Familiada

Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Re: Familiada

Post autor: Ferdas20 » 2018-12-30, 15:53

Na jakiej podstawie oni te punkty ustalają to nikt nie wie. Mi też żadna inna odpowiedź niż Rzym nie przychodziła do głowy, ale wiadomo, że tyle pkt nie dadzą, bo mogliby już w pierwszej połowie wygrać.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2018-12-30, 15:57

No i by mogli wygrać, zdarzało się to, nawet ze 2-3 lata temu jeszcze. Raz kiedyś nic by się nie stało. A przy takiej punktacji jak dają teraz to nawet trafienie 5/5 najwyżej punktowanych odpowiedzi nie gwarantuje wygranej, o zwycięstwie w pierwszej rundzie nie mówiąc. Tak myślę kiedy ktoś ostatnio wygrał 3 razy z rzędu i sobie nie mogę przypomnieć, a dawniej co najmniej raz w roku tak się zdarzało i to bez jakichś kosmicznych punktacji po 50 i więcej.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-12-30, 22:10

Za mało im też dali za coś rozproszonego - światło.
przy pytaniach o filmy z Bradem Pittem i o dawne polskie samochody będzie kolejna kompromisacja
Mission Impossible chyba było takową :lol:
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Igor900
Mariolka
Mariolka

Post autor: Igor900 » 2018-12-31, 11:05

Moim zdaniem zawodnik racje miał, że wszystkie drogi prowadzą do "skrzyżowania", ale co z tego, jeżeli żaden z "ankietowanych" tak nie powiedział.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-12-31, 17:14

Nie wszystkie drogi mają skrzyżowania, np. na autostradzie takich nie ma :D

A dzisiaj była powtórka i pytanie w finale, na co robimy przerwę - gościu odpowiada "na chwilę" i zero punktów. Ciekawe ile by miała odpowiedź "na kupę" :lol:
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2019-01-01, 14:30

Nowy Rok 2019:

Poza Karolem Strasburgerem to nie znam i nigdy nie słyszałem o żadnej osobie, która tam wystąpiła :lol: Zaprosili dwie drużyny gimbów: jedni z jakimś talentem, drudzy bez. O dziwo nawet normalnie się zachowywali, a występ muzyczny na początku też na plus. W normalnym odcinku taki finał z wynikiem 72 po pierwszej rundzie by nie został wygrany.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-01, 15:27

Kto tam miał talent ? Jedynie ta kapitanka YT miała duże dziury w nosie - to jakiś talent :lol:
Finał naciągany jak zwykle ale dzisiaj wyjątkowo.
Fajnie że były normalne pytania a nie okołonoworoczne.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2019-01-01, 15:29

Ci muzycy mieli talent, no jednak studiują muzykę i to nie darcie ryja jak pedałki, tylko na jakimś poziomie.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-01, 15:33

Ale sami wyglądali zniewieściele :D
A takie granie coverów na klasycznych instrumentach to znane od 30 lat jest dzięki Apocaliptyce. Nic odkrywczego to wszystko.
Lepiej zaprosić patostreamów :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-05, 21:12

2019-01-05
Dzisiaj mistrz kuchni, Karol Strasburger przygotował z warszafiaków dla Kiepskiego Widza prawdziwą intelektualną ucztę w postaci najgorszego od lat finału :lol: 5 zer, kilka idiotycznych odpowiedzi ! Co dziwne, poza palmą, wcześniej nie udzielali głupich odpowiedzi.

Ja bym powiedział że się nie je frytek z chlebem :D
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-06, 18:46

2019-01-06

Z Warszawy to nawet pielgrzymi niezbyt ogarnięci są !
Jakieś dziwne odpowiedzi dawał ten kapitan.
Do tego te imię jednego - William, o kuka mać.
Ale i tak lepsi od tych Włóczykijów co to nawet atrakcji Nowego Jorku nie potrafili podać.

W finale znowu pączek powinien mieć 50 pkt co najmniej.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-13, 15:27

2019-01-13

Warszawa w pigułce, baby bardziej męskie od facetów, faceci bardziej damscy od bab. (ta, ten Rugbysta na pozycji 3 podobny z twarzy do Kusego najlepszy :lol: ) Trolle internetowe jako zawód a Karol jeszcze gada z takimi zamiast wyjąć kij i walić w ten głupi ryj, ryj, ryj !
Do tego megakompromitacja z ekranizacjami zrobionymi przez Wajdę - o k..., Potop, Ogniem i Mieczem x 2, Katyń :roll:
Taka to inteligencja ze stolicy, nie to co analfabeci z prowincji.

A teraz coś przyjemnego, wczoraj w "Śladami kultowych polskich seriali" były Polskie Drogi i tak sobie uzmysłowiłem że trzech aktorów grających główne role prowadzi bądź prowadziło teleturnieje :D Superprzypadek.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2019-01-13, 15:36

Tak, dzisiaj przedstawiciele "zawodu" będącego największą zarazą XXI wieku, to już prostytutki są bardziej przydatne i przynajmniej nie robią ludziom wody z mózgu. Dobrze Karol powiedział do tego ostatniego "O studia nie pytam, bo nie ma" :lol: Tacy właśnie są pracownicy korporacji z warszafki. Myślą, że robią coś ważnego i ambitnego, a to g... prawda. Z ekranizacjami faktycznie kompromisacja, ale finał niestety dali im wygrać. Oby w sobotę już nie awansowali.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-13, 15:57

Jak zapytają znowu o konkretne rzeczy to nie awansuje nikt.

