Czy przeżylibyście bez "Kiepskich"?

Dyskusje o serialu przed telewizorem marki Okil, czyli luźne pogawędki
Awatar użytkownika
Ferdek56
Paździoch
Paździoch

Czy przeżylibyście bez "Kiepskich"?

Post autor: Ferdek56 » 2016-05-25, 18:22

Czy gdybyście już nigdy w życiu nie mogli obejrzeć żadnego odcinka ''Świata według Kiepskich'', przeżylibyście bez tego? Czy byście tęsknili? A gdyby w waszym życiu nigdy nie pojawili się Kiepscy, to czy coś by się zmieniło?

Ja myślę, że nie zniósłbym życia bez tego serialu. Po wielu latach oglądania go i śledzenia losów głównych bohaterów przyzwyczaiłem się do niego i nie chciałbym z tego rezygnować. Potrafi on zrelaksować nas po długim dniu w szkole i pracy. Gdybym nie mógł ich więcej oglądać, myślę, że oglądałbym jakieś inne komedie na zrelaksowanie się i trochę śmiechu. Jednak ''Świata według Kiepskich'' nie da się zastąpić innym serialem.
Ostatnio zmieniony 2016-05-25, 18:58 przez Ferdek56, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Re: Czy przeżylibyście bez "Kiepskich"?

Post autor: Kiepski Widz » 2016-05-25, 18:26

Jeśli bym miał nigdy nie obejrzeć żadnego odcinka to na pewno byłoby mi przykro, bo mimo, że w telewizji nie oglądam w ogóle to nieraz mam takie dni, że chcę obejrzeć jakiś starszy odcinek i wtedy oglądam. :) Czy bym przeżył? To na pewno nie powód do jakiejś depresji :lol: Jeśli natomiast zakończą serial to nie będzie mi szkoda, bo za nowszymi odcinkami raczej nigdy nie będę tęsknił.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2016-05-25, 21:52

Czy bym przeżył? No raczej bym od tego nie umarł, ale pewnie by mi brakowało. Czy gdyby nie kiepscy, to moje życie wyglądałoby inaczej? Bez przesady, raczej nie. Czasem coś tam naśladuję, ale niewiele.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-05-25, 21:52

Bez powtórek pierwszych 100 odcinków to bym umarł chyba z rozpaczy psychicznej.
A tych nowszych nawet nie powtarzam bo chcę żyć !
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
MMVVmati00
Mariolka
Mariolka

Post autor: MMVVmati00 » 2016-05-26, 22:05

Myślę że gdyby przestano emitować nowe odcinki, to nie była by to dla mnie jakaś tragedia ( oglądam je tylko z sentymentu, bo poziom jest bardzo niski). Jednak gdybym nie miał możliwości obejrzenia powtórki żadnego odcinka było by mi bardzo przykro, mimo że większość starych odcinków znam na pamięć :). Po prostu jestem uzależniony od przenoszenia się w ten "Kiepski Świat" :D
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2016-05-27, 15:11

Ferdek56 pisze:Czy gdybyście już nigdy w życiu nie mogli obejrzeć żadnego odcinka ''Świata według Kiepskich'', przeżylibyście bez tego?
Przeżyć bym przeżył, ale Kiepskich by mi brakowało.
Ferdek56 pisze:Czy byście tęsknili?
Tęskniłbym jak cholera :-P
Ferdek56 pisze: A gdyby w waszym życiu nigdy nie pojawili się Kiepscy, to czy coś by się zmieniło?
Ależ oczywiście, że nie. Nie naśladuję, w niczym nie przypominam Kiepskich, także nic by się nie zmieniło :-)
Ostatnio zmieniony 2016-05-27, 15:11 przez Luko, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-05-27, 17:08

A może byś pan nie żył już w ogóle ? Zamiast oglądać Kiepskich poszedłbyś na spacer a tam pana samochód przejechał ?
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Chmurka

Post autor: Chmurka » 2016-07-01, 08:55

Trochę przesada czy byśmy przeżyli bez Kiepskich. Osobiście ja bym przeżyła, bo to tylko serial komediowy i nic innego, więc to nie jest mój jakiś element życia. Gdyby Polsat zdjął z anteny ten sitcom byłoby mi smutno, ale nie aż do takiego poziomu, że będę miała po tym jakieś załamanie. Ogółem mówiąc: gdyby Kiepscy nie istnieli, albo zakończyli produkcję - przeniosłabym się do jakiegoś innego serialu komediowego. ;-)
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2016-07-01, 15:03

