Pomysł na nowe odcinki

Ogólne dyskusje o serialu "Świat według Kiepskich".
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Re: Pomysł na nowe odcinki

Post autor: Pabfer » 2019-07-31, 11:04

V-ce Prezes

Ferdek ma dość przytyków odnośnie jego bezrobocia, więc namawia Kozłowskiego, by ten mianował go swoim zastępcą. Kozłowski chce to zrobić, ale Paździoch wpada na ten sam pomysł, a ma dowody obciążające Prezesa. Powstaje konflikt tragiczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Szymek_19
Boczek
Boczek

Post autor: Szymek_19 » 2019-08-06, 14:03

Alkokalipsa

Paździoch zostaje porwany. Ferdek dowiaduje się, że stoją za tym kosmici chcący podbić ziemię. Uznali, że Marian i jego podsłuchy zainstalowane po całym kosmosie mogą ostrzec ludzi o inwazji. Kiepski rekrutuje Boczka i wyrusza na misję odbicia Paździocha.
Zapraszam do lektury i recenzji moich scenariuszy ;-)
viewtopic.php?f=28&t=7592&sid=f122a36ad ... 7243393ead
Michalek96022
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: Michalek96022 » 2019-08-11, 23:34

"Uper"

Halinka wygrywa trochę pieniędzy na loterii. Później w wiadomościach dowiaduje się, że jest nowa korporacja "Uper" zajmująca się przewozem osób i jest to bardzo dochodowy biznes. Za pieniądze z loterii Halinka kupuje samochód i pod groźbą adwokatem każe Ferdkowi jeździć w "Uperze". Początkowo interes idzie świetnie, jednak z czasem Ferdka zaczyna na różne sposoby prześladować kierowca z konkurencyjnej firmy (grany przez Dracza).

"Paździex"

Po wielu latach Paździoch postanawia się przebranżowić i otwiera skup złomu "Paździex" stając się konkurencją dla Badury, Bociana i Staśka. Ferdek pomaga im rywalizować o klientów z Paździochem. Oba skupy rywalizują oryginalny sposób.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-08-15, 19:30

Scenariusz
Boczek przez przypadek wygrywa casting do popularnego serialu i zostaje gwiazdą. Sąsiedzi mu zazdroszczą i postanawiają zniszczyć mu karierę. Nic jednak nie pomaga, ani trolling, ani fejk-newsy, ani oskarżenia o molestowanie. Wtedy w telewizji pojawia się ogłoszenie na konkurs na nowego scenarzystę. Ferdek postanawia wygrać i w pierwszym swoim odcinku uśmiercić postać Boczka.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2019-08-16, 00:45

Umiejscowiony w teraźniejszości.

TAJEMNICA CZŁOWIEKA Z PARAGWAJU
Janusz tak bardzo klimatyzuje się jako sąsiad Ferdka, że temu włącza się tryb "Polak po 50tce" i zazdrosny zaczyna się zastanawiać skąd syn Paździocha ma tak dużo pieniędzy. Wkrótce zauważa, że sąsiad zbyt dobrze mówi po polsku jak na cudzoziemca, a w ojczystym hiszpańskim nie mówi praktycznie ani słowa. Do tego wszystkie dowody na jego powiązanie z Marianem, to jego własne słowa. Ferdek zaczyna się poważnie zastanawiać czy Janusz na pewno jest tym za kogo się podaje.
Kanapkowy seropodobny z szynką parmeńską na dupce od chleba

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK) 

- Powiedz mi, po co jest ten Kopernik?
- No właśnie po co!

Post autor: Pabfer » 2019-08-16, 15:11

Lepszy tytuł to: Marian nie ma człowieka z Paragwaju :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-08-17, 20:00

To w tym temacie taki pomysł:

Puta Boczek
Marian Paździoch zrobił testy DNA i okazało się że Janusz nie jest jego synem-sk..ysynem. Zrozpaczony Janusz idzie do Boczka i podczas rozmowy okazuje się że obaj urodzili się tego samego dnia, w tym samym mieście i szpitalu. Czy zatem doszło do pomyłki na porodówce i to Boczek jest prawdziwym synem Pażdziocha ? Następuje nerwowe oczekiwanie na wyniki testu DNA.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”