Nowy styl

www.forum.kiepscy.org.pl - wszystko co ma związek z naszym forum.

Najbardziej mi się podoba styl:

kiepscy_org_pl
3
18%
kiepscy
9
53%
stare-forum
5
29%

Liczba głosów: 17
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Nowy styl

Post autor: Bździuch » 2018-03-10, 12:41

Pabfer pisze:
2018-03-10, 12:08
Tylko wolałem starszy system pokazywania nieprzeczytanych postów i prywatnych wiadomości- wcześniej to było lepiej widoczne. Jednak do tego też się przyzwyczaję, a po innych forach widzę, że da się gorzej :-P
Też masz tą opcję, w ''więcej'' w lewym górnym boku :-)

Szkoda, że jeszcze nie da się edytować, ale podoba mi się pomysł na podawanie powodu usuwania i zgłaszania postów :-).
''i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, którego nauczył swoich braci rozpalać''
A.Rand

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2018-03-10, 13:23

Myślałem, że styl ,,stare forum" jest najbardziej podobny do starego forum. Taką mam pokrętną logikę... :P Tymczasem, odliczając kolorystykę i logo, najbardziej podobny jest styl ,,kiepscy". Chodzi mi o ogólny styl, nie o kolor skórki. Taki zwrot akcji! Dlatego zmieniam głos na ,,kiepscy" i ustawiłem sobie właśnie ten styl. Tylko bardzo, ale to bardzo mi się nie podoba, że ,,kiepscy" i ,,kiepscy_org" mają paskudne logo. Najbardziej mnie drażni, że jest z nowych odcinków, nie starych i że jest tam tylko 2 bohaterów. Do tego tamto logo jest za małe. Nie może być stare, dobre logo na każdym z 3 stylów? Na koniec dodam, że każdy z 3 stylów jest ładny i dopracowany. Każdego używałem przez krótki czas i było wygodnie. Tylko wersja mobilna działa trochę gorzej niż stacjonarna, ale też nie jest źle. Ogólnie zmiana na plus.
Obrazek
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2018-03-10, 15:35

Na nowe forum wbiłem pierwszy raz jakąś godzinę temu. Na razie używam stylu "kiepscy". Głównie dlatego, że jest ciemny. Ten zielony też fajny, ale jednak trudno będzie się przestawić na jasny. A ten "stary" kiepski.
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-03-10, 17:10

Zarówno "kiepscy_org_pl" jak i "kiepscy" są świetne i swój głos oddaję na ten drugi, gdyż ciemny bardziej mi pasuje (choć do zielonego bym przywyknął). "Stare-forum" jest takie... średnie.
Niemniej zmiana na lepsze i bardzo się cieszę, i gratuluję pracy!
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2018-03-10, 18:36

Wprawdzie oddałem głos na "kiepscy", ale po czasie uważam, że "kiepscy_org_pl" mi się jednak najbardziej podoba. Chyba po prostu musiałem się przestawić na jasne barwy. A "stary" styl jak dla mnie słaby - ni to ładne ani podobne do starego wyglądu.
Ty byku ty!
Awatar użytkownika
krzysiek@
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: krzysiek@ » 2018-08-07, 17:51

Nowy styl praktycznie nie nawiązuje do ŚWK i równie dobrze można by podmienić logo na lasy polskie i też by pasowało ale mi się podoba taka minimalistyczna stylistyka, jest po prostu schludnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-07, 17:53

Nowy styl ma 3 skórki i jedna z nich niewiele się różni od starego stylu. Jeśli chcesz, bo czujesz sentyment, to sobie zmień.
Obrazek
Awatar użytkownika
WKCM
Redakcja
Redakcja

Post autor: WKCM » 2018-08-07, 18:13

Najbardziej lubię styl "kiepscy" za kolorystykę i przejrzystość zarówno na telefonie jak i komputerze. Na drugim miejscu "stare forum", ale tutaj się nie wypowiem, bo nie wiem jak ono serio dawniej wyglądało.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-07, 18:28

Obrazek
Awatar użytkownika
gafik3
USER MIESIĄCA
USER MIESIĄCA

Post autor: gafik3 » 2018-08-07, 21:51

Zagłosowałem na "kiepscy". "stare-forum" to już jak dla mnie przeżytek, a to jest dużo bardziej przejrzyste. "kiepscy_org_pl" to jest to samo co "kiepscy" tyle, że na jasnym tle ;)
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-07, 22:27

A ja zmieniam zdanie: żaden.
"Stare forum" jest jako jedyny styl znośny pod względem wizualnym, ale z trójki jest najmniej użytkowy, zwłaszcza na wersji mobilnej, gdzie nie da się nawet sprawdzić ostatniego postu ze strony głównej, tylko trzeba wejść do działu i tam szukać tego tematu, a tematy od czasów zmiany nie mogą być posortowane, no i oczywiście takie kwestie drobne typu, że nie ma avatarów i tak dalej i tak dalej....

W innym wyglądzie już nie ma takich problemów na "mobilce" ale są one tak odpychające i niewygodne, że już wolę tamtą nie-działającą.

