[Miodowe Lata] 018 Lewa Forsa

Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

[Miodowe Lata] 018 Lewa Forsa

Post autor: Pabfer » 2016-06-06, 19:53

OPIS:
Karol znalazł w tramwaju walizkę. Ponieważ nikt się po nią nie zgłosił, tajemniczy bagaż staje się jego własnością. Po powrocie do domu okazuje się, że zawartość walizki stanowi duża suma pieniędzy. Karol nawet nie spodziewa się, że pieniądze są fałszywe, a gangsterzy są już na tropie.

MOJA OCENA:
Świetny początek- muszę za to pochwalić twórców, bo rzadko im się to zdarza! Mila odmiana, że ta pierwsza scena była bez żadnego głównego bohatera, a mimo to miała swój klimat. Fantastyczni Karol i Tadzio oraz ich porachunki z mafią! Jak zwykle świetne zbiegi okoliczności. Kocham ten serial. nie dość, że dobry scenariusz, to jeszcze świetni aktorzy! Jak zwykle też kupa śmiechu.
10/10
Ostatnio zmieniony 2016-06-11, 19:39 przez Pabfer, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: [Miodowe Lata] 018 Lewa Forsa

Post autor: Bździuch » 2017-03-28, 22:53

Kompletnie zapomniałem o tym odcinku :shock: . Rewelacja ! To nietypowe dla tego serialu, w którym wszystko opiera się na głównym motywie, że przewidywalna fabuła nie przeszkadza w odbiorze. Uwielbiam pierwszą scenę, tutaj na prawdę była masa śmiechu. Swietne sceny z gangsterami :-P.
Moment od kiedy zaczynają kupować te rzeczy rewelacyjny ! Lubię takie wątki w serialach, tutaj wyszło to bardzo klimatycznie, aż dziwne.
Wraz z "Wywiadówką" mój ulubiony, choc zapomniany trochę przeze mnie docinek. 10/10
''(...) i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać''
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)
---

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odcinki”