Przyłapałem się kiedyś na tym, że bardzo często myślę o tym serialu, jednak myślę, że to dlatego, że często wchodzę na to Forum. Jak za jakiś czas ,,Kiepscy'' przestaną być emitowani, to fascynacja tym serialem tak szybko mi nie minie, ale myślę, że z czasem ostygnie, bo nie będę miał z nim tak często styczności. Na potwierdzenie tego stanowiska powiem, że ,,Miodowe Lata'', ,,Rodzinę Zastępczą'' i ,,Czas Honoru'' lubię bardziej niż ,,Kiepskich'', a myślę i rozmawiam z kimś o tych serialach znacznie rzadziej, bo nie ma już nowych odcinków, więc brakuje nowych tematów.
Jednak gdy nowe odcinki ,,Kiepskich'' są już dostępne w internecie, a ja chwilowo nie mam jak ich obejrzeć, czekam z niecierpliwością na dobrą okazję do obejrzenia i ocenienie danego epizodu tutaj, nawet jeśli to ostatni gniot, jak to czasem bywa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mike Tytla
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Mike Tytla » 2016-07-01, 21:18

Nie potrafię sobie tego wyobrazić, czułbym się jakbym stracił kogoś bliskiego. Dla mnie ŚwK to coś więcej niż zwykły serial komediowy, to część mojego życia. Po prostu muszę od czasu do czasu obejrzeć jakiś odcinek, bez tego bym nie wytrzymał. ;-)
Pocałuj mnie w dupę, Marian!
Pablo99
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Pablo99 » 2016-09-14, 14:17

Mnie pewnie by brakowało tego serialu, wieczory bez usłyszenia w TV piosenki "Pa Pa Pa Pa To jest właśnie Kiepskich Świat" nie byłyby takie same, ale bym przeżył.
Obrazek
Kiepska20

Post autor: Kiepska20 » 2017-04-15, 19:20

Owszem. W telewizji czy internecie jest wiele innych seriali podobnych do "Kiepskich".
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-08-06, 17:52

Jeśli zdjęliby ŚWK z anteny, raczej bym nie tęsknił (dwa sezony temu może jeszcze, ale teraz już nie). Natomiast jakbym miał już nie obejrzeć żadnego odcinka, trochę bym tęsknił, bo mam wielu faworytów wśród starych odcinków, ale i nowych. Za to gdybym miał nigdy nie styknąć się z Kiepskimi, na pewno bym przeżył, bo przecie bardzo wielu seriali nie oglądam. ;-)
Awatar użytkownika
gafik3
USER MIESIĄCA
USER MIESIĄCA

Post autor: gafik3 » 2018-08-30, 15:06

Pabfer pisze:
2016-07-01, 15:03
Przyłapałem się kiedyś na tym, że bardzo często myślę o tym serialu, jednak myślę, że to dlatego, że często wchodzę na to Forum. Jak za jakiś czas ,,Kiepscy'' przestaną być emitowani, to fascynacja tym serialem tak szybko mi nie minie, ale myślę, że z czasem ostygnie, bo nie będę miał z nim tak często styczności. Na potwierdzenie tego stanowiska powiem, że ,,Miodowe Lata'', ,,Rodzinę Zastępczą'' i ,,Czas Honoru'' lubię bardziej niż ,,Kiepskich'', a myślę i rozmawiam z kimś o tych serialach znacznie rzadziej, bo nie ma już nowych odcinków, więc brakuje nowych tematów.
Jednak gdy nowe odcinki ,,Kiepskich'' są już dostępne w internecie, a ja chwilowo nie mam jak ich obejrzeć, czekam z niecierpliwością na dobrą okazję do obejrzenia i ocenienie danego epizodu tutaj, nawet jeśli to ostatni gniot, jak to czasem bywa.
Zgadzam się z Tobą w 100%-tach. Dopóki są kręcone nowe odcinki zainteresowanie jest dużo większe. Ale jak przestaną kręcić to i zainteresowanie spadnie. Założę się, że wtedy na forum będzie wchodziło dużo mniej ludzi niż teraz. Czy bym przeżył? Pewnie tak, ale na pewno brakowałoby mi tego serialu. Dlatego zawsze jestem i będę za kontynuowaniem go ;)
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje o ŚWK”