Koło fortuny

Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Re: Koło fortuny

Post autor: Kizior » 2018-12-03, 20:11

Chyba puścili ten co miał lecieć wczoraj dzisiaj.

Iza fajny strój miała dzisiaj, taka sutanna z dekoltem :P
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2018-12-16, 15:12

Odcinek 364:

Ależ fantastyczna pani dziś grała, emeryci są najlepsi w takich teleturniejach :D Z tych 20 tysięcy się cieszyła 100 razy bardziej, niż jej imienniczka po wygraniu miliona w amerykańskiej stacji :lol: Ten chłopak w pierwszej rundzie za szybko odgadł hasło, mógł jeszcze nabić trochę pieniędzy. Fajna też rozmowa z panią od zwierzątek, hasło finałowe proste i krótkie. Należało jej się.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-12-16, 16:25

Strasznie spragniona czułości i kontaktu z młodymi i ładnymi ludźmi szalona emerytka :lol:
Jak ja bym tak się rzucił na Izę to by mnie zamknęli !

Ale mnie jednak wkurzyła brakiem odpowiedzi na hasło/pytanie: "Kto sprowadził Krzyżaków do Polski ?". Tak samo w Familiadzie, 10 osób nie wpadło na laskę dynamitu a tak to wszyscy wielcy specjaliści od stosunków międzynarodowych, wojska i górnictwa :roll: Za dużo nerwów jak dla mnie :D

Ciekawe czy to ten sam wąż co u Jaworowicz był ostatnio :lol:
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-12-25, 08:30

24 grudnia 2018, Wigilia :D

Fajny odcinek świąteczny, z klimatem, życzeniami i normalnymi uczestnikami a nie durnymi celebrytami !
Każdy uczestnik opowiedział o swoich lokalnych tradycjach i wystarczy.
Nie zabrakło też emocjonującej rozgrywki, nagrody i hasła też nie ustawione.
I tak trzeba, trzeba tak.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Irina
Halinka
Halinka

Post autor: Irina » 2018-12-25, 08:45

Fajna była także zagrywa jednego z uczestników. Zgarnął dużo pieniędzy i woląc nie ryzykować, od razu zgadywał hasło. Może i dobrze, bo bankruty w kolejnych rundach były dość często losowane. :P
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-12-25, 14:56

Odcinek z uczestnikami specjalnej troski z 25 grudnia:

Myślałem, że ci kucharze będą bardziej ogarnięci, ale nie. Jakieś pajacowanie, leciutkie kręcenie kołem, głupkowate śmiechy. Jak pojawił się znak zapytania, a pod nim bankrut za którego dodano 500 zł i potem zakręcił tak, że przeszło jedno oczko to przełączyłem. Sorry, ale "to już jest k... szczyt" jak to powiedział Wójcik :roll: Nie spodziewałem się po TVP zniżenia się do poziomu polsaciku i to w święta. Miała być fajna zabawa w świątecznym klimacie, a wyszedł cyrk bez jakichkolwiek zasad. Jutro szansa na poprawkę.
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-12-25, 15:14

No nieźle dowalili z tym kręceniem kołem. Na prawdę kogoś coś takiego bawi? Jeszcze się zachowywali jak małpy w zoo :roll: Ja rozumiem, że finał musi być ustawiony, bo muszą wygrać, choć i to da się zagrać lepiej, to pozostałe rundy na prawdę mogliby rozegrać normalnie jak i tak kasa idzie na wspólne konto. Jednym słowem żenada.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-12-25, 15:23

Jeszcze zadam głupie pytanie: banalne hasło finałowe odgadli w ostatniej sekundzie, a czwartą rundę wygrał ten co miał najwięcej?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-12-25, 15:32

Pytasz pan jak dziecko :lol:
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-12-25, 17:45

25 grudnia 2018
Jeśli chodzi o zachowanie to bywali zwykli uczestnicy świrujący pawiana podobnie albo jeszcze gorzej. Więc to się dało przeboleć ale te łamanie i naginanie zasad gry ? Od razu mogli zrobić koło z samymi polami po 1500 zł i niech sobie kręcą.
Kolejny raz wyszła hucpa i kpina z ludzi !
Dobrze chociaż że 35000 zł trafiło do potrzebujących spoza układu - dobre i to w tym wszystkim.

Kiepski Widz pisze:
2018-12-25, 15:23
Jeszcze zadam głupie pytanie: banalne hasło finałowe odgadli w ostatniej sekundzie, a czwartą rundę wygrał ten co miał najwięcej?
A skąd pan wiesz jak przełączyłeś wcześniej :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-12-26, 20:02

26 grudnia 2018 "Na Sygnale"

Dzisiaj zachowanie już lepsze, gra też - tylko Rafałowi coś odbiło i dwa razy koło zatrzymał przed bankrutem :evil:
A ta Mazurowa (widać było że ogląda program do którego idzie) jaka mała lafirynda, zupełnie inna osoba niż w serialu. Na tym polega aktorstwo, bo taki np. Grabowski to wszędzie tak samo się zachowuje - serial, zakupy w sklepie, tańce :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-12-27, 17:45

Odcinek 375 z 27 grudnia:

Dziś było jedno z najtrudniejszych, jeśli nie najtrudniejsze hasło finałowe. Nawet jakby zgadła te ścieki, to i tak bardzo mylące było pierwsze słowo, gdzie z powodu kategorii nasuwało się i pasowało "ekologiczne". Pierwsza runda wygrana z zerem z powodu przejęzyczenia pani na ostatnim stanowisku. Kucharz niestety nic nie wygrał, ale jak opowiadał o przygotowaniu 900 porcji jedzenia - to jest ciekawe, a nie jakiś miliard fakultetów jak w "teleturnieju" amerykańskiej stacji.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-12-27, 20:43

