[Ranczo] 104 Wielkie otwarcie

Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
Posty: 8367
Rejestracja: 2014-01-14, 19:18
Lokalizacja: Łódź

[Ranczo] 104 Wielkie otwarcie

Post autor: Pabfer » 2016-09-14, 10:37

OPIS:
Nadchodzi dzień wyborów, wielkie być albo nie być senatora i jego Partii Uczciwości. Rozdygotani Czerepach i senator szykują wieczór wyborczy, tymczasem we wsi nieoczekiwanie pojawia się biskup. W czasie nabożeństwa, ogłasza taką nowinę, że Michalowa prawie mdleje.
Telewizja ogłasza pierwsze szacunkowe wyniki wyborów, których nie spodziewali się nawet senator i Czerepach razem wzięci.
Duda natomiast zostaje zaskoczony przez Lucy propozycją, żeby został jej następcą po zakończeniu kadencji. Że jest to dobra propozycja, dostrzegają wszyscy poza Klaudią, która w żaden sposób nie może się pogodzić z tym, że ma być żoną wójta, tak jak matka. Tym bardziej że planowała w końcu wyjechać z Wilkowyj po ukończeniu studiów.
Dochodzi do spotkania nowych jeszcze nie formalnie, ale już na pewno posłów z partii Uczciwości. Senator dzieli teki, ale dla siebie nie przewiduje niczego. Każdemu może zamydlić oczy, ale przecież nie Czerepachowi; dopiero jemu, w cztery oczy, zdradza swój wielki polityczny plan. Czerepach wyszeptać może zdumiony tylko to, co co jakiś czas powtarza: "Geniusz. No po prostu geniusz".

MOJA OCENA:
Finał serii pod tytułem ,,Wielkie otwarcie’’… hmm… ciekawe…. Zapowiada następny sezon- i bardzo dobrze, bo ten był dość mocny mimo kilku minusów. Bardzo się cieszę z wygranej PPU. Rewelacyjny plan Kozioła na dalszy rozwój kariery- oby w 130. odcinku mu się udało! Wybory na wójta ciekawią wobec tych wielkich zdarzeń trochę mniej, ale również zapowiada się dużo ciekawej akcji i humoru.

10/10
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odcinki”