Powrót Waldusia - wasze odczucia

Ogólne dyskusje o serialu "Świat według Kiepskich".

Powrót Waldka

Ogromnie sie cieszę
67
42%
Cieszę sie, ale boję się, że nie będzie grać jak kiedyś
53
34%
Nie wiem co o tym sądzić
14
9%
Nie cieszę się
24
15%

Liczba głosów: 158
Sheina
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Powrót Waldusia - wasze odczucia

Post autor: Sheina » 2012-04-11, 18:16

Nie jestem zbyt bardzo usatysfakcjonowana powrotem Waldka i szczerze, to nie wiem za bardzo co o tym sądzić, dlatego tez zaznaczyłam taką opcję. Powrót Żukowskiego może i ucieszyła szerzę jego wiernych fanów, ale powiedzmy sobie szczerze - to już nie ten sam Walduś co kiedyś, który ze swoim tatusiem robił jajca, tworzył wynalazki, własne firmy i ciągle mieli razem coraz to nowsze pomysły ;-) Teraz to tylko pantoflarz, podporządkowany swojej żonce z totalnie kiczowatym stylem i modlę się, że to może kiedyś się zmieni.. Na lepsze. :-?
Matt
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Matt » 2012-04-11, 18:20

Nie wiem co o tym sądzić. :-| Myślałem ,że będzie taki jak dawniej ,ale się myliłem. :-?
Stał się taki gejowaty i tylko denerwuje w serialu. :-o
Awatar użytkownika
miloszak
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: miloszak » 2012-05-04, 21:04

dobrze że Walduś wrócił ,bez niego nei było by juz tak śmiesznie.Szczególnie lubie jego smiech , bez którego Kiepscy to nie Kiepscy`
w dupe węża
Dawid Kiepski
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Dawid Kiepski » 2012-05-04, 21:06

W tej chwili Waldek ma kompletnie inny śmiech. Taki normalny :-/ . Chyba nawet sam Żukowski tego nie widzi, bo, np. u Kuby Wojewódzkiego demonstrował taki śmiech i chyba myślał, że to to samo co kilka lat temu :-| .
Stachu

Post autor: Stachu » 2012-06-06, 08:25

Ja pamiętam, że sie bardzo ucieszyłem na jego powrót. Na 13 sezon byłem nastawiony optymistycznie, nawet druga część Tryptyku bardzo mi sie podobała (z wyjątkiem Jolasi) i wierzyłem, że cała seria bedzie tzymać taki poziom. Jednak odcinek ze ślubem Waldka już sprowadził mnie spowrotem na ziemie. Yoka miał w ogóle głupi pomysł na Waldka, do tego serialu nie pasuje żeby on miał żone. Ja bym go bardziej widział po powrocie jako takiego cwaniaczka, który dorobił sie kasy w Ameryce i teraz chce rozkręcać różne biznesy itd. z pomocą ojca oczywiście. A zamiast Jolaśki możnaby wprowadzić jakiś kilku jego kolegów np. Gonza. Ale niestety, pan Yoka nie jest na tyle inteligentny żeby wpaść na taki pomysł.

edit. moderatorów prosze o zmiane tytułu tematu na Powrót Waldka - wasze ODCZUCIA ;-)
Ostatnio zmieniony 2012-06-06, 08:28 przez Stachu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Prusik
Waldek
Waldek

Post autor: Prusik » 2012-07-04, 13:13

Brakowało mi Waldka, jego śmiechu dlatego też zaznaczyłem, że ogromnie się ciesze. Chodź już tak się nie śmieje jak kiedyś a szkoda.
Awatar użytkownika
kam
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: kam » 2012-07-20, 03:02

Widzę że oprócz mnie z powrotu WALDKA nie cieszy się 8 osób bardzo miłe zaskoczenie. :-)
''Ci, którzy są z siebie zadowoleni, mają zawsze zły gust.''

~ Jean Louis Balzak
czerwonyy

Post autor: czerwonyy » 2013-10-30, 15:00

Oczywiście, że się nie cieszę. Nie jest już tak jak kiedyś...
Awatar użytkownika
karol piękny
Kiepski Znawca
Kiepski Znawca

Post autor: karol piękny » 2014-12-02, 15:40

Zaznaczyłem w ankiecie, że nie wiem co o tym sądzić. Właściwie jest mi to obojętne czy on jest, czy go nie ma. :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Nirvana
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Nirvana » 2014-12-02, 18:04

Mi trochę żal, że Walduś się aż tak zmienił.
Ale właśnie dlatego wrócił, właśnie przez to taki jest, bo ma już rolę pantoflarza.
Gdyby wrócił sam to na pewno wyglądałoby to inaczej. Ale nie przewidziano dla Waldka tej dawnej roli.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2014-12-02, 22:30

