieś plotkowała o Amerykance. Wójt też świetnie wypadł najpierw w rozmowie z żoną, a potem zlecając ważną misję Pietrkowi :D Ten odcinek był bardzo klimatyczny. Na bonusowy plus rozmowa z Jerrym- w innych odcinkach nie było amerykańskich kwestii z polskimi napisami. I jeszcze tak ogólnie, o kilku odcinkach, nie tylko o tym- bardzo mi się podoba, jak Proboszcz się wkurza o wszechobecny samolot-niszczyciel :D

10/10
Obrazek
Awatar użytkownika
MMVVmati00
Mariolka
Mariolka

Post autor: MMVVmati00 » 2016-06-17, 14:26

Bardzo dobry, jeśli nie najlepszy odcinek. Wszystkie postaci zostały w nim dobrze przedstawione, a oglądając go czuje się bardzo przyjemny klimat. Fabuła jest bardzo dobrze napisana, co powoduje, że jest się bardzo ciekawym kolejnego odcinka. Wszystkie sceny trzymają w nim wysoki poziom, ale najbardziej podobała mi się rozmowa Kusego, Lucy i Mroczka w dworku, scena gdzie wójt negocjuje cenę dworku, napad na Amerykankę, oraz scenę gdzie Lucy śni się babcia.

Ogólna ocena to 10/10
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2016-11-28, 01:11

Tak mnie naszło po finałowym odcinku żeby wrócić znowu do pierwszego.

Odcinek świetny, klimatyczny, fajnie wprowadzający w fabułę serialu i zachęcający do dalszego oglądania. Piękne sceny plenerowe, piękne krajobrazy, szczególnie podobała mi się scena jak Lucy rano o wschodzie słońca wyszła przed dworek. Ogólnie fajne to poruszenie całej wsi, że przyjeżdża Amerykanka spadkobierczyni dworku. Kultowa pierwsza rozmowa ławeczki
- Z czego chuda jak nie brzydka?
- Z zagranicy :mrgreen:
Świetny chytry i przebiegły wójt z Mroczkiem, jak opowiadali cały czas jaka to ruina i okolica niebezpieczna. Teksty wójtowej też super. Fajna scena jak Kusy częstował krzakówką. Genialna scena jak Pietrek z kolegami przyszli straszyć Lucy w nocy i tekst " Kur*a ona strzela" :mrgreen: Dobre też było jak Lucy wpakowała się z Hot dogiem do radiowozu i reakcja Staśka :-P Dobre było jak na koniec wójt zmiękł w negocjacjach "10 dam, 15 dam" i to wkurzenie na końcu "Słowo wójta". Jednym słowem rewelacja.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-11-28, 01:19

Teksty wójtowej też super.
No i jak z takiej twardej zawodniczki potem stała się tak rozhisteryzowana i słaba psychicznie ? Przecież Koziołowa z pierwszego sezonu by w odcinku 129 tak opieprzyła Staśka i tego drugiego że ci by pospadali z ganku.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Pablo99
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Pablo99 » 2016-12-28, 20:10

Jak na pierwszy odcinek serialu bardzo dobrze się prezentuje.
Nowi bohaterowie doskonale się spisali oraz Lucy jako Amerykanka w polskiej wsi. Najbardziej zabwana scena dla mnie to zawód wójta, który myślał, że dworek będzie jego.
10/10
Obrazek
Irina
Halinka
Halinka

Post autor: Irina » 2018-05-01, 11:31

Początek serialu, a raczej początek genialnej produkcji. Odcinek bardzo mi się spodobał. :)
Minusów tutaj na pewno nie ma. Czas na plusy, do których zaliczę m.in. sam początek, kłótnia z żoną wójta, wiejski klimat i sama ścieżka dźwiękowa, nocna akcja, zakończenie. Można wymieniać na okrągło. Do tego dochodzi świetny montaż, który dodał cząstkę atmosfery. Odcinek oceniam na 10/10.
Awatar użytkownika
WKCM
Waldek
Waldek

Post autor: WKCM » 2018-09-05, 18:38

Odcinek, który jest świetnym wprowadzeniem do serialu oraz jego klimatu. Dobry był moment plotkowania oraz pojawienia się Lucy. Dobrze przedstawiono wszystkich bohaterów oraz ich sposób zachowania.

10/10
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odcinki”