Ciąg dalszy odcinków

Ogólne dyskusje o serialu "Świat według Kiepskich".
Awatar użytkownika
Władysław
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Ciąg dalszy odcinków

Post autor: Władysław » 2015-05-06, 14:58

Tak czytam Wasze posty i wydaje mi się że niektórzy nie rozumieją sensu tego tematu - np. temat powyżej: co babka na to powie? No co? Myślałem, że chodzi o to aby autor postu wymyślił ciąg dalszy odcinka, a tu widzę typowe nabijanie postów pod przykrywką zadawania jakiś pytań. Cytując z pierwszej strony:
Nirvana pisze:Chciałbym, abyśmy doszli do określenia najbardziej prawdopodobnego ciągu dalszego odcinka.
Na przykład odcinek Rekord Guinnesa jak pamiętamy zakończył się pobiciem Guinnesa przez Waldka. Co mogło być dalej? A no Mariolka pewnie została wpisana do księgi, a poczęstunek nie doszedł do skutku, bo obrażony Guinness sobie poszedł.

Śmierć i Ferdynand dalej mógłby wyglądać tak, że Gienia odwiedzałby swoją rodzinę, ewentalnie dzwonił często do Kiepskich.

W wspomnianym już Przezorny zawsze ubezpieczony, zakładając że Ferdek zostanie tak na dłużej to sądzę, że Babka nazwała by zięcia kanalią, a następnie cała rodzina łącznie z sąsiadami i Listonoszem próbowali by sprawić, żeby Ferdek znów był Ferdkiem.

Można? Można. [/b]
Piwo lej, piwo lej barmanie piwo lej, pamiętaj o pianie, równo lej, albowiem ja pragnienie mam.
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2015-05-06, 15:00

Sam Nirvana w pierwszym poście podał jedynie takie pytania, więc myślę, że i opis i pytania mogą się pojawiać, bo wersji ciągów dalszych może być mnóstwo. :)
Ostatnio zmieniony 2015-05-06, 15:01 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Władysław
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Władysław » 2015-05-06, 15:05

AronChuppa pisze:"Przezorny zawsze ubezpieczony".
Jak wiemy, Ferdek pod koniec odcinka zamienia się w Babkę. Jednak co na to powie prawidziwa babka? :-)
karol piękny pisze:"Ferdewalduś" - Co mafia zrobi dalej z Ferdkiem?
"Grzech" - Czy Ferdek zgodzi się zjeść żabę od Niemieca za 50 euro?
"Siłaczka" - Jak dalej potoczy się życie Ferdka wiedząc, że Halina jest mężczyzną?
"Fakty i mity" - Czy po powrocie Paździocha ze szpitala na osiedlu znowu zapanuje porządek?
"Kożuchowska" - Nie wiadomo jak przebiegnie spotkanie Waldka z Kożuchowską?
"Wiem co jem" - Czy mieszkańcy przestaną kupować jedzenie od Boczka?
"Świece na wietrze" - Czy Paździoch przeżyje ponowne wylecenie przez okno?
No dobra ale co to jest :roll: Jak dla mnie nabijanie zwykłe, tak trudno wymyślić coś od siebie? To, że zakończeń może być wiele, no to wiadomo,że kazdy może wymyślić coś innego, ale po co pisać takie posty bez sensu? Wydaje mi się, że Nirvanie chodziło o odpowiedź na takie pytania a nie ich zadawanie.

Może i racja, to od teraz proszę o podawanie dalszych ciągów odcinków, a nie tego typu pytań jak powyższe. - mod. Kiepski Widz
Ostatnio zmieniony 2015-05-06, 15:24 przez Władysław, łącznie zmieniany 1 raz.
Piwo lej, piwo lej barmanie piwo lej, pamiętaj o pianie, równo lej, albowiem ja pragnienie mam.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2015-05-06, 19:17

Idąc za prośbą Nirvany, monterra07 i Kiepskiego Widza odpowiem na jedno z tych pytań, bo przyszedł mi do głowy ciekawy pomysł.

,,Przezorny zawsze ubezpieczony''
Ferdek stwierdza, że woli być Babką niż samym sobą. Ich życie niczym się nie różni- ona też nie pracuje i siedzi całymi dniami w domu. Jednak Babka dostaje (legalnie :D ) rentę i Halina się jej nie czepia. Halina odbiera od Babki (prawdziwej) telefon, że ta jutro wraca z pielgrzymki. (W tym odcinku chyba nie było powiedziane, że jet na pielgrzymce, ale nieważne :D ). Ferdek jedzie do Częstochowy i za wszelką cenę chce udaremnić powrót Babki, aby zając jej miejsce.
Większość akcji odcinka rozgrywa się w plenerze.
Gdyby twórcy chcieli to zrealizować, zrobiliby z tego oddzielny odcinek albo nawet film pełnometrażowy, ale to też kontynuacja.
Obrazek
Awatar użytkownika
GigiLacrimoso
Paździoch
Paździoch

Post autor: GigiLacrimoso » 2018-03-13, 00:56

"Kiepski prezydent" - otóż powstał ciąg dalszy tego odcinka, jest nim spektakl "19 południk".
Polecam, jako że jest znowu na czasie.
Balcyrewicz musi odejść!
Awatar użytkownika
WKCM
Redakcja
Redakcja

Post autor: WKCM » 2018-07-19, 22:52

"Edzio ośmiornica"

Edzio trafia do celi, w której są już Ferdek, Marian i Arnold. Dwuznaczne teksty takie jak "kim wolisz najpierw być? Mamusią czy mamusią?" lub głaskanie po głowie sugeruje, że dojdzie tutaj do gwałtu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”