I jeszcze chciałem zapytać, czy błędy typu " – " w starych postach zamiast znaków, albo brak funkcji typu "center" przez co posty które kiedyś zawierały tą komendę wyglądają nieschludnie i bezsensownie, są przez te nowe skórki ?
''i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, którego nauczył swoich braci rozpalać''
A.Rand

ZAPRASZAM:

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2018-08-07, 22:31

Bździuch pisze:
2018-08-07, 22:27
I jeszcze chciałem zapytać, czy błędy typu " – " w starych postach zamiast znaków, albo brak funkcji typu "center" przez co posty które kiedyś zawierały tą komendę wyglądają nieschludnie i bezsensownie, są przez te nowe skórki ?
Może nie tyle przez skórki, co przez nowy silnik forum.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
gafik3
USER MIESIĄCA
USER MIESIĄCA

Post autor: gafik3 » 2018-08-07, 22:37

Bździuch pisze:
zwłaszcza na wersji mobilnej, gdzie nie da się nawet sprawdzić ostatniego postu ze strony głównej, tylko trzeba wejść do działu i tam szukać tego tematu, a tematy od czasów zmiany nie mogą być posortowane, no i oczywiście takie kwestie drobne typu, że nie ma avatarów
Da się coś z tym zrobić? Najbardziej chodzi mi o te ostatnie posty na głównej stronie?
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-07, 22:39

Kiepski Widz pisze:
2018-08-07, 22:31
Bździuch pisze:
Może nie tyle przez skórki, co przez nowy silnik forum.
Ok. No to w takim razie trudno, bo akurat jeżeli chodzi o sam "silnik" forum to chyba lepszy. Przynajmniej nie ma tylu awarii (Chyba w ogóle jeszcze nie było, a kiedyś były na porządku dziennym) no i nie było ataków na przykład woofera, to tez w jakiś sposób przez silnik czy zupełny przypadek ?
A.Rand

ZAPRASZAM:

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-08-07, 22:49

Atak woofera był aż jeden, w 2013 roku i nawet nie ma stuprocentowej pewności, czy to on był sprawcą awarii, choć wszystko na to wskazuje ;) Tyle o tym temacie w tym temacie. Pozostałe przerwy w dostępie do forum to awarie wynikające z różnych czynników, a czasem trwały długo, bo Admin Techniczny rzadko tu wchodził. Ale fakt, że od zmiany forum jest z tym o wiele lepiej.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-07, 22:52

Akurat chodziło mi o lżejsze ataki, typu, że założył naste multikonto i naspamił :-P
A.Rand

ZAPRASZAM:

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-29, 21:25

Wykryłem kolejną różnicę między starym, a nowym stylem, dla mnie to wada:
W starym stylu jak zaczęło się edytować posta 59 minut po publikacji, a kończyło 1 godz 20 min po publikacji, to zmiana się zapisywała, jeśli oczywiście sesja wcześniej nie wygasła, a nowego systemu się nie da oszukać i godzina to godzina i nie da się jej przekroczyć. (Tylko nie piszcie o wyłączonej edycji postów, bo jest wyłączona tylko w Wolnym Temacie <i pewnie tylko tymczasowo>, a posty w innych działach można edytować.)

Mimo wszystko jestem bardzo pozytywnie nastawiony do całokształtu nowego stylu :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-08-29, 21:26

W starym stylu jak zaczęło się edytować posta 59 minut po publikacji, a kończyło 1 godz 20 min po publikacji, to zmiana się zapisywała
Serio? :shock: Ja raz tak próbowałem (nie bijcie) i się nie dało.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-29, 21:31

A ja tak robiłem dość dużo razy z ocenami odcinków i jak tylko sesja nie wygasła, to się dało bez problemu :-P Naw Pharell się tym kiedyś ekscytował w którymś temacie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-29, 21:32

No właśnie :-P Przyznaję bez bicia, że tez próbowałem i mi nie działało, chyba że to na początku było, Pabfer jest "starszym" użytkownikiem ode mnie. Ale mnie to bardziej boli czas usuwania postu 60 minut, kiedyś był nieograniczony aż do czyjejś odpowiedzi i słusznie.
A.Rand

ZAPRASZAM:

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-29, 21:35

Dało się na 100%. Czasem mi się coś myli, ale akurat w tym przypadku inni użytkownicy też o tym pisali. Z tym usunięciem też faktycznie źle, ale to już nie wina stylu, tylko Regulaminu, a to temat na inną rozmowę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-30, 16:27

Jak w starym stylu jak korzystało się z Forum na 2 kartach i na jednej karcie było się zalogowanym, a na drugiej nie, to wystarczyło odświeżyć kartę bez logowania i już się było zalogowanym.

To jednak nie zmienia mojego pozytywnego nastawienia do nowego stylu.
Obrazek
Awatar użytkownika
voyager1
Mariolka
Mariolka

Post autor: voyager1 » 2018-09-01, 08:38

Mnie najbardziej podoba się styl "Stare forum". Mam do niego olbrzymi sentyment, jest bardzo przejrzysty. Dlatego też go sobie ustawiłem.
"Kto by pomyślał, że z takiego niewinnego dziecięcia wyrośnie taka stara świnia?" - Paździoch o Ferdku, odcinek 480 "Ptaki ciernistych krzewów
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-09-15, 20:46

W starym stylu przy pisaniu wiadomości można było wpisać ilu się chce odbiorców naraz po średnikach, a teraz trzeba pojedynczo dodawać i za każdym razem klikać i się strona musi przeładować i jest wolniej. Rzadko z tego korzystam, więc mnie to tak mocno nie razi, ale jak już korzystam, to mnie to denerwuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-09-15, 21:16

Teraz też możesz wpisać ilu chcesz odbiorców prywatnej wiadomości, tylko, że nie po średniku, a jeden pod drugim.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
ODPOWIEDZ

Wróć do „FORUM”