Ja to znam!

Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Ja to znam!

Post autor: Kiepski Widz » 2016-09-19, 20:17

Nowy teleturniej emitowany w TVP1 w poniedziałki o 20.30, prowadzi Robert Rozmus.

Po pierwszym odcinku 5 września został ostro skrytykowany przez internautów za swoją prymitwność i sztuczność :lol: Obejrzałem oba odcinki, wtedy i dziś i to nie jest wcale takie złe. Na razie grają gwiazdy, ale potem mają występować normalni ludzie. Pytania są na normalnym poziomie, nie jakieś durne albo banalne, tylko nie wiem po co tam pokazują fragmenty filmów, które mają niewiele wspólnego z pytaniem.
Ostatnio zmieniony 2016-09-19, 20:18 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Re: Ja to znam!

Post autor: Ferdas20 » 2016-09-19, 20:39

Właśnie, lepiej by było gdyby pytania miały coś wspólnego z materiałem filmowym, bo tak to trochę głupie. Rozmus do tego trochę pajacuje, no i na pewno z normalnymi graczami będzie to lepiej wyglądać niż z gwiazdami.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-09-20, 01:01

Obejrzałem fragment i od niepamiętnych czasów w końcu na jedynce teleturniej z pytaniami z wiedzy o świecie i okolic a nie pierdu pierdu hihaha.
Wymaga to wszystko jeszcze dopracowania.

ps. Piela dał ciała z nieznajomością Emila Wąsacza.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2016-10-10, 22:41

Jak szybko teleturniej się pojawił tak szybko znika, więcej odcinków nie będzie. Powód to oczywiście znikoma oglądalność i krytyka formuły. W programie można zobaczyć, że już w kolejne poniedziałki "Ja to znam" nie widnieje, dziś w nocy jest ostatni odcinek.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-10-11, 02:14

Na razie dwa tygodnie z rzędu coś wypada, a to czarny protest a teraz Wajda umarł - pecha ma Rozmus.

Sam teleturniej, jak każdy w dzisiejszych czasach oparty na wiedzy, był przecież na wagę złota !
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2016-10-11, 09:33

Już nie będzie, sam Kurski tak powiedział i faktycznie, ani 24 ani 31 października nie ma go w ramówce, tylko jak dawniej Teatr Telewizji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY|User Miesiąca

Post autor: Pabfer » 2017-12-18, 09:56

Bardzo dobry pomysł na wspominanie filmów. Można sobie powspominać stare dzieła... Rozmus tez nie jest zły jako prowadzący- ma pewien dryg. Dlaczego więc ten program miał niską oglądalność?
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-12-18, 10:00

Bo to jeden z pierwszych pomysłów Kurskiego i według niektórych pseudoznawców był zbyt mało nowoczesny, więc wystawili mu taką, a nie inną opinię w internecie. A to normalnego widza, a widzów normalnych jest dużo więcej, niż tych pseudointeligentów, zniechęciło. Szkoda, że mu nie dali szansy, bo to w końcu polski pomysł, a nie oparty na licencji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-12-18, 10:06

Co prawda wspomnienia filmowe pojawiają się też w 1 z 10 i czasem w Milionerach, ale wydaje mi się, że tutaj dostajemy je w największym stopniu i chętnie bym obejrzał ich więcej. Dobry pomysł na promowanie starszej, ale porządniejszej niż obecna, kultury wśród młodszych... tzn. byłby, gdyby go nie zniszczono... Chętnie bym obejrzał tego więcej. Nic nie mam do nowoczesności, ale uważam, że w tym wypadku brak nowoczesności stanowił właśnie siłą napędową tego pomysłu, a ten pomysł tez był atrakcyjny- nie męczył, nie irytował itp. Może to kiedyś reaktywują- jak setki produkcji... Chociaż pewnie ten teleturniej jest na to zbyt krótki i odejdzie w zapomnienie... A szkoda...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2018-01-28, 00:24

Nie zdążyłem obejrzeć i nigdzie nie mogę znaleźć tak się tego wstydzą. :lol:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”