Nasz nowy dom

Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Nasz nowy dom

Post autor: Kiepski Widz » 2016-02-08, 00:23

"Nasz nowy dom" - program emitowany w TV Polsat, w którym ekipa przeprowadza w ciągu 5 dni remonty najbardziej zniszczonych i zaniedbanych mieszkań. Prowadzi Katarzyna Dowbor.

Ogromny plus dla Polsatu za ten program. Naprawdę pomagają biednym ludziom, fajnie popatrzeć jak z ruiny robią normalny dom, do tego bardzo sympatyczna i naturalna prowadząca. Lubię popatrzeć na ten program, głównie ze względu na za każdym razem inne projekty domów, sympatyczną atmosferę oraz minimum sztuczności.
Ostatnio zmieniony 2016-02-08, 00:23 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY|User Miesiąca
USER DEKADY|User Miesiąca

Re: Nasz nowy dom

Post autor: Pabfer » 2017-12-18, 09:47

Wolałem amerykański format- Extreme Home Makeover- Dom nie do poznania. Tam był lepszy klimat, większy rozmach, lepsza ekipa- mająca ,,to coś" w swoim charakterze. Polska wersja faktycznie ma minimum sztuczności, ale i tak odstaje od USA. Oczywiście tu poza rozrywką jest ważna pomoc ludziom, jednak i tak ten format mnie trochę nudzi. Amerykańska wersja też mi się w pewnym momencie znudziła i już nie oglądam ani jednego ani drugiego... Poza tym trochę szkoda, że zarabiają na pomocy ludziom, czyli pośrednio na ludzkiej krzywdzie. Z jednej strony dobrze, że pomoc ludziom, a z drugiej- nie wiem w jakim stopniu jest to uczciwe...
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-01-13, 15:49

Lubię oglądać ten program. Jasne, że odstaje od swojego amerykańskiego pierwowzoru, ale nie o to chodzi w tym programie - a głównie o to, żeby nieść pomoc ludziom. Do tego bardzo sympatyczna prowadząca, której nie sposób nie lubić, mało nudy i radość ludzi, którzy oglądają swoje nowe mieszkania. Jedyne, co mnie denerwuje, to lokowanie produktów, m.in. dekodery i internety i zakupy w Mrówce. :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2018-01-14, 17:23

Program wręcz misyjny, ubolewam, że wszystkie odcinki są tak bardzo do siebie podobne, program przez to bardzo szybko się nudzi. Oczywiście pod względem rozmachu nie dorównuje oryginalnej amerykańskiej wersji.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe programy”