Ukryta prawda

KiepskiKolega

Ukryta prawda

Post autor: KiepskiKolega » 2012-12-22, 08:43

Co sądzicie o tym serialu :?:
Awatar użytkownika
Ayikan
Paździoch
Paździoch

Re: Ukryta prawda

Post autor: Ayikan » 2012-12-22, 09:59

To ustalmy parę spraw:

- program jest dla idiotów
- oglądają go tylko idioci
- idioci opisują co wiedzieli w programie dla idiotów
Wyższy stopień paranoi
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2012-12-22, 15:52

No nie powiem nawet się z tego trochę uśmiałem http://www.youtube.com/watch?v=bKgZgLK8WtU , ale na poważnie to nie wiem jak coś takiego można oglądać.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Miuosh
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Miuosh » 2012-12-22, 18:46

Froog pisze:oglądają go tylko idioci
Dlaczego? Skoro można się nieźle pośmiać... Chociaż z dwóch najgorszych wolę polsatowski shit.
Ostatnio zmieniony 2012-12-22, 18:47 przez Miuosh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KiepskiWalduś
Halinka
Halinka

Post autor: KiepskiWalduś » 2012-12-22, 18:56

Dla mnie to jest śmieszne i idiotyczne ale od czasu do czasu obejrzeć można.
Awatar użytkownika
Mike Tytla
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Mike Tytla » 2012-12-22, 20:53

Oglądam od czasu do czasu. Niektóre odcinki są nawet śmieszniejsze od niektórych nowych ŚWK.
Patrick Miller
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Patrick Miller » 2012-12-22, 23:13

Powiem tak (cytując M. J. Paździocha): "To jest śmieszne i komiczne" :-P

Nie oglądałem zbyt wielu odcinków, gdyż z tego typu programów oglądam "Dlaczego ja ?" ;-)
Awatar użytkownika
Lonzio
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Lonzio » 2012-12-22, 23:20

Froog pisze:To ustalmy parę spraw:

Trudno się nie zgodzić. Twórcy tego serialu zapewne kierują się maksymą- Jak zarobić, żeby się nie narobić.
david123lost
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: david123lost » 2012-12-23, 08:16

Typowe dla kogoś, kto nie lubi serialu i zakłada, że skoro on nie lubi, to cały świat nie lubi. Sam nie przepadam za tą produkcją, ale od czasu do czasu zdarza mi się obejrzeć parę odcinków. I muszę powiedzieć, że czasem trafi się naprawdę ciekawy odcinek. W porównaniu do "Trudnych spraw" i "Dlaczego ja" "Ukryta prawda" wyprzedza trochę konkurentów pod względem tematycznym - Polsat od jakiś dwóch sezonów klepie non-stop te same historie, podczas gdy TVN pokazuje całkiem nowe i bardziej "mocniejsze" - tak jak wampir na cmentarzu, czy geje robiący "loda" w szkolnej toalecie. Niestety, zdarzają się i takie epizody, które powodują odruch wymiotny i chęć przełączenia kanału na "Klan".

Także Froog, mówiąc w ten sposób nazwałeś mnie poniekąd idiotą. I nie mów mi później, że "mam coś do ciebie"...
Awatar użytkownika
Ayikan
Paździoch
Paździoch

Post autor: Ayikan » 2012-12-23, 08:39

david123lost pisze:

Typowe dla kogoś, kto nie lubi serialu i zakłada, że skoro on nie lubi, to cały świat nie lubi. Sam nie przepadam za tą produkcją, ale od czasu do czasu zdarza mi się obejrzeć parę odcinków. I muszę powiedzieć, że czasem trafi się naprawdę ciekawy odcinek. W porównaniu do "Trudnych spraw" i "Dlaczego ja" "Ukryta prawda" wyprzedza trochę konkurentów pod względem tematycznym - Polsat od jakiś dwóch sezonów klepie non-stop te same historie, podczas gdy TVN pokazuje całkiem nowe i bardziej "mocniejsze" - tak jak wampir na cmentarzu, czy geje robiący "loda" w szkolnej toalecie. Niestety, zdarzają się i takie epizody, które powodują odruch wymiotny i chęć przełączenia kanału na "Klan".

Także Froog, mówiąc w ten sposób nazwałeś mnie poniekąd idiotą. I nie mów mi później, że "mam coś do ciebie"...
Myślałem że masz trochę rozumu we łbie.
Jednak po tej wypowiedzi...
A co do ludzi którzy oglądają tego typy seriale(nawet rzadko,ale z ciekawości) to po prostu mi ich żal.
Wyższy stopień paranoi
david123lost
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: david123lost » 2012-12-23, 09:00

Oglądasz "Kiepskich"? Wielu ludzi w Polsce myśli podobnie tak jak Ty o "Ukrytej Prawdzie". Każdy ma prawo oglądać to, co lubi. Nie jestem żadnym wielkim fanem tego paradokumentu, ale czasem lubię obejrzeć kilka odcinków.
Froog pisze:Myślałem że masz trochę rozumu we łbie.
Już byś dostał ode mnie warna, ale wiesz.. Święta się zbliżają, odpuszczę :P Także teraz tylko ostrzeżenie słowne, później za taki tekst będzie "nagroda" w profilu.
Awatar użytkownika
Iraptor
Mariolka
Mariolka

Post autor: Iraptor » 2012-12-23, 21:35

david123lost pisze: tak jak wampir na cmentarzu, czy geje robiący "loda" w szkolnej toalecie.
Z tego co wiem to tego typu seriale mają pokazywać historie które mają wyglądać na prawdziwe a nie sądzę żeby to było realne do występowania (przynajmniej do czasu emisji danego odcinka) żeby jakikolwiek dzieciak przebrał się w wampira i gadał że pije krew. No normalnie fejspalm podczas całego odcinka. :roll: A ten drugi odcinek to szkoda słów... Po prostu pedalska propaganda.
Sara 666

