Jeden z dziesięciu

Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Re: Jeden z dziesięciu

Post autor: Ferdas20 » 2018-12-17, 19:27

Lepszy od przereklamowanego Krukowskiego :lol:

Ale i tak ten od Brzęczyszczotkiewicza rozwalił :mrgreen:
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-12-17, 20:25

Może to jakiś Niemiec - dlatego sobie język połamał na tym nazwisku :lol:

110-10
Kolejny występ legendy za nami. Wielki Rysiek na żółwim spokoju wygrał ze świetnym wynikiem.
Reszta zawodników też o wiele wyższy poziom niż ci których miał Krukowski.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2018-12-19, 20:06

12/110

Bardzo dobrze, że już w pierwszym etapie odpadł ten młody w bluzie, którego zainteresowania to memy i o ile dobrze zrozumiałem feminizm (?). W takim stroju nie powinni wpuszczać do telewizji. Drugi etap całkiem przyzwoity, ale finał już nie bardzo. Sznuk mówi, że zdobycie 40 pkt nie powinno być większym problemem, a patrząc na końcówkę tej rozgrywki miałem poważne wątpliwości czy ktoś z tej trójki załapie się na listę :lol: Jakimś cudem jednak się to udało. Póki co pan Beszczyński nie ma żadnego godnego przeciwnika do Wielkiego Finału. No może Krukowski, o ile przebrnie drugi etap.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-12-19, 20:20

110-12
Bluza dobrze że odpadła szybko, zero kultury i wiedzy. Zainteresowania jak najgorsze lumpy z Familiady.
Drugi etap ciekawy bo nie musieli wycinać żadnych pytań więc żywa emocja.
Finał to powrót do szarej rzeczywistości, 15 pytań i każdy się ostał z jedną szansą :lol:

Rysiek i Krukowski powinni stworzyć swoje drużyny w WF do atakowania się w II etapie - taka taktyka.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-12-20, 20:47

110-13
Skończyły się rewanże, teraz to się nazywa odwet :lol:

Kolejny śmieszny odcinek ze śmiesznymi uczestnikami.
7: głos jak Spejson
8: nie mam żadnych hobby [i pocałujcie mnie w dupę]

Szkoda że do finału nie weszła p.Krystyna bo może by coś ugrała więcej niż 51 pkt.
W ogóle tam 6 pozostała i każdy miał po 1 szansie :D

ps. jakbym był nauczycielem to bym w wizytówce powiedział: "Załuski ! Jutro będziesz pytany !" :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-12-21, 19:27

14/110

Wizytówki długie, ale odcinek bardzo dobry. Pani Małgorzata od początku była moją faworytką, bardzo dobrze, że brała na siebie w finale. Pan na jedynce chciał ją podgonić robiąc to samo - to też się chwali. To już chyba mamy dwóch pewniaków do finału Wielkiego Finału: pan Beszczyński i pani Małgorzata. Jeszcze jeden taki dobry zawodnik i Krukowski raczej się nie dostanie do finałowej trójki, chociaż kto wie :P Dobre było w drugim etapie jak Sznuk przeczytał pytanie panu numer 5 i nikt już nie czekał ani na upływ 3 sekund, ani na dźwięk złej odpowiedzi, tylko od razu mu wygasili ostatnią szansę :lol: Tak się powinno robić ze studentami i innymi dresiarzami - i tak nie będziesz wiedział, to po co marnować cenne 3 sekundy czasu antenowego.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-12-21, 21:41

110-14
Trójka faworytów WF w komplecie, bardzo się zdziwię jak nie awansują do finału (chyba że jeszcze jakiś gigant sie trafi).
Szkoda że przy paru pytaniach z nerwów nie wyrobiła (Tey i pudełka od zapałek) bo by miała +300 punktów w banku.
Ale i tak brawa za branie na siebie.

