Sensacje XX wieku

Chmurka

Sensacje XX wieku

Post autor: Chmurka » 2016-06-07, 20:44

Sensacje XX wieku – polski program telewizyjny dotyczący historii XX wieku, emitowany przez TVP w latach 1983-2005 i ponownie od 2015 roku, którego pomysłodawcą i autorem jest Bogusław Wołoszański. Program ukazuje mało znane tajemnice związane głównie z II Wojną Światową. Starsze odcinki można oglądać na TVP Historia o 15.35 oraz 20.50.

Co sądzicie o tym programie? Według mnie jest bardzo ciekawy - można się dużo dowiedzieć na temat tego, co działo się podczas II Wojny Światowej oraz jakie są tego skutki. :-)
Awatar użytkownika
Nirvana
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Sensacje XX wieku

Post autor: Nirvana » 2016-06-08, 14:22

Bardzo często to oglądałem! Bogusław Wołoszański naprawdę zna się na rzeczy i ciekawie opowiada. Miejsca, które odwiedza mają fajny klimat, podobają mi się także rekonstrukcje wydarzeń ;)
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Re: Sensacje XX wieku

Post autor: Pabfer » 2017-12-18, 09:50

Prowadzący ma dużą wiedzę i przekazuje ją w ciekawy sposób- to też jest ważne, bo nie każdy tak potrafi. Miło się to ogląda- jest to i ciekawe i atrakcyjne... Próbowaliśmy go kiedyś zaprosić do szkoły, ale się niestety nie udało... Oglądałem bardzo mało, ale to, co widziałem, zrobiło na mnie wrażenie.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe programy”