Reklamy telewizyjne

Awatar użytkownika
voyager1
Halinka
Halinka

Re: Reklamy telewizyjne

Post autor: voyager1 » 2019-02-15, 09:46

Do szewskiej pasji mnie doprowadza reklama tego batonika eti wanted. Gówniarz wchodzi i robi rozpierduchę w pokoju w ogóle nie szanując tego, że matka poświęciła swój cenny czas i energię na uprzątnięcie burdelu w jego pokoju. Ja już pomijam tę kretyńską przemianę w goryla, która jest poniżej wszelkiej krytyki. Jakbym ja był jego ojcem to by zapierdalał do sprzątania jeszcze zanim by skończył tego jebanego batona. A tak w ramach ciekawostki dodam, że na oficjalnym koncie Eti Polska na Youtubie jest ta reklama, ale dodawanie komentarzy do niej zostało wyłączone. Czyżby tak bardzo bali się krytyki?
Tu link do tego "dzieła" ---> https://www.youtube.com/watch?v=4NJf-0NnU_o

A tak w ogóle, widział ktoś kiedyś w jakimkolwiek sklepie te batoniki? Bo ja jeszcze ani razu. Reklamują coś, czego nie można dostać w sklepie?
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-02-15, 18:46

A ja nawet nie zauważyłem że to jest reklama batonów :lol:

Bardziej mnie wkurza ta ciota co po zjedzeniu Lyona zaczyna wyć i zmiata wszystko co stanie mu na drodze :roll:
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2019-02-15, 18:51

Mnie ostatnio najbardziej wkurza reklama Lidla z tą piosenką "Jak sobota to do Lidla", przełączam kanał jak tylko to słyszę, to samo jak leci reklama funduszu sprawiedliwości, nieraz to po 2 razy w jednym bloku reklamowym pokazywali tą starszą panią, teraz już chyba trochę rzadziej, ale nadal jest.
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2019-02-15, 19:46

No ten Lidl to ostra żenada, szczególnie ta wersja ze śpiewem operowym.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-02-15, 19:48

Albo się reklamują że u nich czysto w sklepach :lol: - no wręcz wielka łaska wobec klientów taka oczywistość :roll: Choć jak parę razy tam byłem to burdel ostry, zwłaszcza w ciuchach.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2019-02-15, 19:52

No, albo to zmniejszyliśmy rozmiar paragonu dzięki czemu drukuje się szybciej. No na bank zaoszczędzę czasu w ch*j :lol:
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2019-02-15, 23:37

Fakt, "Sobota" Lidla jest strasznie irytująca. Ostatnio pojawiła się też reklama Providenta w której gościu śpiewa, że "zawsze chciałem mieć takie coś..." Też mnie strasznie wkurza. :evil:
Obrazek
20 LAT MINĘŁO...
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-02-15, 23:46

Ferdas20 pisze:
2019-02-15, 19:52
No, albo to zmniejszyliśmy rozmiar paragonu dzięki czemu drukuje się szybciej. No na bank zaoszczędzę czasu w ch*j :lol:
Żeby nikt nie widział że nabili coś podwójnie ?
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-02-16, 23:35

Najlepsza reklama marketów to polski film "Supermarket" :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
voyager1
Halinka
Halinka

Post autor: voyager1 » 2019-06-29, 11:30

W ostatnim czasie pojawiła się reklama, o której muszę napisać. Jest ona tak głupia i wnerwiająca, że aż głowi boli. Mam ochotę rzucić czymś ciężkim w tv kiedy ją widzę.

