Piłka Kopana - temat ogólny

Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Re: Piłka Kopana - temat ogólny

Post autor: Ferdek56 » 2018-03-11, 15:18

A dzisiaj pierwszy mecz Fiorentiny po śmierci kapitana, Davide Astoriego. Jego numer 13 został zastrzeźony. W 13. minucie sędzia wstrzymał grę i wszyscy bili brawo, akurat wtedy zaczął padać deszcz. Bramkę dla Fiorentiny strzelił Hugo, który zastąpił Davide Astoriego na jego pozycji i miał numer 31, czyli odwrotny do 13. Niesamowita historia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2018-03-11, 20:56

Obrazek
Nie będę ukrywał, niespecjalnie mnie to smuci, wręcz przeciwnie :->
https://eurosport.interia.pl/premier-le ... Id,2555779
Ty byku ty!
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2018-03-11, 21:00

Widzę tu korzyści dla Messiego w ramach rywalizacji o Złotego Buta, ale bez przesady żeby się cieszyć z cudzej krzywdy...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2018-03-11, 21:02

Raczej cieszę się z utrudnienia kogutom przeskoczenia l'poolu, niż samej krzywdy
Ty byku ty!
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-03-11, 21:04

Jakby nam tak Salaha wycięło też byśmy byli dupie (tfu, tfu, odpukać).
Obrazek
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2018-03-12, 11:38

Ale pech. Najpierw odpadnięcie w niesamowitych okolicznościach z Juventusem, teraz kontuzja. Oby zdążył na mundial, życzę mu tego. Chociaż z drugiej strony... Jak wyjdziemy z grupy możemy trafić na Anglię :D
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2018-03-13, 17:11

Mauricio Pellegrino zwolniony ze stanowiska menedżeta So'ton
https://anglia.goal.pl/363757-southampt ... grino.html
Ty byku ty!
lukaszlipinski
Paździoch
Paździoch

Post autor: lukaszlipinski » 2018-03-13, 17:38

Podoba mi się gra Liverpoolu. Podoba, o ile nie zwracam uwagę na jego grę w obronie, bo ta to kryminał. Bez wymiany tej formacji i 2,3 gwiazd ciężko będzie LFC usiągnąc sukces, zwłaszcza w starciach z silniejszymi rywalami. A szkoda, bo przyjemnie się tą drużynę ogląda. :)
Świat według Kiepskich
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2018-03-13, 21:27

Tymczasem talkSPORT informuje nas, że Mark Hughes prowadzi rozmowy z Southampton odnośnie posady menedżera.
Swoją drogą, co sądzicie o zmianie menedżera na tym etapie sezonu, ma to jakikolwiek sens?
Ty byku ty!
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-03-13, 21:32

Nie znam sytuacji klubu, ale ten etap sezonu faktycznie mnie bardzo dziwi. Mam nadzieję, że zarząd będzie inteligentny i nie zwali porażek starego na konto nowego trenera. Ja bym dał staremu dotrenować i niech całość idzie na jego konto. Teraz jest dobry czas na rozglądanie się za zmianami, ale nie na same zmiany.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-03-13, 21:52

Ontario pisze:
2018-03-13, 21:27
Tymczasem talkSPORT informuje nas, że Mark Hughes prowadzi rozmowy z Southampton odnośnie posady menedżera.
Swoją drogą, co sądzicie o zmianie menedżera na tym etapie sezonu, ma to jakikolwiek sens?
Jak muszą walczyć o ligowy byt to taki efekt nowej miotły często działa. Lepiej jak zmienią teraz i się utrzymają niż jak nie zmienią i spadną.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-03-14, 00:02

Ciekawe kiedy Mou poleci bo to tak słabego MU nie pamiętają najstarsi górale. I niech mi ktoś (np.Ferdas20) wyjaśni, jakim cudem taka beznadziejna ekipa pokonała w sobotę Liverpool ?!
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-03-14, 08:57

Znalazłem taki cytat Mou na Facebooku: "Siedziałem na tym fotelu 2 razy. Raz gdy Porto wyeliminowało United i raz gdy Real wyeliminował United. Dla Manchesteru to nic nowego''. :D :D :D Ciekawe czy ten cytat jest prawdziwy czy fake'owy. Mou słynie z ciętego języka, ale wobec rywali, nie wobec swoich.
Ciekawostka: Sevilla czekała na ćwierćfinał LM równo 60 lat. Ciekawe czy da im to kopa do półfinału.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-03-14, 15:51

Kizior pisze:
2018-03-14, 00:02
Ciekawe kiedy Mou poleci bo to tak słabego MU nie pamiętają najstarsi górale. I niech mi ktoś (np.Ferdas20) wyjaśni, jakim cudem taka beznadziejna ekipa pokonała w sobotę Liverpool ?!
Stracona bramka ustawiła mecz, piłka nie chciała wpadać, wypadek przy pracy, zawiniły warunki :-P

Na szczęście my zagramy w ćwierćfinale LM, a Mou będzie mógł sobie co najwyżej pooglądać w TV :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-03-14, 17:45

Klopp też niezłe kompromisacje zaliczał z Sevillą - dwa razy prowadził po 2,3-0 i kończyło się remisami :lol:

Pabfer, cytat jest prawdziwy czym rozsierdził tylko kibiców MU.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-03-14, 19:33

To poleci za ten cytat. Chyba, że wie, że bez cytatu też by tak na bank było i zaczyna dla zabawy drażnić pracodawcę :-P Cały Mou... Realowców nakręcał do faulowania Barcy... Dlatego gnidy nie lubię.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-03-14, 20:09