Post autor: Sara 666 » 2012-12-23, 21:42

Mógłby ktoś podać linki do youtuba do tych odcinków albo ich tytuły (ten z wampirem i gejami)? Zazwyczaj nie oglądam takich programów, ale widzę, że nieźle się można uśmiać :lol:
david123lost
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: david123lost » 2012-12-23, 21:47

Kiepska666 pisze:Mógłby ktoś podać linki do youtuba do tych odcinków albo ich tytuły (ten z wampirem i gejami)
Poszukaj na TVN Player, może znajdziesz ;)
Awatar użytkownika
Żółtkiewicz
Boczek
Boczek

Post autor: Żółtkiewicz » 2013-01-06, 15:25

Przechodzę po kanałach, a patrzę, TVN! A w TVN pokazują, co będzie za chwilę w "Ukrytej Prawdzie"... Transseksualizm? Jeszcze jakieś wampiry, homoseksualizm i tak w kółko (a znając TVN to pewnie wałkowanie tego samego ciasta) W Trudnych Sprawach, które oglądałem nie mówiło się non-stop o seksie i zdradach. Obejrzałem jeden odcinek Ukrytej Prawdy i ... sztuczność nad sztucznościami, a w tej sztuczności jeszcze większa sztuczność. W przypadku Trudnych Spraw skończyłbym na wyrazie sztucznościami.

Ale pewnie, Polska musi brać przykład z zachodu. Na niemieckich kanałach normalnie kałuże, a nawet jeziora pełne tego "czegoś" są.
[center]Obrazek
Obrazek[/center]
MisterK
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: MisterK » 2013-01-07, 18:13

Iraptor pisze:
david123lost pisze: tak jak wampir na cmentarzu, czy geje robiący "loda" w szkolnej toalecie.
Z tego co wiem to tego typu seriale mają pokazywać historie które mają wyglądać na prawdziwe a nie sądzę żeby to było realne do występowania (przynajmniej do czasu emisji danego odcinka) żeby jakikolwiek dzieciak przebrał się w wampira i gadał że pije krew. No normalnie fejspalm podczas całego odcinka. :roll: A ten drugi odcinek to szkoda słów... Po prostu pedalska propaganda.
Widac malo w zyciu widziales ;) Slyszales moze o takim czyms jak subkultura gotycka? Dzieli sie na wiele odlamow i mozna znalezc wsrod osoby ubierajace sie podobnie do punkow ale takze osoby chodzace w strojach z XIX wieku, przebierajace sie za wampiry itp. To nie jest zadne nowe zjawisko. Ta subkultura istnieje juz z 30 lat i w Polsce jest jeden z najwiekszych w Europie festiwali gotyckich. Istnieja tez rozne kluby dla fanow wampiryzmu i niektorzy pija krew. Oczywiscie nikt nie wierzy w to, ze naprawde jest wampirem. Tu chodzi tylko o specyficzny mroczny klimat ale jak jakis dzieciak sie w to wkreci to naprawde moze w to uwierzyc. To zjawisko jest tak popularne wsrod dzieciakow, ze South Park zrobil o tym odcinek.
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-04-10, 17:46

Jak dal mnie serial nie jest najlepszy, ale na pewno jest lepszy od dwóch reprezentujących Polsat. Jak ktoś nie wie o czym piszę to piszę o ''Dlaczego Ja?'' i ''Trudnych Sprawach''.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2016-07-30, 14:08

Początki były bardzo dobre. Trochę się odcinał od innych paradokumentów, bo były tam bardzo oryginalne pomysły- dziwne sprawy kryminalne, tajemnice z przeszłości i ogólnie coś nowego, wciągającego. Jednak gdy pomysły się skończyły, zaczęło się odgrzewanie zamiast końca kręcenia. Serial zszedł na psy po obiecującym początku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2016-07-30, 21:07

Mam dokładnie takie samo zdanie co Pabfer. Z początku było naprawdę ciekawie, niestety potem było tylko gorzej, chociaż dało się to jeszcze oglądać. Dla mnie ten serial jest najlepszy spośród wszystkich Trudnych spraw itp.
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-08-12, 14:35

Jaki hardkor, gościowi nasrali na wycieraczkę - pokazali to gówno na wycieraczce :lol: - a on je wziął i rzucił w drzwi sąsiadki :lol: Polsat na takie rzeczy sobie jednak nie pozwala.
I żeby było śmieszniej, gówno rzecz pokazali ale słowo gówno wypikowali...
Ostatnio zmieniony 2016-08-12, 14:37 przez Kizior, łącznie zmieniany 1 raz.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2016-08-12, 16:06

Ostatnio porównywałeś paradokumenty Okiła z Kiepskimi, a tym razem Ukryta Prawda powtarza pomysły twórców Kiepskich.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-08-12, 16:12

Owszem, ale gówna Paździocha na wycieraczce Kiepskich nie pokazywali :-o
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2016-08-12, 20:14

Było jeszcze gówno w bidecie, w "Pamiętnikach z wakacji", ale tam widok ocezurowali. :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2016-08-12, 20:45

A w Żartach Żarcikach plastikowe chyba pokazali
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-08-13, 22:31

Matrixun pisze:Było jeszcze gówno w bidecie, w "Pamiętnikach z wakacji", ale tam widok ocezurowali. :-P
Heniek myślał że to drugi kibel do towarzystwa.

Ale ocenzurowali a w tvn pokazali !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”