Dyskusje o logo Forum

www.forum.kiepscy.org.pl - wszystko co ma związek z naszym forum.
Awatar użytkownika
gafik3
USER MIESIĄCA
USER MIESIĄCA

Re: Dyskusje o logo Forum

Post autor: gafik3 » 2018-08-07, 22:39

Jak już to powinni być bohaterowie obecnie występujący w serialu(według mnie), ale nie Złomiarze, Malinowska, Kozłowscy, czy Badura, ale sami najważniejsi ;)
Obecne logo mi się podoba mimo wszystko. Przedstawia najważniejsze małżeństwo w serialu i jeśli już to nie będę upierał się za zmianą.

P.S. Kto wybierał zdjęcie do loga? Bo szczerze mówiąc jest zaj**iste! Cholernie mi się podoba! ;-)
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-08-07, 22:41

W "Stare-forum" jest stare logo.

A jak mówisz o obecnie występujących, ale nie o złomiarzach, Kozłowskich Badurze i Malinowskiej, to w sensie, że o kim ?
O Koperniku ? :-P
''i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, którego nauczył swoich braci rozpalać''
A.Rand

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2018-08-07, 22:45

Podstawowym kryterium obecnego logo jest rozmiar, który nie może być większy. Teoretycznie można dać wszystkich najważniejszych bohaterów, ale wtedy wyglądaliby jak mrówki. Napisy też muszą być odpowiednio duże, bo w sumie to one są teraz najważniejsze ;)

A zdjęcie do logo wybierali wspólnie Administratorzy.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
gafik3
USER MIESIĄCA
USER MIESIĄCA

Post autor: gafik3 » 2018-08-07, 22:50

Bździuch: Nie miałem na myśli Kopernika broń Boże :-P Chodziło mi o Ferdka, Halinkę, Paździochów, Boczka, Waldka, Mariolke. Tylko wtedy co z Jolaśka? :mrgreen:
Widzu skoro mieliby wyglądać jak mrówki to rzeczywiście niech zostanie tak jak jest ;)

Szkoda tylko, że nie można jakoś fajnie zapełnić tego pustego pola obok. Nie koniecznie mówię tu o bohaterach, ale jakimś innym twórczym pomyśle :P
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
ODPOWIEDZ

Wróć do „FORUM”