Wiosną nie będzie premierowych odcinków

Nowinki związane z serialem, jego obsadą i bohaterami.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Re: Wiosną nie będzie premierowych odcinków

Post autor: Pabfer » 2018-02-07, 22:49

Jeśli mieliby zastąpić Yokę świeżą krwią, to nawet bym się cieszył z wiosennego sezonu, gdyby taki miał powstać, a jeżeli jesienią znowu będzie Yoka, to ta przerwa nic nie da fanom. Tzn. wiem, że nie następuje z powodu fanów (antyfanów :-P ), ale tylko stwierdzam. Czyżby obok Grabowskiego i Żukowskiego Yoka też miał jakieś problemy osobiste? Nie słyszałem o tym wcześniej, ale z jakiegoś powodu przecież nie kręci. W takim razie nie ma czasu na spalenie istniejących scenariuszy w piecu i stworzenie nowych... A może Nina chciała zrobić ten sezon bez Grabowskiego, a okazało się, że Yoka jednak ma jakieś granice i odmówił... Drugi sezon w krótkim czasie bez Żukowskiego bym chętnie zobaczył, za Grabowskim jakoś specjalnie nie przepadam, ale wiadomo, że bez przesady, niestety ma tam zbyt ważną rolę... Więcej pytań niż odpowiedzi... Przy żadnej teorii się nie upieram, tylko szkoda, że sam je muszę wymyślać, a media milczą...

P.S. Za kilka dni pojawi się wylew kundelkowych artykułów na bazie mojego posta :-P "Środowisko związane z,serialem podaje, że... " :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-02-07, 22:51

Dopiero zauważyłem słowo ,,niespodziewanie" - jak niespodziewanie, kiedy ta gala była - 11 grudnia ! Już wtedy było wiadomo że nie będą kręcić.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-02-07, 22:55

Media ukrywają swoje niedoinformowanie. W tym momencie by się przydał wywiad ze Sztuką, a się na nas wypięła. Jest jeszcze Czerwińska, ale nie wiem czy jest sens ją męczyć, bo jak się jej kiedyś pytałem o różne rzeczy, to w wielu kwestiach ja (więc i każdy tutejszy user) byłem poinformowany lepiej niż ona... Może wspomną o tej sprawie kiedyś w jakichś kulisach, ale nie wiadomo czy powiedzą całą prawdę, jeśli jest bolesna i osobista... Cieszę się z tej przerwy, ale mimo to bardzo mnie intryguje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-02-07, 22:57

I tak ci prawdy nie powiedzą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2018-02-07, 22:59

Całej prawdy w życiu nie powiedzą, bo to Polsat. Czego wy oczekujecie? Napisali, że najbardziej im żal pieniędzy, a nie widzów. I to akurat prawda.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Halinka K
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: Halinka K » 2018-05-01, 11:21

Nawet szkoda, że nie były kręcone odcinki na wiosnę. Mimo słabego już poziomu "Kiepskich", mam ogromny sentyment do tego serialu i sam widok nowych odcinków rodzi radość. Oczywiście uważam, iż czas zakończyć produkcję, ponieważ potwierdza to stan fizyczny bohaterów jak i wyczerpana "formuła".
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-05-01, 21:05

Za to już kilku aktorów potwierdziło serię jesienną. Też już się przyzwyczaiłem- inaczej nie obejrzałbym wszystkich odcinków- ale mimo wszystko nie cieszę się zbytnio na jesienną serię, niczego dobrego się po niej nie spodziewam.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-05-01, 21:06

Ja jestem naiwny i wierzę, że przerwa coś zmieniła, ale jeżeli znów zobaczę odcinek na miarę tego z Braciakiem, to nie będę zaskoczony.
Aczkolwiek zgadzam się z Chmurką, że pomimo dennego poziomu i pragnienia nieniszczenia dobrego imienia serialu, to jednak jest dziwne uczucie, że wszystko ma nowe sezony, a "Kiepscy" nie. ;)
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-05-01, 21:14

Może na niektórych zadziała efekt tęsknoty (na bardzo niektórych :-P ) i odcinek taki jak każdy inny ostatnio, ocenią trochę wyżej niż normalnie. Natomiast realnej poprawy się nie spodziewam. Już pisaliśmy w tym temacie na poprzednich stronach, że najprawdopodobniej twórcy piszą scenariusze z wyprzedzeniem i po prostu wykorzystają później już dawno gotowy szajs i tyle. Nie jestem pewien na 100%, ale to realistyczna wersja. Pamiętam, że w jakimś innym temacie ktoś (chyba Kizior) pisał, że pierwsze sezony Yoki nie były takie złe, bo bazowały na starych scenariuszach. Jestem w stanie w to uwierzyć.
Mimo wszystko też mam naiwną nadzieję na poprawę jakości, ale to bardzo słaba nadzieja i mam świadomość jej naiwności. Nadzieja matką głupich!
Obrazek
Halinka K
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: Halinka K » 2018-05-01, 21:15

Pozostaje wyłącznie czekać, chociaż ja również mam niską nadzieję na poprawienie jakości serialu. Gdyby tak było, to serio byłby jakiś cud. :P
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-05-01, 21:15

Dobre, ale nie zbaczajcie z tematu, bo jeszcze zdążycie się z tym powtórzyć w temacie o kolejnym sezonie. O ile powstanie :P

Chociaż w sumie to mogę to już zamknąć, bo ten temat jest nieaktualny. Wiosna trwa w najlepsze, a ta telewizyjna już powoli dobiega końca.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Zablokowany

Wróć do „News”