[Miodowe Lata] 028 TV or not TV

Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

[Miodowe Lata] 028 TV or not TV

Post autor: Pabfer » 2016-06-06, 20:43

OPIS:
Norkowie i Krawczykowie postanawiają kupić na spółkę nowy telewizor. Niestety każdy chce oglądać to, co interesuje jego samego...

MOJA OCENA:
Na plus kultowy śmiech Karola oraz dziecinny Tadzio! Znowu mala draka, ale takie akurat lubię, bo są drobne i nieprzesadzone! Uhahałem się od ucha do ucha! Lubię wspólne przedsięwzięcia Krawczyków i Norków, dlatego liczyłem na dobrą zabawę w ,,Całkiem Nowych latach Miodowych'', ale to już inny temat! Dobrze, że skołowali sobie telewizor, ,,który nie waży tyle samo co Karol''. Wyszła z tego kupa śmiechu!
10/10
Ostatnio zmieniony 2016-06-11, 19:35 przez Pabfer, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: [Miodowe Lata] 028 TV or not TV

Post autor: Bździuch » 2017-03-28, 22:53

Ten odcinek akurat jest fajny, ale pomysł z góry był dobry, więc...
Rozbawił mnie bardzo długo włączający się telewizor, choć sam początek dość nudny. Infantylny Norek strasznie mi Paździocha z niektórych odcinków przypominał :-P, choć mnie trochę irytował. Zwłaszcza kiedy ta bajka leciała. Ale pojawił się kultowy już śmiech Karola :lol: . Dużo było zabawnych tekstów między żonami, jak "Ten telewizor waży chyba tyle samo co Karol" :lol: . Zakończenie niezłe. Bardzo podobało mi się studio w parku, było już chyba w paru odcinkach, ale z tego kojarzę najbardziej. 7/10
''(...) i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać''
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)
---

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odcinki”