Czy już czas skończyć serial?

Ogólne dyskusje o serialu "Świat według Kiepskich".
FerDominik
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Re: Czy już czas skończyć serial?

Post autor: FerDominik » 2017-12-22, 15:28

Co fakt to fakt.. zobaczcie, te nowe odcinki są takie "Sztuczne" i robione by zrobić. Zero śmiesznych scen.. Już większość aktorów odchodzi. Moim zdaniem niech zrobią odcinek specjalny podsumowujący całą produkcje.
A pro po Oskara, skocz no po browara.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2017-12-22, 15:44

Istnieje temat z pomysłami na najbardziej spektakularny ostatni odcinek serialu i doszliśmy do wniosku, że nic spektakularnego się nie stanie, ponieważ twórcy prawdopodobnie nie będą wiedzieć, że dany odcinek będzie ostatni- co roku będą liczyć na następną serię, a w pewnym momencie się rozczarują, więc nie dostaną okazji na przygotowanie niczego specjalnego.

http://forum.kiepscy.org.pl/finalowy-od ... 26,100.htm

Poza tym jak spojrzę na 2 ostatnie sezony, to twórcy nie będą potrafili przygotować niczego zaskakującego. Tzn. przygotowaliby jakiś absurd, ale w tym serialu to chleb powszedni. Naćkaliby też być może dużo gwiazd, ale gwiazdy też już teraz regularnie dostają zaproszenia, a jakoś nie zawsze potrafią uratować denny scenariusz. Najlepszym realnym prezentem byłoby po prostu dużo Paździocha i Boczka, a mało greenscreenów- w skrócie- powrót do starego stylu, jednak pewnie nawet na to nie stać twórców.
Już od bardzo dawna czas kończyć serial, ale mimo to liczę jeszcze najpierw na okrągłe 20 lat, a potem okrągłe 600 odcinków, które zapewne będę przewijać, bo nie dam rady obejrzeć tej żenady w całości, jednak z sentymentalnych powodów mam nadzieję na właśnie taki scenariusz. Oby tylko Kotys nie odszedł wcześniej z obsady na stałe. Za to Czerwińska (w podobnym wieku) by mogła- nie ze względu na dobrą aktorkę, tylko na słabo napisaną postać.... Szkoda, że Smoleń odszedł...
Ostatnio zmieniony 2017-12-22, 15:56 przez Pabfer, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-12-22, 18:19

Prawdziwą niespodzianką byłaby zmiana reżysera i odsunięcie od pracy dotychczasowych "scenarzystów" - ale to jeszcze mniej realne niż lądowanie UFO w Gębałce.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
math
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: math » 2018-01-02, 14:37

Zdecydowanie nie. Nawet jeśli zasypują nas odcinkami na"siłę" to pojawiają się czasem Perełki. Myślę że na ćwiartki 3/4 wciąż tkwi potencjał.

Można by jednak zacząć od wywalania tych telewizyjnych wstawek.. kiedyś były bardziej komiczne,absurdale
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2018-01-04, 23:05

math pisze:pojawiają się czasem Perełki
Pojawiały, nawet 2/3 fajne odcinki na sezon. Teraz są same gnioty.
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-04, 23:57

Zmiana tematu powinna być: "Czy czas już wznowić serial ?" :mrgreen:
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-01-07, 18:02

Kiepski Widz mnie przekonał, że moje posty o jubileuszach w różnych tematach były naiwne, nawet w obliczu niemocy twórców i niektórych aktorów, która jest faktem, najlepiej będzie zakończyć tę greenscreenową telenowelę.
Obrazek
Halinka K
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: Halinka K » 2018-05-01, 11:34

Uważam, że jest to już najwyższa pora, by zakończyć produkcje. Na dalszą realizację nie pozwala przede wszystkim stan fizyczny bohaterów i słabo wychodzące scenariusze świadczące o wyczerpaniu formuły. Tutaj na pewno wygra stwierdzenie, że lepiej zejść ze sceny, póki jest się jeszcze na szczycie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”