Mariolka Kiepska

Ferdynand, Halina, Waldek, Mariolka, Arnold Boczek, Marian Paździoch i inni - dyskusje o bohaterach serialu.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Re: Mariolka Kiepska

Post autor: Pabfer » 2014-10-10, 21:51

VortaL pisze:/refresz

Oglądam stare odcinki i Mariolka w nich to prawdziwa sex bomba :-P
No właśnie- w STRAYCH. W nowych jest kiczowata (choć kiedyś widziałem artykuł, w którym pisali odwrotnie)
Obrazek
dajana
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: dajana » 2014-10-26, 16:42

Mariolka is the best. Szkoda, ze bylo z nia najmniej watkow;/
Przemek77
Halinka
Halinka

Post autor: Przemek77 » 2014-11-14, 12:11

Moim zdaniem Mariolka chyba najmniej "ucierpiała" te "zmiany kulturowe". Z lekko postrzelonej nastolatki stała się mniej postrzeloną kobietą, ale jakoś odbyło się to bez szoku, tak jakby naturalnym rytmem.
- No wiesz pan na te erosy
- Jakie erosy?
- Normalne panie: gumiaki, prezerwatiwy. Tu se pan piniążka wrzucasz a tam se balon wylatywa, kondon!
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2014-11-14, 13:01

Tak- u niej nie było takiego zgrzytu przy zmianie charakteru jak u innych. Np. Walduś zmienił się o 180 stopni, Ferdek niewiele mnie, a Mariolka po prostu się trochę zestarzała. To dlatego, że zaczął ją zmieniać już sam Khamidov. W pierwszych sezonach była weselsza, a jak już marudziła to z sensem. Potem co raz więcej marudziła i bluźniła ALE TO DALEJ ZA KHAMIDOVA. Yoka po prostu poszedł krok dalej. Ale nie można powiedzieć, że nie widać zmiany. Teraz trochę zgorzkniała. (powiedziałbym nawet, że zdziadziała, ale to określenie do kobiety nie pasuje)
Obrazek
Przemek77
Halinka
Halinka

Post autor: Przemek77 » 2014-11-14, 13:21

Po prostu się uspokoiła - wcześniej biegała z Łysym na techniawki, potem wywoływała Szatana z Cześkiem-Wielkim Kozłem, potem kluby i techo-zajawki - przyszedł czas spoważnieć nieco :) Ja to tak postrzegam.
- No wiesz pan na te erosy
- Jakie erosy?
- Normalne panie: gumiaki, prezerwatiwy. Tu se pan piniążka wrzucasz a tam se balon wylatywa, kondon!
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2014-11-14, 13:23

Coś w tym jest, ale mogła być poważna i normalna, a jest poważna i zgorzkniała. To nie 30-olatka, tylko 80-oletnia marudna ciotka
Obrazek
Awatar użytkownika
karol piękny
Kiepski Znawca
Kiepski Znawca

Post autor: karol piękny » 2015-02-19, 11:32

Niezła postać 8-)
Najlepiej wypadła w odcinku "Bara bara".
Lubię ją tak samo ze starych jak i z nowych odcinków.
Obrazek
Awatar użytkownika
AronChuppa
Boczek
Boczek

Post autor: AronChuppa » 2015-05-17, 16:55

Na początku serialu była do zgryzienia, jednak gdzieś od 10 sezonu zaczęła mnie ona denerwować :-x Jednak jej postać zbytnio się nie zmieniła :->
Obrazek
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2016-01-25, 17:27

Bardzo lubiłem kiedyś tą postać, a najbardziej spodobał mi się jej związek z Łysym. Dziś postać oceniłbym na neutral i to zaważa na ocenie podanej niżej.

