[Ranczo] 106 Bardzo krótkie kariery

Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
Posty: 8367
Rejestracja: 2014-01-14, 19:18
Lokalizacja: Łódź

[Ranczo] 106 Bardzo krótkie kariery

Post autor: Pabfer » 2016-09-14, 10:53

OPIS:
Lucy, oskarżona przez biskupa o tolerowanie niemoralnych zachowań pod własnym dachem, próbuje zapanować nad sytuacją.
Członkowie PPU udają się do stolicy. Tuż przed zaprzysiężeniem, niektórym puszczają nerwy. Autorytet i wiarygodność partii mogą lec w gruzach. Na szczęście Czerepach wpada na genialny pomysł, jak przekuć porażkę na sukces.
Jerry wyjeżdża z Wilkowyj, a osamotniona Monika postanawia zainteresować się zdrowiem swojego klienta. Na początek żąda od Kusego, by rzucił palenie.
Pietrek zastanawia się, jak dalej pokierować swoją karierą i wpada na pomysł, który nie bardzo spodoba się jego ukochanej Joli.
Stasiek szykuje się do wyjazdu z lżejszym sercem, bo jednak upiecze mu się egzamin sprawnościowy. Ma jednak nowe zmartwienie - czy może zostawić młodą, atrakcyjną żonę samą na tak długo?

MOJA OCENA:
PPU świetnie wypadło- twórcy dobrze dobrali partnerów Koziołowi I Czerepachowi! Dzięki temu watek bardzo bawił. Cieszę się, że Stasiek się pojawił w tym odcinku i można się z niego jeszcze trochę pośmiać przed wyjazdem. Monika wyjątkowo na plus- terroryzowanie Kusego śmiesznie wyszło- jeśli rzuci i picie i palenie do kompletu, to będzie dobre odniesienie do poprzednich serii. Pomysł Pietrka ciekawy. Dobre zakończenie.


10/10
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odcinki”