Chce żeby sami go zwolnili, wtedy dostanie odszkodowanie.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-03-14, 22:45

Ależ się Barca przejechała po Chelsea! Nawet za bardzo emocji nie było... Oczywiście były też groźne sytuacje Chelsea i nieudane Barcy, ale koniec końców to bez znaczenia. Messi strzelił 100. bramkę w LM, do Ronaldo wciąż dużo brakuje, ale może później skończy karierę i nadrobi :-P Przed tym dwumeczem nigdy nie strzelił Chelsea, a w dwumeczu aż 3 razy. Mimo wszystko Curtois zasługuje na wyróżnienie bez niego byłoby dużo gorz... lepiej :-P Cechowi w Chelsea Messi nigdy nie strzelił, ale za to pokonał go na którychś MŚ w meczu Argentyna- Czechy. Miło się też oglądało Rodrigueza i Cesca- byłych Bracholi, który wciąż kochają Barcę, a kibice Barcy ich. Pedro i Fabregas mogliby zakończyć karierę jako zmiennicy w Barcy. Dembele zanotował świetny występ. Dobrze, że wcześniej zszedł, bo by jeszcze znowu doznał jakiejś kontuzji, ale tyle, co grał, było bajeczne. Już w poprzednim meczu w La Liga mi się spodobał, ale grali z ostatnią w tabeli Malagą, więc się nie podniecałem i myślałem, że dzisiaj będzie dużo gorzej, a tu taka niespodzianka. Niespodzianka, że drogi transfer za grube miliony coś daje, co nie? :-P Ale jak ktoś zna jego historię, to wiadomo, o co chodzi :-P. Fantastycznie, że Iniesta się wylizał po kontuzji ok. 2 razy szybciej niż normalnie w takim przypadku. Prawdziwy wojownik! Tzn. pewnie się do końca nie wylizał, ale prezentował się przyzwoicie i obyło się bez Coutinho. Szkoda, że Mina mało gra. Taki był w mediach ambaras o jego transfer (może stosunkowo mały, ale też nie obyło się bez kłótni i spekulacji), a teraz dostaje moim zdaniem za mało szans. Oczywiście wiadomo, że nie wejdzie do drużyny od razu, ale mógłby szybciej...
Czekam na więcej! Chciałbym Sevillę (jak w finale Pucharu Króla)
Obrazek
lukaszlipinski
Paździoch
Paździoch

Post autor: lukaszlipinski » 2018-03-15, 07:05

Bardzo dobry mecz Barcelony. Szczególnie w obronie, która do czasu obecnego trenera była wielką piętą achillesową zespołu. Teraz też bvywa różnie, ale generalnie poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Umtiti to obecnie niemal opoka defensywy. Szkoda, że do jego poziomu nie dostosował się Sergi Roberto, przez którego słabą grę było wiele grożnych akcji Chelsea. Początkowo byłem przekonany, że tej karny się należał, ale powtórka pokazała, iż świetnie prowadzący zawody Słowak nie pomylił się, nie dyktując go. Dobrze grał Dembele, chociaż trochę za mało się go wykorzystuje z przodu. Messi i Suarez - wiadomo, sportowa klasa. Niemniej, Iniesta starzeje się, a Neymara zastąpić się nie da. Barca jest dziś efektywna, ale już nie tak efektowna, jak jeszcze parę lat temu, a na wyjazdach z mocnymi rywalami z lekka rozczarowuje. Jak jest dobra, przekonamy się, gdy trafi na rozpędzony Real lub Bayern. :)
Świat według Kiepskich
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-03-15, 09:40

Mniejsze lub większe problemy w obronie to są od 2014- od odejścia Puyola, czyli się zaczęły za czasów Gerardo Martino, nie Ernesto Valverde i to nie do końca wina trenerów, tylko po prostu tak jest i tyle.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-03-15, 17:36

Świetnie ten mecz się rozpoczął dla gospodarzy, najszybszym golem Messiego w karierze.
Potem to Chelsea grała ale to Barca strzelała - tak można najkrócej podsumować.

Z innej beczki:

Hehehe, przed Buffonem jeszcze wiele lat kariery skoro jego rodak wznawia karierę w wieku 75 lat ! :-D
http://sport.se.pl/pilka-nozna/pilka-no ... 44753.html

A tak bronił jeszcze licząc 71 wiosen:
https://www.youtube.com/watch?v=wTCVS2hZ_uo

:lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2018-03-15, 22:15

Welbz ty krętaczu :lol:
Ty byku ty!
Piotrek2011
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Piotrek2011 » 2018-03-16, 19:04

Wylosowano dzisiaj pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. I tak, Roma zmierzy się z Barceloną, Juventus z Realem i ten pojedynek myślę, że będzie najciekawszy. Poza tym Sevilla zagra z Bayernem a Liverpool z Manchesterem City. Wylosowane zostały też pary ćwierćfinałowe Ligi Europejskiej:
RB Lipsk - Olympique Marsylia , Arsenal Londyn - CSKA Moskwa , Atletico Madryt - Sporting Lizbona , Lazio Rzym - FC Salzburg.
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-03-16, 19:15

Liverpool trafia na znajomych z Premier League, City. Rywal bardzo trudny, ale mam nadzieję, że powalczymy. W ataku jesteśmy w stanie pokonać każdego, ale dużo będzie zależało od dyspozycji w defensywie. Jak odpadniemy to z podniesioną głową.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-03-16, 20:31

W parze angielskiej najwięcej zależeć będzie od dyspozycji dnia. Ale i tak szkoda, że jedna z tych fajnie grających drużyn (nie jak MU czy Arsenal na przykład) będzie musiała się pożegnać.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”