Chodzi mi o reklamę banku Santander. Gość zgubił portfel i płaci za wszystko telefonem lub zegarkiem i to jeszcze jest w miarę normalne. Kretyństwo zaczyna się kiedy ów mężczyzna wraca do domu, a jego żona/dziewczyna/partnerka (niepotrzebne skreślić :) ) pokazuje mu, że portfel jest w lodówce. Nosz k#$@a mać, w lodówce? Serio?? Kto normalny wkłada portfel do lodówki? To nie mogło się okazać, że był np na podłodze albo w jakiejś szufladzie? Ale nie, był w lodówce i c#!j. Pytanie jest, jak on się tam znalazł? To jakaś nowa skrytka na kosztowności? Taki sejf w wersji bieda? A może gość był tak najebany, że ledwo widział na oczy i nie odróżniał lodówki od szafki? Czy za tę reklamę jest odpowiedzialny jakiś debil? Po prostu nie wierzę, że takie coś jest reklamą tak dużego banku jakim jest Santander. To jest niewiarygodne, że takie debilizmy wychodzą na światło dzienne. Przecież ktoś to musi zatwierdzić. Nie jestem klientem tego banku, a ta reklama na pewno mnie nie zachęciła do zmiany banku. Przepraszam za wulgaryzmy, ale wyjątkowo mnie to irytuje.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2019-06-29, 11:41

No nieźle. :) Nie sądziłem, że taka prosta reklama może wywołać takie nerwy u widza.
Gościu roztargniony - latał z jednego miejsca do drugiego, w każdym coś kupował i za każdym razem płacił innym urządzeniem... Z roztargnienia otworzył lodówkę, schował do niej nie to, co trzeba i tyle. :P I po co te nerwy? ;)
Obrazek
20 LAT MINĘŁO...
Kiepski Człowiek
Mariolka
Mariolka

Post autor: Kiepski Człowiek » 2019-06-29, 12:21

Mi to się dziwne wydało się, że zapłacił w tej reklamie... normalnym zegarkiem a irytujące się stało dla mnie to, że portfel był w lodówce... Rozumiem, że w szufladzie jakieś ale w lodówce to już przesada...
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2019-06-29, 12:57

Przecież to był tylko żart i nie można tego brać na serio i tak analizować. Zresztą taka scena przewija się czasem w różnych serialach. Luz... :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-06-29, 18:06

Ja wymyśliłem żeby móc płacić przykładając w sklepie przyrodzenie do czytnika :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2019-07-08, 07:46

Do listy najgorszych reklam telewizyjnych mogę śmiało dodać reklamę Bancovo. Wiem, że już dość długo lata po TV, ale nadal niemiłosiernie wkurza mnie ta sama ograna piosenka i ta sama ograna twarz tego samego Sławomira (jakby komuś było mało, to w tej reklamie Sławuś pojawia się nawet w kilku miejscach naraz :lol:). Nadal czekam, aż pięć minut tegoż discopolowca się skończy na dobre, a on nie chce skończyć. :lol:
Obrazek
20 LAT MINĘŁO...
Awatar użytkownika
voyager1
Halinka
Halinka

Post autor: voyager1 » 2019-07-08, 16:43

Nowa reklama plusha na kartę z miśkiem. Misiek chodzi po całej okolicy szukając wi-fi a na koniec się okazuje, że tak naprawdę go nie potrzebuje bo ma własny internet w telefonie. To po co wcześniej szukał wi-fi? Naprawdę nie rozumiem, może jestem za głupi jak na standardy współczesnych reklam, ale dla mnie to się kupy nie trzyma. Brak logiki.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2019-07-08, 16:54

Właśnie o to chodzi, że bez sensu- Plush jest taki wspaniały, ze nie ma sensu szukać Wi-Fi i chcieli to dobitnie pokazać. Tzn. to nie jest moja opinia, tylko ci tłumaczę co oni chcieli przekazać. Najbardziej im zależało żeby ktoś zwrócił uwagę na tę reklamę i jak widać- udało się.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-08-09, 19:18

Ale mnie irytują takie reklamy McDonalda...
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/m ... owni-wideo
Jakie to żałosne, jakie to nierzeczywiste, jakie to beznadziejne aktorstwo i dialogi. Aż mnie boli głowa. Żaden z nich by do paradokumentu tvn się nawet nie nadawał.

I jeszcze ta małpa z rogami w reklamie Kleja co się tak wygina i macha łapami. Jak mnie nerwuje te babsko.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o telewizji”