Tajemnice Smallville

Awatar użytkownika
Bogdan4674
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Tajemnice Smallville

Post autor: Bogdan4674 » 2012-03-22, 19:16

Dziwne, że tego tematu nie ma... Serial przedstawia przygody młodego Clarka Kenta, czyli przyszłego Supermana, w tej roli Tom Welling, pojawiają się także inne postacie komiksowe takie, jak np. Green Arow, Supergirl, czy choćby Lex Luthor.

Jestem wielkim fanem tego serialu, właściwie każdy odcinek trzyma swój dobry klimat, serial wciąga, i ma przesłanie, to jest pierwsza produkcja, spod szyldu "S", która mnie wciągnęła do reszty, niedawno TVN wyemitował finał serialu, który moim zdaniem na tle całego serialu wypadł b.dobrze
A jakie jest Wasze zdanie?
Ostatnio zmieniony 2012-05-28, 18:51 przez Bogdan4674, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Re: Tajemnice Smallville

Post autor: Pabfer » 2017-03-10, 13:24

Bardzo dobry serial. Teraz Arrowversum jest takie mroczne, a ta wersja jest pogodna. Lubię też postać ojca Supermana, której w filmach pełnometrażowych jest malutko- prawie tylko we wspomnieniach. Jeszcze całości nie obejrzałem, ale już mi się podoba. Chociaż ten serial też ma mroczniejsze momenty i tam Green Arrow też jest mroczny, ale i tak Tajemnice Smallvile znacznie różnią się od Arrowversum. Arrowversum też lubię i też jest dobre na swój inny sposób, ale tam czasem jednak przesadzają z mrokiem. Dobrze, że tu nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Re: Tajemnice Smallville

Post autor: Pabfer » 2018-03-24, 20:42

3 dni temu zadebiutował inny prequel Supermana- Krypton. Opowiada o dziadku Supermana, kontynuującym pracę swojego dziadka, czyli próbującego ocalić Krypton od zagłady. W Arrowversum Krypton nie wybuchł na każdej Ziemi, a ta historia nie jest oprata na komiksach, więc być może w tym universum również planecie nic się nie stanie. Odcinki są bardzo treściwe i ze zwrotami akcji. Serdecznie polecam :-D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”