A swoją drogą za co ci nauczyciele chcą podwyżek jak takich inteligentów wypuszczają ze szkolnych murów, za co ja się pytam ?! Powinni ich do więzienia wsadzić za zbrodnie na inteligencji narodu polskiego.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
voyager1
Halinka
Halinka

Post autor: voyager1 » 2019-01-15, 09:59

Kizior pisze:
2019-01-13, 15:57
Jak zapytają znowu o konkretne rzeczy to nie awansuje nikt.

A swoją drogą za co ci nauczyciele chcą podwyżek jak takich inteligentów wypuszczają ze szkolnych murów, za co ja się pytam ?! Powinni ich do więzienia wsadzić za zbrodnie na inteligencji narodu polskiego.
To nie wina nauczycieli, tylko programu nauczania, który jest odgórnie narzucany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. A że pozostawia on wiele do życzenia to już inna kwestia. Przecież pis to specjalnie robi. Chce sobie wykształcić pokolenie matołów bo głupimi ludźmi łatwiej manipulować. Łatwiej wmówić im bzdury i dzięki temu będzie więcej wyznawców pisiej sekty. Bo dla mnie to nie są wyborcy partii rządzącej tylko wyznawcy i chorzy fanatycy. Trzeba być niespełna rozumu żeby świadomie popierać rządy Prawa i Sprawiedliwości, które są prawe i sprawiedliwe tylko z nazwy.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-15, 11:41

Ale te inteligenty kończyły szkoły kilka lat temu, więc cały twój wywód jest tak samo błyskotliwy jak ich odpowiedzi.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
voyager1
Halinka
Halinka

Post autor: voyager1 » 2019-01-16, 11:17

Kizior pisze:
2019-01-15, 11:41
Ale te inteligenty kończyły szkoły kilka lat temu, więc cały twój wywód jest tak samo błyskotliwy jak ich odpowiedzi.
Ale raczej trudno zapomnieć czego uczyło się w szkole kilka lat temu. No ja przynajmniej jeszcze wiele pamiętam. Już więcej nie mam nic do powiedzenia w tej kwestii.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-16, 17:16

Ale jakieś minimum zostaje do końca życia.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2019-01-19, 14:35

Sobota, 19 stycznia:

Tygrysy kontra Jelonki, a powinno być Barany kontra Osły. Następni studenci z warszafki, którzy mieli ogromny problem z dobranockami z czasów PRL. Owca i lama, Reksio (jaka tu para?), Kajko i Kokosz, nie wiem. Nikomu nie kibicowałem, ale na szczęście nie wygrali finału. Karol już im nawet tłumaczy rzeczy z podstawówki, żeby odróżniać cosia od ktosia. A dowcip to chyba wziął z "Kotłowego" :lol:
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-19, 16:29

Jak to jaka para, Reks i O !
To jest znak naszych chorych czasów, przecież marketingowcy historię mediów powinni mieć w małym palcu :roll:
Ale widocznie to do klikania lajków nie jest potrzebne.

Skąd nagle tabor cygański miał 43 pkt ? Na siłę nadciągają tym warszawiakom.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2019-01-26, 14:32

Sobota, 26 stycznia:

Już widzę tę masę skarg na pytanie co kojarzy się z Gdańskiem :lol: Myślałem, że dadzą dziś jakąś rodzinę, a tu dwie drużyny, z czego ta słabsza wygrała. Liczyłem, że wolontariusze awansują do finału, ale niestety się nie udało. Absolwenci z kolei dawali jakieś dziwne odpowiedzi, nawet raz powtórzyli.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-26, 15:19

W końcu normalni ludzie, skromni i nie pajacujący z braku wiedzy. Po prostu nie wiedzą i tyle a nie głupie śmiechy.
Też kibicowałem Wolontariuszom.

TVP zawsze na czasie - Gdańsk a za chwilę "przejść na tamten świat". Znowu będzie gównoburza.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2019-01-27, 14:30

Niedziela, 27 stycznia:

No nareszcie jakaś rodzina i w dodatku normalna. Bardzo ładnie załatwili do zera tych absolwentów, którzy znowu udzielali jakichś dziwnych odpowiedzi. Jak nie walec, to potem cennik. W finale pytania na odpowiednim poziomie - nie za trudne, nie za łatwe i sobie bardzo dobrze poradzili. Potem jeszcze dzieciaki na końcu, prawdziwa "Familiada" jak za starych, dobrych lat 90. :)
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-27, 15:16

Ale już się bałem że ich w finale wykolegują bo że mańkuty inaczej piszą tylko za 36 to zbrodnia na logice :roll:

I rowerzyści niech spadają na drzewo, zwłaszcza ta nawiedzona kapitan co na siłę chciała być oryginalna z odpowiedziami. I tą mannę to w ostatniej chwili usunięto z tablicy pewnie żeby nie kopać leżącego :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2019-02-03, 14:28

Niedziela, 3 lutego:

Boziu, co za matoły. Skąd oni ich wzięli? :roll: Tak chciałem, żeby ta rodzina awansowała do finału. Jakby wygrali i dali tą panią Ewę, to by spokojnie mieli ze 150 albo nawet wygrane. A oni we dwoje 68, to chyba nawet ci słynni inżynierowie mieli więcej. W dodatku to jeszcze podobno pani nauczycielka. Na pytaniu o koszykówkę wielkie oczy, pytania o bezpieczeństwo w ogóle nie zrozumieli, odcień zielonego nawet ta dziewczyna nie wiedziała. Nie przypominam sobie tak słabego wyniku, niech odpadają jak najprędzej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”