[Miodowe Lata] 051 Ciocia Jadzia

Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

[Miodowe Lata] 051 Ciocia Jadzia

Post autor: Pabfer » 2016-06-11, 19:28

OPIS:
Do mieszkania Krawczyków wprowadza się ciocia Jadzia. Karol nie jest zadowolony, ponieważ nie lubi jej i musi spać na polówce w kuchni, zamiast we własnym łóżku! Po konsultacji z Norkiem, Karol próbuje znaleźć partnera dla cioci, żeby tylko wyjechała. Tadzio przypomina sobie o znajomym rzeźniku. Podczas spotkania, przychodzi znajomy Karola, Zenek. W końcu udaje się doprowadzić do tego, że ciocia i rzeźnik wyszli razem, ale po ich powrocie Karol nie jest zadowolony..

MOJA OCENA:

PLUSY:
Zachowanie cioci Jadzi
Gadanie o sztucznej szczęce
Gadanie innych o cioci Jadzi
Kto ma spać w kuchni?

Minusów nie było. Jak zwykle wyszło fajnie.
10/10
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: [Miodowe Lata] 051 Ciocia Jadzia

Post autor: kacrudy » 2016-08-16, 14:54

Odcinek całkiem fajny, początek, gdy Karol spał w kuchni był świetny. Najlepsza scena, gdy Karol udawał ból pleców, a ciocia właśnie chciała odjechać. Przy spotkaniu Jadzi i Mietka wiało już trochę nudą.
Ocena: 8,5/10
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: [Miodowe Lata] 051 Ciocia Jadzia

Post autor: Bździuch » 2017-03-28, 22:55

Dawno temu oglądałem ten odcinek, bardzo lubię takie tematy w odcinkach, tutaj zostało to przedstawione nie-najgorzej.
Pamiętam, że bardzo zabawna była scena jak Karol spał w kuchni :lol: . Postać ciotki przypadła mi do gustu, w przeciwieństwie do Zenka, jakoś tak sztucznie grał, trochę za mało było zabawnych tekstów, ale było znośnie. 6/10
''(...) i pierwszy człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać.'' - Ayn Rand
Zapraszam:
- Moja gra o Kiepskich
- I mój scenariusz
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odcinki”