[Ranczo] 114 Zamrożony kapitał

Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

[Ranczo] 114 Zamrożony kapitał

Post autor: Pabfer » 2016-09-14, 12:14

OPIS:
Prezes PPU jest coraz bardziej poirytowany rosnącą popularnością medialną wicepremiera Czerepacha. Michałowa z coraz większym zaangażowaniem oddaje się swojej nowej pasji, nie zdając sobie sprawy, że jej działalność jest różnorako oceniana przez kler. Pewnego dnia na plebanii zjawia się osobiście biskup Sądecki. Solejukowie z wielkim trudem ukrywają przed sąsiadami swoją tajemnicę. Kinga spotyka w Radzyniu człowieka, który niegdyś był żywą legendą, a obecnie znajduje się w trudnym położeniu. Niewiele myśląc zaprasza go do Wilkowyj. Przy okazji nawiązuje nową znajomość z interesującym młodym człowiekiem. Lodzia potajemnie udaje się do biura PPU, żeby poszukać dowodu zdrady męża. Niespodziewanie natyka się na Kozioła i sytuacja wymyka się spod kontroli.

MOJA OCENA:
Bardzo mi się podoba popularność Czerepacha I reakcje Kozioła- największy plus tego odcinka. Również reakcja na działania Michałowej jest ciekawa i zabawna. Przypadł mi tez do gustu watek wygranej Solejuków i ich nowego problemu. Dobre zakończenie.

10/10
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odcinki”