Przyjaciele

Awatar użytkownika
Kiepsky
Administrator Serwera
Administrator Serwera

Przyjaciele

Post autor: Kiepsky » 2011-12-18, 19:24

Obrazek
filmweb.pl/Przyjaciele pisze:Serial o grupie sześciorga przyjaciół, którzy mieszkają w Nowym Jorku. Monica Geller (Courteney Cox) jest szefową kuchni i mieszka w Green Village wraz ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa Rachel Green (Jennifer Aniston), rozpieszczoną dziewczyną, która porzuciła przyszłego męża przed ołtarzem i postanowiła rozpocząć nowe, samodzielne życie. Naprzeciwko mieszkania Moniki i Rachel mieszkają Chandler Bing (Matthew Perry), pracownik firmy zajmującej się przetwarzaniem danych o dużym poczuciu humoru oraz Joey Tribbiani (Matt LeBlanc), niezbyt inteligenty, bezrobotny aktor. Phoebe Buffay (Lisa Kudrow), była współlokatorka Moniki, pracuje jako masażystka. Ross, brat Moniki (David Schwimmer), jest paleontologiem, którego porzuciła żona dla innej kobiety. Cała szóstka spędza razem wolny czas w kawiarence Central Perk lub w jednym z mieszkań i wplątuje się w różne zabawne sytuacje życiowe.
Jeden z najpopularniejszych seriali wszech czasów.
Co o nim sądzicie?
Jakie są wasze ulubione sezony, odcinki i postaci?

Aktualnie serial jest nadawany w TVN Siedem. Kilka razy przypadkowo się na niego natknąłem, ale nie pamiętam w jakich godzinach.
Ostatnio zmieniony 2012-05-28, 18:58 przez Kiepsky, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek Jeśli masz konto na Facebooku to koniecznie dołącz do nas: http://www.facebook.com/kiepscyorgpl
Z góry dziękuję! :)

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia Obrazek
Dan-TuTenCham

Re: Przyjaciele

Post autor: Dan-TuTenCham » 2011-12-18, 19:41

Moja ciotka jest jego fanką, ogląda go od kiedy sięgam pamięcią(dosłownie).
Ale on jest już chyba zakończony :?:
Sławek Wiśnik
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Sławek Wiśnik » 2013-05-06, 09:21

Dan-TuTenCham pisze:Moja ciotka jest jego fanką, ogląda go od kiedy sięgam pamięcią(dosłownie).
Ale on jest już chyba zakończony :?:
Dobrze Dan mówi. Zakończono go w 2004 roku, zastępując go kontynuacją o tytule "Joey", która się okazała klapą. A co do samego serialu, to moja czołówka amerykańskich seriali zaraz po Bundych. Świetni aktorzy i świetne dialogi. 10/10
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2017-02-01, 12:12

Został okrzyknięty jednym z najlepszych seriali na świecie, ale mi się nie podoba, bo za dużo gadają o seksie. Obejrzałem kilka pierwszych odcinków i rezygnuję. Jak Poznałem Waszą Matkę to taka łagodniejsza wersja oparta na tej samej koncepcji i prezentuje się o wiele lepiej. Jeszcze Teoria Wielkiego Podrywu się dobrze zapowiada.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-02-06, 19:56

Tylko krowa nie zmienia zdania :-D Wróciłem po jakimś czasie i odkryłem, że się myliłem. Przyjaciele to istny zbiór kultowych scen. Seksualnych aluzji wcale nie jest tak dużo, a niektóre nawet mnie bawią. Dobrze nakreśleni bohaterowie i ich problemy. Przeszkadza mi homoseksualizm, ale na szczęście nie jest on tam ważny i dzięki temu mało go. Przyjaciele świetnie parodiują różne wady i skupiam się właśnie na tym.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”