Postać oceniam na 7/10.
Awatar użytkownika
Asp. Stępień
Mariolka
Mariolka

Post autor: Asp. Stępień » 2016-10-16, 16:12

Jako nastolatka była super i pasowała do serialu.
Teraz już jest gorzej,ale czasem zdarzają się jej dobre odcinki.
I Mariola jest według mnie nawet ładna i teraz.
Tak jak pan Jezus powiedział
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2016-10-17, 18:49

Mariola była dobra kiedyś, ale nie dziś. Brak pomysłu na tę postać, w ogóle nie śmieszy. Choć teraz scenarzyści szukają jej narzeczonego.
W sumie chętnie bym zobaczył męża Marioli podczas obiadku, który sprawiłby, że Jolasia nie irytowałaby. Chyba trochę jednak przesadziłem, Sobiszewscy w życiu by na to nie wpadli :cry: .
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2016-11-05, 18:32

Rzeczywiście była lepsza jako nastolatka. Wtedy nawet gdy jej rola była drugoplanowa to potrafiła rozśmieszyć, zarzucić jakimś dobrym tekstem. Obecnie jest taka bezbarwna, ale przynajmniej nie irytująca jak Jolasia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2016-11-05, 18:42

Jak była nastolatką, to twórcy jeszcze mieli pomysł na odcinki i dlatego Mariolka coś wnosiła do fabuły, a teraz twórcy nie wiedzą co ma wnieść i dlatego zazwyczaj jest tylko w obiadkach. To jest dla mnie najważniejsza różnica- nawet pomimo gorszego charakteru mogłaby być ważna- np. Jolaśka ma zły charakter, ale w niektórych odcinkach jest główną bohaterką. Nie są to dobre odcinki, ale samej Jolaśce trzeba oddać, że bez niej by te odcinki nie powstały. Mariolka miała ostatnio ,,Ukulele'' i ,,Szczęki'', ale poza tym nic, a te dwa odcinki też były o tym samym, co jest kolejnym dowodem na brak pomysłów na tę postać. Może się drugi raz rozkręci jeśli jej dadzą jakiegoś partnera na stałe.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-11-15, 16:46

Co pacze ? Mariolka ! A jednak nie...

Obrazek

Bo to aktorka i to po PWST w Krakowie ! Jednym słowem, Mularczykową trzeba jak najszybciej wyp...lić !
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2017-02-06, 11:18

Powtórzę to, co napisali wcześniej inni. W pierwszych sezonach, kiedy była nastolatką, scenarzyści mieli na nią pomysł, natomiast obecnie bierze udział praktycznie tylko w scenach z obiadkami, a w innych odcinkach jest tylko tłem. To tylko pokazuje, że nie ma na nią pomysłów, a więc może tak jak Waldek niech wyjedzie do Ameryki? :-P
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
Awatar użytkownika
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2018-08-06, 23:04

Kiedyś wnosiła coś do serialu, a kiedy dorosła stała się zwykłym zapychaczem. Przykro mi to stwierdzać, ale niestety tak jest. Zazwyczaj widzimy ją tylko w scenach obiadowych, albo jak od czasu do czasu zakręci się coś w kuchni. Ogólnie za nią nie przepadam i boje się, że teraz po tym całym ślubie będzie jej za dużo. Lepiej niech zostanie jak jest, no chyba, że dzięki temu, że dadzą jej więcej czasu na ekranie to straci na tym Jolasia i będzie jej o wiele mniej. Jeśli tak to jestem jak najbardziej za :P
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-08-06, 23:35

Tylko jeśli Mariolka będzie wynosić tyle samo, co do tej pory, tylko po prostu dostanie więcej scen, to oznacza po prostu więcej nudów i to też źle. Przyznam Ci rację z wygryzieniem Jolaśki, ale to leczenie dżumy cholerą. Pewnie będą występować zazwyczaj wspólnie na obiadkach, a poza nimi prawie wcale. Obiadki będą wtedy dłuższe. To łatwe wyjście dla twórców, którzy mają coraz mniej pomysłów. Niczego dobrego się nie spodziewam po nowych odcinkach.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bohaterowie”