Jakby fartownie powiedziała B to by może trafiła a tak trudno. Logopeda, u konkurencji by sama sepleniła ale Urbański by się pytał jak mówić.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-12-29, 15:07

Odcinek 377 z 29 grudnia:

Pan Henryk znany z "1z10"" i "Familiady" - mistrz odcinka, szczególnie rundy 5. Całą grę mu nie szło, aż na koniec szczęście się uśmiechnęło. Dobrze, że kręcił do końca :D W finale podpasowały literki, więc łatwo poszło. Prawie 20 tysięcy ma, należało mu się.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-12-30, 22:17

30 grudnia 2018
Jan, sobowtór Mussoliniego i jego świetny dowcip na początku (nikt nie wiedział czy zrobić face-palma czy się śmiać), potem odgaduje hasło za 200 zł tylko :lol:
Do finału wchodzi inżynierek który nie oglądał Akademii Pana Kleksa nawet !
Szkoda tej nauczycielki w sumie bo nic nie wygrała. Sympatyczna była ale w życiu bym nie powiedział że uczy języka polskiego a raczej plastyki.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-12-31, 15:21

Odcinek z 31 grudnia:

Ten specjalny ciut lepszy niż świąteczne. Zawodnicy mniej się wydurniali, chociaż i tak lekko wkurzali. Najważniejsze, że nie było oszustw podczas kręcenia, chociaż te łapy tam pchali. Zdarzyło się, że zabrakło pół milimetra do 1500 zł, były bankruty, o dziwo nawet 1. rundę wygrał zawodnik mający 400 zł, a nie ten z 4000 zł. Niestety były podpowiedzi, zarówno ze strony Rafała, jak i zawodników. W finale ku mojemu zdziwieniu nawet nie czekali do ostatniej sekundy :lol:
Jutro będzie mam nadzieję najlepszy specjalny odcinek, bo z normalnymi zawodnikami.
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-12-31, 16:57

Też się ucieszyłem jak ta z 4000 tysiącami nie zgadła :mrgreen: Ale Brzoza najbardziej przyświrował z tymi podpowiadankami.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-12-31, 17:12

Tamara się pomyliła mając na koncie ponad 4000 i odgadł ten co miał 400 a mógł przecież jeszcze zostawić temu co miał 4500. Idioci z M jak Miłość tak właśnie robili. W sumie normalny odcinek, w normalnych też zdarzali się podpowiadacze.

No i kasę dostaje fundacja którą kojarzę a nie jakieś fikcyjne konta na Kajmanach.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2019-01-01, 15:10

Nowy Rok 2019:

I takie odcinki specjalne to ja rozumiem. Żadnych pseudogwiazdek, małp i innych osób z zaburzeniami psychicznymi. Najlepsza była Grażyna jak wygrała rundę z zerem i wszystkim podpowiadała :lol: Ale fajnie, że tak się zgrali i drugą rundę wygrała Justyna, która miała najwięcej pieniędzy. Widać, że nie znali haseł od początku i nie było żadnego oszukiwania przy kręceniu. W finale jak przystało na normalnych ludzi zgadli od razu i 30 tysięcy poszło na szczytny cel :)
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-01, 15:24

A mi się niezbyt podobało. Sam pomysł zaproszenia zwykłych ludzi (niech Milionerzy zaproszą najlepszych z najlepszych do odcinka świątecznego a nie zasrane celebryty do polansowania) świetny ale gra jak te żałosne gwiazdeczki z M jak Miłość.
Nawet pozorów normalności nie stworzyli a te głośne: "ja odpowiem, ja odpowiem !" to żenada a potem Grażyna się celowo myli :roll: Żal.pl. Hasło finałowe takie łatwe dali że po pierwszych literkach każdy wiedział.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2019-01-01, 15:27

Oni tutaj tworzyli drużynę, celowa pomyłka Grażyny sprawiła, że wygrali 2000 zł więcej.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-01, 15:39

To niech od początku mają wspólne konto - wtedy będzie uczciwiej bo i tak nie ma emocji.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-02, 01:13

Mogliby zrobić normalny finał roku z najlepszymi uczestnikami grającymi na własny rachunek.
Emocje, kasa, seks !
A w finale takie hasło:

"Żółw zażera wrzący żur,
żaba żuje smardzów wór."
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2019-01-06, 15:08

Niedziela, 6 stycznia:

Koło fortuny spełnia marzenia. Dzieciaki chciały zastąpić prowadzących i zastąpiły, kierowca chciał wiśnie i dostał, zwyciężczyni chciała samochód i dostała :D Runda 2 trochę pechowa, w czwartej takie proste hasło i nie wiedzieli. Finałowe też proste, bo trafiła dobre literki.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-06, 18:41

Kiepski Widz pisze:
2019-01-06, 15:08
Niedziela, 6 stycznia:

Koło fortuny spełnia marzenia. Dzieciaki chciały zastąpić prowadzących i zastąpiły, kierowca chciał wiśnie i dostał, zwyciężczyni chciała samochód i dostała :D Runda 2 trochę pechowa, w czwartej takie proste hasło i nie wiedzieli. Finałowe też proste, bo trafiła dobre literki.
Tak marzył a i tak w drugą stronę zakręcił :lol:

Łatwe hasło jak na samochód, po pierwszych literkach wiedziałem.

Wczoraj jeszcze fajnie było w Jakiej to Melodii jak z Elvisem grała córka w finale i facet ledwo wiedział a ta klikała szybko jak 1z10 :lol: Potem jej trzymał ręce żeby nie naciskała ale i tak się wyrwała i nawet piosenkę odgadła. A co na Polsacie i tvn ?
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”