[Ranczo] 093 Wykapany ojciec

Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
Posty: 8559
Rejestracja: 2014-01-14, 19:18
Lokalizacja: Łódź

[Ranczo] 093 Wykapany ojciec

Post autor: Pabfer » 2016-09-13, 18:09

OPIS:
W ostatnim odcinku 7. serii Klaudia została pochopnie odtrącona przez Fabiana Dudę, który wybrał związek z Jagną. Klaudia przysięgła zemstę w stylu sycylijskim i obecnie realizuje ją z zimną pasją, przy użyciu miejscowego elementu przestępczego.
Lucy, aby wspomóc Kusego w jego malowaniu, podejmuje działania odwrotne, licząc na to, że przyniosą też odwrotny skutek.
Michałowa, ujęta elastyczną postawą proboszcza wobec jej postulatów płacowych, bierze na siebie rozwiązanie konfliktów personalnych na plebanii, co przeprowadza we właściwym sobie, bezpardonowym stylu. Kiedy już na plebanię ma wrócić względny spokój, pojawia się kolejny problem. Tym samym trwały spokój na plebanii wydaje się być taką samą utopią jak niegderająca Michałowa.
Zdesperowaną chęcią ukarania Dudy Klaudię gubi przedwczesne wypłacenie zaliczki, której spożycie znacząco utrudnia wynajętym pistolero wykonanie zadania. W sprawę zupełnie niespodziewanie zostaje wciągnięty senator.
Kusy, mimo najdalej posuniętych starań Lucy, popada w kryzys twórczy; Lucy czuje się winna sytuacji i sięga po środek, który nawet Kinga uważa za kompletnie szalony.


MOJA OCENA:
Zemsta Klaudii wyszła wyjątkowo dobrze- o dziwo się śmiałem. Świetne były też sceny na plebanii- konflikt Michałowej z księżmi bardzo bawił. Kryzys Kusego na neutral. Dobre zakończenie.

9/10
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odcinki”