Nie wiem co o tym sądzić. Pierwszy odcinek z nim po przerwie- ogromna radość, a potem jeszcze większe rozczarowanie. Nie podoba mi się nowa koncepcja Waldusia, to jeden z najgorszych elementów serialu. jednak z drugiej strony dalej się trochę cieszę, że Cyc wrócił z emigracji do rodziny i bardzo dobrze oceniam odcinki, w których się stawia Jolasi- np. 417.,,Człowiek, który wzuł laczki'' i 419.,,Ferdydurka''. W skrócie: Wiadomo, że jest koszmarny, ale- mimo to- sentyment został
Obrazek
Awatar użytkownika
Crockett
Boczek
Boczek

Post autor: Crockett » 2014-12-03, 09:04

Pomysł na nowego Waldka zawdzięczamy głownie samemu Żukowskiemu, bo nie chciał grać takiego debila jak dawniej. Sobiszewscy i Yoka stworzyli więc pantoflarza - pedała. Żukowski nie ma jednak pojęcia, że gra teraz o wiele większego kretyna, niż kiedyś.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nirvana
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Nirvana » 2014-12-03, 12:22

Żukowski dobrze wie kogo gra. Ale nie chce być już tym łysym dresem, dla którego wszyscy go oglądali i jarali się jego śmiechem i wypowiedziami, które chwilami przypominały człowieka upośledzonego.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2014-12-04, 17:03

Nirvana pisze:Żukowski dobrze wie kogo gra. Ale nie chce być już tym łysym dresem, dla którego wszyscy go oglądali i jarali się jego śmiechem i wypowiedziami, które chwilami przypominały człowieka upośledzonego.
i ma rację, ale spadł z deszczu pod rynnę
Obrazek
Awatar użytkownika
Nirvana
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Nirvana » 2015-03-03, 17:03

Crockett pisze: Sobiszewscy i Yoka stworzyli więc pantoflarza - pedała. Żukowski nie ma jednak pojęcia, że gra teraz o wiele większego kretyna, niż kiedyś.
Pabfer pisze:i ma rację, ale spadł z deszczu pod rynnę
Myślicie, że Żukowski jest idiotą? Osiągnął dokładnie to co chciał. I nie liczy się kiedy był większym kretynem, tylko jakie były tego skutki. Czy ktoś teraz zaczepi na ulicy Żukowskiego jakimś tekstem obecnego Waldka? Nie. Czy śmieje się tak jak dawny Waldek? Nie. Ma spokój? Oczywiście i o to mu chodziło.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2015-03-03, 17:28

Ma teraz spokój bo też serial stracił na popularności, dawniej to był nazwany co najwyżej "debilem z Polsatu" a dziś szkoda mówić co by go spotkało. A po tym co wczoraj opowiadali aktorzy z "Chłopaki nie płaczą" Żukowski nie miał w ogóle co narzekać na swoją popularność :mrgreen:
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2015-03-04, 20:54

Nirvana pisze: Myślicie, że Żukowski jest idiotą? Osiągnął dokładnie to co chciał. I nie liczy się kiedy był większym kretynem, tylko jakie były tego skutki. Czy ktoś teraz zaczepi na ulicy Żukowskiego jakimś tekstem obecnego Waldka? Nie. Czy śmieje się tak jak dawny Waldek? Nie. Ma spokój? Oczywiście i o to mu chodziło.
W 457.,,Ja to załatwię'' moim zdaniem odliczając relacje z innymi bohaterami, Walduś zachowywał się jak w 1. Sezonie- np. głupio i bez powodu się śmiał. W innych nowych odcinkach też to zauważyłem, ale nie umiem podać przykładu. Więc Żukowskiemu bardzo mało dała ta zmiana, a wielu fanów to obrzydza.
Ostatnio zmieniony 2015-03-04, 20:54 przez Pabfer, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
AronChuppa
Boczek
Boczek

Post autor: AronChuppa » 2015-06-04, 08:39

Zaznaczyłem "nie wiem co o tym sądzić", ponieważ Waldek niby jest, a niby go nie ma. Takie właśnie są moje odczucia, bo teraz jest tylko pod pantoflem Jolasi, a to oceniam zdecydowanie na minus :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2016-03-02, 20:41

Temat dotyczy powrotu Waldusia w 13. Sezonie, ale chciałbym go poszerzyć i odnieść się do Sezonu 23.

Waldek i Jolaśka występowali w sezonach 13-21, zniknęli w 22 i powrócili w 23.