Zainteresowania tego co wszedł do finału: Humor, dowcip, rozrywka - to wiadomo czego nie ogląda.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-12-27, 19:27

15/110

Albo Sznuk był dziś lekko zachrypnięty, albo 6 dni przerwy sprawiło, że odzwyczaiłem się od jego głosu, bo mam wrażenie, że brzmiał dziś nieco inaczej niż zwykle :P Odcinek nawet przyzwoity, chociaż w finale liczyłem na pana numer 1, który brał na siebie. Wygrał jakiś studenciak, który mi nie podszedł. Ulizane włoski, ten głosik i styl wypowiedzi też jakiś taki dziwny. Sprawiał wrażenie takiego, co uważa, że wszystko wie, a tacy są najgorsi. Do Wielkiego Finału jednak awansował, ale w tej edycji to żaden wyczyn. Dużo nie brakowało, a by nie dociągnął do stówy.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-12-27, 20:46

110-15
Dzisiaj Sznuk ewidentnie przeziębiony i zachrypnięty ale i tak dał radę.
Szkoda że wygrał akurat goj - takie zalotne minki do facetów to k... w tvn ! Mam nadzieję że go usadzą koło Krukowskiego i ten mu zaj... :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-12-28, 20:12

110-16
Ale zawiodła ta finałowa dwójka ! Co prawda jeden 193, drugi 151 ale tylko parę razy pobrali na siebie. A w takim gronie trzeba było jechać na maksa by wygrać. Spora wiedza, zmarnowana jednak - oby w WF nie zabrakło odwagi bo to inaczej znowu podłozą się pod Krukowskiego.

Dziadek co odpadł wcześniej miał tylko dwie opcje do wyboru, ile dzielnic ma Warszawa - mniej czy więcej niż 20 - i nic nie powiedział :lol: Siwy dzban !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-12-31, 19:22

O żesz kurnasz! Konstytucja 3 maja obowiązuje do dziś :shock: Ale dołożył do pieca i to w takim momencie...
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-12-31, 19:26

17/110

Na koniec roku całkiem dobry wynik, bo sam odcinek bez rewelacji, ale bywały gorsze. Z tą konstytucją to dowalił jak Petru kiedyś :lol: I dobrze, że odpadł, w finale od początku kibicowałem panu Grzegorzowi, bo miał największą wiedzę spośród finalistów. Pan numer 3, a w finale numer 1 miał bardzo oryginalne zainteresowania, ale przez moment myślałem, że odpadnie na tej Wielkanocy w I etapie, bo się tak długo zastanawiał :lol:
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-12-31, 19:34

110-17
Ten z trójką to miał rzeczywiście takie zainteresowania czy drwił sobie ?
Konstytucja 3 maja do dziś obowiązująca faktycznie jak Petru, jeszcze jakby dostał ilu było króli :D
Ten co wygrał też może pomieszać szyki w WF. Nie mogę się doczekać.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2019-01-01, 19:26

18/110

"Litwo, ojczyzno moja" :roll: - przemilczę tego zawodnika. Tamten drugi co odpadł też nie lepszy. Wystarczyło użyć słów "hrabia" i "sztuka" i już nie wiedział o co chodzi. Jakby spytać wprost kto napisał "Zemstę" to by pewnie wiedział. W finale o dziwo awans do Wielkiego Finału, choć myślałem, że to pan numer 3 wygra. Finał na wyższym poziomie niż I i II etap.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-02, 01:07

110-18
No tak, inteligenci. I jeszcze kto jest szympansem: "A'tomek" i zdziwko :roll:
Też stawiałem na tego z trójką w finale ale w głupi sposób szanse stracił.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-02, 19:36

110-19
Uff, zobaczymy Anitę w Wielkim Finale :D
Dzisiejsza gimbaza nie wypchnęła jej z listy.

Wnuk Ulińskiego na jedynce "kto, ja ?" :lol: - jakby nie siedział sam na końcu już to by w ogóle nie odpowiedział.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2019-01-03, 19:25

20/110

A co to, już dzisiaj pokazali Wielki Finał? Trzeci etap godny 21. odcinka serii. Emocje od początku do końca. Wszyscy brali na siebie, wszyscy z ogromną wiedzą. Najbardziej zaskoczył ten młody, nie myślałem, że to on wygra, obstawiałem pana numer 2, który dzielnie walczył do końca i brał na siebie mając jedną szansę. Postawa godna pochwały. Jakby dobrze odpowiedział na te 2 ostatnie pytania, to by wygrał. Trójka też dobry, tylko że sam się wykończył. Świetne zakończenie tej raczej nędznej serii, Krukowski na 4. miejscu listy zwycięzców. A, no i jak tylko zobaczyłem pana numer 10, to wiedziałem, że odpadnie jako pierwszy :lol:
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2019-01-03, 19:28

Krukowski poza TOP3 :lol: Choć i tak nie sądzę by nie było go w finale.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-03, 19:38

110-20
Wspaniałe preludium do jutrzejszego Wielkiego Finału.
Nie spodziewałem się po wizytówkach takiego poziomu w finale.
Odpadł gimbus-warszawiak jako pierwszy, dziwne co nie ?! :lol:

