Nowy styl

www.forum.kiepscy.org.pl - wszystko co ma związek z naszym forum.

Najbardziej mi się podoba styl:

kiepscy_org_pl
3
19%
kiepscy
8
50%
stare-forum
5
31%

Liczba głosów: 16
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Nowy styl

Post autor: Bździuch » 2018-03-10, 12:41

Pabfer pisze:
2018-03-10, 12:08
Tylko wolałem starszy system pokazywania nieprzeczytanych postów i prywatnych wiadomości- wcześniej to było lepiej widoczne. Jednak do tego też się przyzwyczaję, a po innych forach widzę, że da się gorzej :-P
Też masz tą opcję, w ''więcej'' w lewym górnym boku :-)

Szkoda, że jeszcze nie da się edytować, ale podoba mi się pomysł na podawanie powodu usuwania i zgłaszania postów :-).
''(...) i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać''
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)
---

Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2018-03-10, 13:23

Myślałem, że styl ,,stare forum" jest najbardziej podobny do starego forum. Taką mam pokrętną logikę... :P Tymczasem, odliczając kolorystykę i logo, najbardziej podobny jest styl ,,kiepscy". Chodzi mi o ogólny styl, nie o kolor skórki. Taki zwrot akcji! Dlatego zmieniam głos na ,,kiepscy" i ustawiłem sobie właśnie ten styl. Tylko bardzo, ale to bardzo mi się nie podoba, że ,,kiepscy" i ,,kiepscy_org" mają paskudne logo. Najbardziej mnie drażni, że jest z nowych odcinków, nie starych i że jest tam tylko 2 bohaterów. Do tego tamto logo jest za małe. Nie może być stare, dobre logo na każdym z 3 stylów? Na koniec dodam, że każdy z 3 stylów jest ładny i dopracowany. Każdego używałem przez krótki czas i było wygodnie. Tylko wersja mobilna działa trochę gorzej niż stacjonarna, ale też nie jest źle. Ogólnie zmiana na plus.
Obrazek
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2018-03-10, 15:35

Na nowe forum wbiłem pierwszy raz jakąś godzinę temu. Na razie używam stylu "kiepscy". Głównie dlatego, że jest ciemny. Ten zielony też fajny, ale jednak trudno będzie się przestawić na jasny. A ten "stary" kiepski.
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-03-10, 17:10

Zarówno "kiepscy_org_pl" jak i "kiepscy" są świetne i swój głos oddaję na ten drugi, gdyż ciemny bardziej mi pasuje (choć do zielonego bym przywyknął). "Stare-forum" jest takie... średnie.
Niemniej zmiana na lepsze i bardzo się cieszę, i gratuluję pracy!
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2018-03-10, 18:36

Wprawdzie oddałem głos na "kiepscy", ale po czasie uważam, że "kiepscy_org_pl" mi się jednak najbardziej podoba. Chyba po prostu musiałem się przestawić na jasne barwy. A "stary" styl jak dla mnie słaby - ni to ładne ani podobne do starego wyglądu.
Ty byku ty!
Awatar użytkownika
krzysiek@
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: krzysiek@ » 2018-08-07, 17:51

Nowy styl praktycznie nie nawiązuje do ŚWK i równie dobrze można by podmienić logo na lasy polskie i też by pasowało ale mi się podoba taka minimalistyczna stylistyka, jest po prostu schludnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-07, 17:53

Nowy styl ma 3 skórki i jedna z nich niewiele się różni od starego stylu. Jeśli chcesz, bo czujesz sentyment, to sobie zmień.
Obrazek
Awatar użytkownika
WKCM
USER MIESIĄCA
USER MIESIĄCA

Post autor: WKCM » 2018-08-07, 18:13

Najbardziej lubię styl "kiepscy" za kolorystykę i przejrzystość zarówno na telefonie jak i komputerze. Na drugim miejscu "stare forum", ale tutaj się nie wypowiem, bo nie wiem jak ono serio dawniej wyglądało.
Obrazek

SCENARIUSZ ASTRO-KIEPA DOSTĘPNY!
OTO MOJE DOTYCHCZASOWE SCENARIUSZE!
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-07, 18:28

Obrazek
Awatar użytkownika
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2018-08-07, 21:51

Zagłosowałem na "kiepscy". "stare-forum" to już jak dla mnie przeżytek, a to jest dużo bardziej przejrzyste. "kiepscy_org_pl" to jest to samo co "kiepscy" tyle, że na jasnym tle ;)
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-07, 22:27

A ja zmieniam zdanie: żaden.
"Stare forum" jest jako jedyny styl znośny pod względem wizualnym, ale z trójki jest najmniej użytkowy, zwłaszcza na wersji mobilnej, gdzie nie da się nawet sprawdzić ostatniego postu ze strony głównej, tylko trzeba wejść do działu i tam szukać tego tematu, a tematy od czasów zmiany nie mogą być posortowane, no i oczywiście takie kwestie drobne typu, że nie ma avatarów i tak dalej i tak dalej....

W innym wyglądzie już nie ma takich problemów na "mobilce" ale są one tak odpychające i niewygodne, że już wolę tamtą nie-działającą.

I jeszcze chciałem zapytać, czy błędy typu " – " w starych postach zamiast znaków, albo brak funkcji typu "center" przez co posty które kiedyś zawierały tą komendę wyglądają nieschludnie i bezsensownie, są przez te nowe skórki ?
''(...) i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać''
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
---

Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2018-08-07, 22:31

Bździuch pisze:
2018-08-07, 22:27
I jeszcze chciałem zapytać, czy błędy typu " – " w starych postach zamiast znaków, albo brak funkcji typu "center" przez co posty które kiedyś zawierały tą komendę wyglądają nieschludnie i bezsensownie, są przez te nowe skórki ?
Może nie tyle przez skórki, co przez nowy silnik forum.
Obrazek
Awatar użytkownika
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2018-08-07, 22:37

Bździuch pisze:
zwłaszcza na wersji mobilnej, gdzie nie da się nawet sprawdzić ostatniego postu ze strony głównej, tylko trzeba wejść do działu i tam szukać tego tematu, a tematy od czasów zmiany nie mogą być posortowane, no i oczywiście takie kwestie drobne typu, że nie ma avatarów
Da się coś z tym zrobić? Najbardziej chodzi mi o te ostatnie posty na głównej stronie?
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-07, 22:39

Kiepski Widz pisze:
2018-08-07, 22:31
Bździuch pisze:
Może nie tyle przez skórki, co przez nowy silnik forum.
Ok. No to w takim razie trudno, bo akurat jeżeli chodzi o sam "silnik" forum to chyba lepszy. Przynajmniej nie ma tylu awarii (Chyba w ogóle jeszcze nie było, a kiedyś były na porządku dziennym) no i nie było ataków na przykład woofera, to tez w jakiś sposób przez silnik czy zupełny przypadek ?
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
---

Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-08-07, 22:49

Atak woofera był aż jeden, w 2013 roku i nawet nie ma stuprocentowej pewności, czy to on był sprawcą awarii, choć wszystko na to wskazuje ;) Tyle o tym temacie w tym temacie. Pozostałe przerwy w dostępie do forum to awarie wynikające z różnych czynników, a czasem trwały długo, bo Admin Techniczny rzadko tu wchodził. Ale fakt, że od zmiany forum jest z tym o wiele lepiej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-07, 22:52

Akurat chodziło mi o lżejsze ataki, typu, że założył naste multikonto i naspamił :-P
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
---

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „FORUM”