Bardzo się ucieszyłem, ze ich zabraklo. Mało wnosili do fabuły, do Waldusia mam sentyment za lata 1999-2004, ale Jolaśka tylko denerwuje. W 21. Sezonie było mniej Jolaśki i Waldka i mam wrażenie, że Walduś z tamtego sezonu przypominał troszkę tego starego- znowu robił biznesy z Ferdkiem. W 22. Sezonie twórcy poszli krok dalej i przywrócili klimat odcinków Okiła (w większości, nie całkowicie i to tylko moje zdanie, więc możecie się nie zgodzić :D ). Moim zdaniem brak Pupcińskich był czymś więcej niż brakiem nic nie wnoszącego i bardzo krótkiego obiadku w 13 odcinkach w rzędu (bo w ostatnim odcinku 21. Sezonu też ich nie było). Gdyby sytuacja tak wyglądała, poruszanie tego tematu nie miałoby sensu. Ich brak wymusił na twórcach zmianę formuły i na całe szczęście twórcy wrócili do tej starej/ Bardzo mi się to podoba. 22. Sezon to bardzo dziwny twór powstały ze zmieszania motywów nowych odcinków (greenboxy, bohaterowie epizodyczni) ze starymi (biznesy, ,,starszy typ humoru''- jeśli wiecie co mam na myśli... :D ) Nie byłoby tego, gdyby ta parka nie odeszła, dlatego ich brak oceniam na plus.
Paradoksalnie ucieszył mnie powrót Waldusia, bo mam do niego sentyment, a jego występ w ,,Dziwadle'' był tak krótki, że nie zdążył mnie zrazić. Jolaśka jednak dalej nie jest mile przez mnie widziana.

Tak więc powrót Waldusia w 23. Sezonie zaliczam na plus, ale tylko dlatego, że formuła odcinków jakiś czas temu trochę się zmieniła i mam nadzieję, że tym razem będzie on ważniejszy dla fabuły. (Już kilka razy był.)

Usunąłem jeden nawias - dop. mod Matrixun
Ostatnio zmieniony 2016-03-02, 21:12 przez Pabfer, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2016-05-15, 15:10

Przyznam szczerze, że czekałem w marcu 2011 na pierwszy odcinek z Waldusiem po powrocie, bo liczyłem, że z jego udziałem poziom odcinków wróci do tych pierwszych. Tylko raz Waldek siedział z Ferdkiem w fotelu z piwkiem i tatuś proponował meczyk. Niestety, po 5 latach uważam, że ta postać powinna jak najszybciej zniknąć z serialu i nigdy do niego nie wracać. To co dzisiaj wyczynia Walduś ze swoją żoną to już nawet nie jest głupota, ale prymitywny debilizm w czystej postaci na poziomie szkoły podstawowej.
Ostatnio zmieniony 2016-05-15, 15:10 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2016-05-22, 12:12

Według mnie postać Waldka powinna być jak najszybciej usunięta z serialu. Wiadomo, że to już nie ten Walduś co dawniej. Nie wnosi on nic do serialu, powoduje tylko, że ma się ochotę wyłączyć serial. Np. w odcinku "Robak"...
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2016-05-26, 22:46

Nadzieje były duże, jarałem się tym jak dziecko i nawet po pierwszym odcinku byłem pozytywnie nastawiony, ale niestety wiadomo co się wydarzyło w drugim i potem było już tylko gorzej. Niestety muszę ocenić ten powrót jako mocno nieudany.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-06-11, 20:35

Chyba nikogo nie zaskoczę, jeżeli powiem, że powrót Waldusia to był gwóźdź do trumny serialu. Gdyby był to Waldek przynajmniej z "Ostatniego Wodza Plemienia Szoszonów", to by było dużo lepiej. No i oczywiście bez Jolaśki. ;) Ale tak od sezonu 13 do 26 mamy tragedię, koszmar i ciągle klikanie myszki w celu przewinięcia obiadku. :roll:
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-06-11, 21:21

Ja też odniosłem wrażenie, że chociaż Waldek z odcinka 353 był już trochę gorszy od Okiłowego, to mimo wszystko naprawdę zły Waldek zaczął się dopiero w odc. 354, a w 353 go jeszcze lubiłem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas Kiepski
Boczek
Boczek

Post autor: Ferdas Kiepski » 2018-06-12, 10:15

Według mnie Waldek z trzynastego, a nawet czternastego sezonu był jeszcze do zniesienia. Później zdarzały się jeszcze odcinki, w których potrafił nie denerwować - na przykład "Eurokoko", czy "Człowiek, który wzuł laczki". Niestety już od dłuższego czasu jest to zdecydowanie najgorsza i najbardziej żałosna postać w serialu. Jolaśka jest bardzo słaba, ale to co wyczynia syn Ferdka nie mieści się w głowie. Oby w następnym sezonie Pupcińskich było jak najmniej, brakuje czasów, gdy Waldek (nawet po powrocie) występował sam. Może wtedy wyglądałoby to inaczej. Na chwilę obecną postać do usunięcia albo przynajmniej ograniczenia, tak jak choćby w serii 23.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”