Halina Kiepska

Ferdynand, Halina, Waldek, Mariolka, Arnold Boczek, Marian Paździoch i inni - dyskusje o bohaterach serialu.
VortaL
Mariolka
Mariolka

Re: Halina Kiepska

Post autor: VortaL » 2014-06-22, 20:30

Wiadomka, że to kluczowa i świetna postać, lecz już nudnawa, ze względu na przewijający się wciąż problem nieróbstwa i pijactwa Ferdka.

Podobają mi się jej kwestie z Helenką i kłótnie z Ferdkiem.
Ostatnio zmieniony 2014-06-30, 14:18 przez VortaL, łącznie zmieniany 1 raz.
Miecia
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: Miecia » 2014-09-12, 14:41

Halinka jest świetna i te jej słynne "Ty jełopie jeden" :P
Kevin Steen
Halinka
Halinka

Post autor: Kevin Steen » 2014-09-16, 11:28

Już mi się nie podoba ta postać. Kiedyś była spokojniejsza, kulturalniejsza i to lepiej wychodziło, teraz jest taka bardziej energiczna i wulgarna przez co jest sztuczna.
"Mordo ty moja czy ja pamiętam.."
Awatar użytkownika
karol piękny
Kiepski Znawca
Kiepski Znawca

Post autor: karol piękny » 2015-02-21, 13:01

Wspaniała postać :-P
Znakomite są jej kłótnie z Ferdkiem.
W nowych odcinkach trochę denerwujące jest, gdy staje po stronie Jolaśki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2015-02-21, 16:59

W starych odcinakach bawi narzekaniem na Ferdka, ale w nowych z tym przesadza, a na dodatek jest bardzo naiwna i we wszystko wierzy Jolaśce. Czasem mnie wkurzają jej szalone pomysły, bo moim zdaniem do niej nie pasują. Jednak postać raczej na plus, bo bez niej serial by wiele stracił. Dość często umie rozbawić, tylko szkoda, że się zmieniła.
Tylko jest jeszcze taka kwestia, że cenię stare odcinki między innymi za to, że Halina i Mariolka nie były konieczne w fabule i dało się bez nich obejść. Natomiast w nowych odcinkach sceny z jej udziałem to czasem zapchajdziury, co ukazuje słabą formę scenarzystów. Ale ponieważ stosunkowo mało takich scen, a czasem jakiś nowy odcinek ta postać ma dobry, dalej lubię Halinkę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nirvana
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Nirvana » 2015-02-23, 10:43

Halina stała się postacią, która jest blisko z fanami serialu. Blogi itp. Na pewno wiele osób ją lubi ;)
Teraz Halina jest trochę bardziej optymistycznie nastawiona do wielu rzeczy. Ale również zdarzają się momenty gdzie jest w większym dołku niż reszta bohaterów.
Awatar użytkownika
AronChuppa
Boczek
Boczek

Post autor: AronChuppa » 2015-06-03, 10:44

W najnowszych odcinkach ta postać obniżyła loty, chociaż jest do zgryzienia. Tak jak wspomniał Nirvana, utrzymuje dobre więzi z fanami. Halinę oceniam zdecydowanie na plus :->
Obrazek
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2016-01-25, 17:23

Również niesamowita postać. Głównym plusem, nie tylko postaci lecz także Marzeny Kipiel-Sztuki są niezwykłe więzi z fanami. Najbardziej w postaci urzeka mnie miłość do Ferdka oraz kłótnie z nim.

Postać oceniam na 10/10.
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2016-11-13, 02:09

Jest oczywiście niezbędna w serialu, ktoś musi ta rodzinę utrzymywać, a poza tym Ferdek jako kawaler długo by nie wytrzymał, nigdy mnie postać nie rozśmieszyła niestety. Jej pierwsze występy, głównie w 1 sezonie były najlepsze, dobra matka, i choć trochę za dobra dla Ferdka to nie wkurzająca ona była. Później zrobiła się okropnym zrzędliwym babsztylem, a następnie zaczęła dostawać większe rola, zawsze grała je sztucznie, próbowała robić wrażenie i udawała ze się wczuwa. Kiedyś oceniłbym jej postać na 8, ale dzisiaj jest nie do zniesienia, wiec ogółem 4/10 :-/
''(...) i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać''
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)
---

Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2016-11-26, 22:10

W starych odcinakach dużo lepsza. Nie denerwowała, a nawet jak ochrzaniała Ferdka to potrafiła rozśmieszyć. Często jednak też sama brała udział w różnych głupich akcjach i dziwnych pomysłach Ferdka. Czasem po prostu była gdzieś w tle, była obecna, dobrze osadzona w odcinku, nie przeszkadzała. W nowych niestety jej gra bije sztucznością na kilometr. Wiecznie niezadowolona i czepiająca się Ferdka w każdym odcinku i o wszystko. Dodatkowo jeszcze jakieś głupie powiedzonka i obżarstwo jak u Boczka. Niestety zmieniła się mocno na minus.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2016-11-26, 22:15

Ja się nie dziwię, że się tak zmieniła. Przy mężu nierobie po tylu latach nie da się być wiecznie szczęśliwym. Zdarzają się jednak odcinki, gdzie nawet normalnie rozmawia z Ferdkiem, np. "Dzień Szakala". Najbardziej jej narzekania przesadzili choćby w "Grzyb-szatan", to już nie narzekanie, a depresja.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2016-11-26, 22:31

To poziom wyżej jest w "Dom Zły ".
Niby nic dziwnego, że się zmieniła- wszystko prawda. Jednak skoro Kiepscy to po pierwsze rzeczywistość filmowa, po drugie komedia, a po trzecie często nierealistyczna, to dlaczego nagle ten jeden element musi być realistyczny? To rzeczywiście uzasadnione, ale mimo to denerwujące, czyli mijające się z celem twórców, czyli ostatecznie złe i bez sensu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2017-02-05, 13:42

Halinka w przeciwieństwie do Heleny w ciągu tych kilkunastu lat zmieniła się nie do poznania. Dawniej miła i wesoła z pozytywnym nastawieniem do życia. Obecnie zrobili z niej depresantkę, której ciągle nic nie pasuje, choć zdarzają się pojedyncze odcinki, w których gra w miarę dobrze.

Stara Halina: 10/10
Nowa Halina: 3/10
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
Barakuda
Mariolka
Mariolka

Post autor: Barakuda » 2017-03-29, 17:31

Halinka nigdy nie była moją ulubioną postacią. W dzisiejszych odcinkach drażnią mnie dwie rzeczy: jej podśpiewywanie i tańce (jak w odcinku ,,Głupi Piotruś" czy tym, w którym Paździoch urządził u siebie wiejską imprezę, nie pamiętam tytułu) oraz zwracanie się do Ferdka per ,,Bolek". Słyszę ,,Pyrnij się, bolek" i mam ochotę zmienić kanał.
Wrzód na zdrowym organizmie narodu
math
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: math » 2018-01-02, 11:26

Zmęczona życiem, praca, małżeństwem;) myślę że obraz nie jednej Pani domu. Dzięki tej postaci ten serial wciąż jest popularny - bywa do bólu realny:)
Ostatnio zmieniony 2018-01-02, 11:31 przez math, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mike Tytla
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Mike Tytla » 2018-05-11, 15:06

Ta aktorka miała pierwotnie grać Halinkę. Ciekawe gdzie dziś byłaby Marzena Kipiel-Sztuka gdyby tę rolę dali jednak Annie Majcher i czy z nią Kiepscy nadal byliby kręceni. Pewnie nie.
https://www.pomponik.pl/plotki/news-ann ... Id,2579774
Pocałuj mnie w dupę, Marian!
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2018-05-11, 15:13

Pierwsze widzę i pierwsze słyszę takie nazwisko. A tu jest potwierdzenie, że miała propozycję roli Haliny, bo z powyższego artykułu to nie wynika:

https://film.wp.pl/zycie-przeroslo-lege ... 5934593g/6
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-05-11, 15:24

Majcher świetna aktorka, ciekawe jakby to z nią było.

Rewiński + Majcher i teksty: "Cycki se usmaż" zamiast "Idźe, idże" :lol:
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2018-08-06, 23:40

Najbardziej lubię ją kiedy kłóci się z Ferdkiem, a najlepsza jest w scenach łóżkowych, majstersztyk :P Teksty "A w pośredniaku byłeś", "Arivederci Roma", czy "Jełop"(którego swoją drogą już dawno nie słyszałem) to już klasyka ;)
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bohaterowie”