Być jak...

Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Być jak...

Post autor: Kizior » 2016-09-23, 17:06

Prowadzący program Przemek Kossakowski spróbuje stać się wiernym odzwierciedleniem osób, które zaprasza do programu zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Żeby tego dokonać, będzie musiał poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe. Przyjrzy się temu, co jego bohater zrobił w życiu albo, co ciekawsze, czego nie zrobił i dlaczego. W finałowej rozgrywce gospodarz programu upodobniony do swojego gościa spotka się z nim twarzą w twarz w kameralnej rozmowie. W programie wezmą udział osoby znane z pierwszych stron gazet, m.in. Dariusz Michalczewski, Dorota Wellman, Daniel Olbrychski, Magda Gessler, Michał Wiśniewski, Natalia Siwiec.

Bardzo ciekawa formuła programu. Warto chociażby obejrzeć dla rozmowy gościa z samym sobą. Czegoś takiego jeszcze w polskiej telewizji nie było :D
Szkoda tylko, że u nas naprawdę wielkich osobistości żeby wycisnąć z tego maksimum to niestety nie ma. Najlepiej jak do tej pory wypadł odcinek z Michałem Wiśniewskim.

ps. na TTV leci ;-)
Ostatnio zmieniony 2016-09-23, 17:07 przez Kizior, łącznie zmieniany 1 raz.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Re: Być jak...

Post autor: Kizior » 2017-10-20, 16:13

O kurka, jutro ma być z Rutkowskim :lol:
Ciekawe jak ten jego fryc wyjdzie u prowadzącego.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe programy”