W II etapie już duże emocje bo ten z trójką cukiernik rewanżował się każdemu, z panem Tomaszem 7 się naparzał przez dwie minuty (a ile musieli wyciąć ?!).
Finał zaś jeden z lepszych w historii programu, zero kunktatorstwa i tchórzostwa.
Kibicowałem co prawda panu Tomaszowi ale dla jutrzejszych emocji lepszy ten rewanżysta co wygrał. Może przynajmniej jeden złapie się za bary z Krukowskim :lol: Do tego może poczęstuje innych przed programem ciastkami z bluszczem :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2019-01-04, 19:26

Spodziewałem się więcej po finale, ale dobrze, że wygrał Stanisław.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2019-01-04, 19:27

Wielki Finał 110:

Dupy nie urwało, spodziewałem się o wiele ciekawszej rozgrywki w III etapie, tym bardziej, że trafili do niego najlepsi z najlepszych: pani Małgorzata, pan Marek i mój faworyt - pan Stanisław. Liczyłem na branie na siebie bez żadnych pomyłek, a tutaj taka niespodzianka. Pani Małgorzata za szybko odpowiadała, Marek to wiedziałem, że nie da rady, a pan Stanisław myślałem, że osiągnie lepszy wynik. Najważniejsze, że już jako drugi odpadł ten cham spod numeru 7. Wczoraj był ciekawszy finał niż dziś.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-04, 19:40

110 Wielki Finał
No niestety, ale zwycięzcą tego odcinka okazał się STRES !
Spora wiedza kilku uczestników poszła w diabły właśnie przez to.
Krukowski i Stasiek gibali się z tych nerwów jak sieroty !
Normalnie wygrałaby Małgorzata a wygrał Rysiek ! Dobrze że nie Krukowski, choć nie miałbym mu za złe - bo w II etapie jednak go wyznaczali.

II etap ciekawszy, mimo iż wycięli pewnie kilkadziesiąt pytań :D
Trudne pytania zostawili choć niektórzy odpadali na takich łatwiznach że głowa mała.

Podsumowanie Sznuka na temat zwycięzcy:

"Sześć finałów, cztery wygrane, raz drugi, raz trzeci, nagrody za punkty zdobyte jeszcze. Kilkanaście lat startów. Fenomen teleturniejowy. Powtarzalność sukcesów przez lata, przez dwie dekady, a przecież pierwsze zwycięstwo w 1z10 odniósł tu, w tym studiu jako osiemnastolatek i było to przecież 25 lat temu. Coś niewiarygodnego! Co cztery lata siadaliśmy, jak do najlepszej telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery ? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów i robienia z siebie błazna. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym występom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele..."
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2019-01-04, 19:54

Kizior pisze:
2019-01-04, 19:40
"Sześć finałów, cztery wygrane, raz drugi, raz trzeci, nagrody za punkty zdobyte jeszcze. Kilkanaście lat startów. Fenomen teleturniejowy. Powtarzalność sukcesów przez lata, przez dwie dekady, a przecież pierwsze zwycięstwo w 1z10 odniósł tu, w tym studiu jako osiemnastolatek i było to przecież 25 lat temu. Coś niewiarygodnego! Co cztery lata siadaliśmy, jak do najlepszej telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery ? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów i robienia z siebie błazna. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym występom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele..."
Pozwolę sobie pociągnąć dalej :-P
... Mam nadzieję, że z tych młodych graczy, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Stanisława, że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu jaki się stworzył przy oglądaniu 1 z 10. Rekordowa widownia kiedy wygrywał po raz czwarty wielki finał i ta wielka radość nas ludzi, którzy go oglądali, państwo przed telewizorami krzycząc, skacząc, ja także krzycząc skacząc, po prostu było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale mam nadzieję, że będzie jakaś próba kontynuacji. Staśkomanii już nie będzie nigdy, natomiast ważne żeby były sukcesy teleturniejowe i żeby coś po Stanisławie trwałego bardzo trwałego zostało. Dziękujemy ci bardzo Stasiu, dziękuję państwu. Do usłyszenia!
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-03-26, 16:56

Od wczoraj czekam na taką sytuację:
- w jakim kraju znajduje się Stonehenge ?
a zawodnik odpowiada:
- w Australii !
I niech tylko spróbują nie uznać:
http://esperancestonehenge.com.au/
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”