Prezes Kozłowski

Ferdynand, Halina, Waldek, Mariolka, Arnold Boczek, Marian Paździoch i inni - dyskusje o bohaterach serialu.
Awatar użytkownika
karol piękny
Kiepski Znawca
Kiepski Znawca

Re: Prezes Kozłowski

Post autor: karol piękny » 2015-02-18, 18:02

Postać bardzo dobra. :lol:
Najlepszy był w odcinku "Nad Zalewiskiem".
Wyśmienity jest jego tekst "kurka wódka".
Ostatnio zmieniony 2015-02-18, 19:02 przez karol piękny, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2015-03-04, 15:29

Mi ostatnio gra prezesa zaczyna przeszkadzać. Od jakiegoś czasu trochę zaciąga jak mówi, trochę jakby lekko podlaski akcent i jak mówi głośniej, przeciąga samogłoski, to jakoś mu tak głos dziwnie charczy. Zmiany na minus.
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2015-03-04, 21:06

Zawsze mi przeszkadzał gadaniem o niczym, śmiechem bez powodu i głupimi powiedzonkami. Za Okiła sceny z jego udziałem miały sens, a i tak go nie lubiłem. natomiast za Yoki sceny z nim to zapchajdziury (jeśli odcinek nie jest na jego temat. Chociaż jak jest, też zasługuje na miano jednej wielkiej 22-minutowej zapchajdziury). Uważam za duży plus i ciekawostkę pokazanie jego mieszkania, ale 1-2 razy na serial, a nie kosztem scen z Ferdkiem. (Tym bardziej, że jego mieszkanie pokazano więcej razy niż mieszkanie Boczka- nieskończenie ważniejszego bohatera).
Obrazek
Awatar użytkownika
Nirvana
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Nirvana » 2015-03-04, 21:38

Nigdy nie nazwałbym Prezesa zapchajdziurą. Bo jak można tak nazwać rozmowę np. z Ferdkiem, jeśli jest związana z tematem odcinka? Prawdziwą zapchajdziurą są powiedzmy sceny w kościele, gdzie słuchamy księdza mówiącego kazanie. To jest definicja zapchajdziury. A prezes jest już jednym z bohaterów i żaden jego udział nie powinien być nazywany zapchajdziurą ponieważ tworzy odcinek razem z innymi wg mnie.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2015-03-04, 21:53

Ale w niektórych scenach gada o niczym. Już bym wolał krótszy odcinek niż słuchanie jego nudzenia- NALEŻĄCEGO DO FABUŁY, ALE NIE ZWIĄZANEGO LOGICZNIE Z RESZTĄ WYDARZEŃ. A nawet w ,,Ja to załatwię''- odcinku o nim- przynudzał.
Obrazek
Awatar użytkownika
AronChuppa
Boczek
Boczek

Post autor: AronChuppa » 2015-04-09, 16:54

Nie lubię zbytnio tej postaci. Ostatnio trochę za dużo go dają, nawet pokazali jego dom.
Ocena bohatera: 4/10 :-/
Obrazek
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-08-06, 19:21

W starych odcinkach ta postać była bardzo dobra, nic mi nie przeszkadzała oraz wnosiła coś do serialu. Podobał mi się jego występ w ''Domu Kultury'' oraz tekst ''W zasadzie to jestem jeszcze w pracy, a dupa tam'' :-D
Szkoda, że w nowszych odcinkach mało kiedy zagra dobrze, ale sceny z Ferdkiem pod sklepem osiedlowym nie są takie złe.
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2016-01-15, 23:46

Nudna, denerwująca i nieśmieszna postać. Tyle ode mnie w temacie.
Ty byku ty!
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2016-11-06, 19:21

Nie jest to zła postać, czasem potrafi rozśmieszyć, ale czasami też jego zachowanie jest trochę żenujące, zależy od odcinka. Szczególnie nie lubię kiedy Ferdek zbyt mocno się do niego podlizuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2016-11-13, 02:16

Strasznie nie lubię tej postaci ! Z charakterem typowego prezeska trafili, ale ja tak nienawidzę takich ludzi, wyjątkowo przypomina mi mojego ojca, z którym mam złe kontakty, najbardziej to mnie wkurza lizanie d*py przez Ferdka do niego. 2/10 Bo czasem mu się zdarzy lepszy tekst
''i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, którego nauczył swoich braci rozpalać''
A.Rand

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2017-02-06, 11:14

Dawniej bardzo lubiłem tą postać, natomiast obecnie bardziej wkurza swoim zachowaniem niż bawi. Denerwuje mnie w nim erotomaństwo, czasem gadanie od rzeczy no i to, że jak tylko spotka Ferdka, to ten liże mu dupę przy każdej okazji.
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-02-10, 19:36

Mocno neutralna postać. Nie jest to postać smętna, irytująca, mówi bardzo dobrym tonem, wyraźnie i z uśmiechem. Inna sprawa to to, że czasami gada po prostu za długo. Czasem jednak jego rozmowy są sympatyczne i nawet trochę rozśmieszą. Gdyby Ferdek nie lizał mu tak dupy, to byłaby to postać dużo lepsza. Na chwilę obecną oceniam tę postać na mocne 6/10.
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2018-01-19, 18:49

Postać prezesa jest bardzo dobrze pomyślana i fajnie skonstruowana, ale z biegiem czasu staje się ona coraz gorsza. Kozłowski jest fajnie przerysowanym obrazem niejednego prezesa z przeszłością, zdobytymi wówczas kontaktami i niekoniecznie uczciwie zarobionym majątkiem. W początkowych występach postać prezesa generalnie mi się podobała - wesoły, z powiedzonkiem, czasem potrafił rozweselić, a w dodatku Gałła grał dobrze. Po kilku latach Kozłowski zaczął mnie irytować. Głównie za sprawą niewnoszenia humoru do odcinka, słabszej gry Gałły (ten dziwny głos i akcent rażą), ale także zmian w sposobie bycia prezesa. Nie umiem więc jednoznacznie ocenić tej postaci. Przypomina mi ona jednak prezesa Koniuszkę ze Zmienników. Wiek podobny, dobrze po 50-tce, mnóstwo kasy, lubi popić i poklepać kobiety po tyłku, trzyma w garści swoich pracowników (jak Koniuszko Mroczkowskiego ), a ponadto ma żonę-lalę, której zależy tylko na forsie. Tak mi się skojarzyło. Ale Koniuszko oczywiście milion razy lepszy. ;-)
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-19, 19:37

Stary Koniuszko ? Bardziej by Kozłowski pasował do prezesa Michalika. Niby szycha i cwaniak a jednak pierdoła bojąca się własnej żony.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
WKCM
Redakcja
Redakcja

Post autor: WKCM » 2018-07-24, 14:01

Jest to dla mnie postać dosyć dobra, szczególnie za Okiła. Za kadencji Yoki też jakoś szczególnie mi nie przeszkadza, a czasami nawet rozśmieszy. Potrafi też jednak chwilowo przynudzić.
Awatar użytkownika
gafik3
USER MIESIĄCA
USER MIESIĄCA

Post autor: gafik3 » 2018-08-06, 22:57

Nie przepadam za Kozłowskim. Sceny, w których gada o polityce i sytuacji w kraju są nudne jak flaki z olejem. Co prawda potrafi czasami rozśmieszyć, ale rzadko. Jego wizyty u Kiepskich i nadskakiwanie mu przez Halinkę "A może kotlecika, a może kompociku" są tak nudne, że robi się z tego zwykła obyczajówka, a nie sitcom.
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
boczek22
Halinka
Halinka

Post autor: boczek22 » 2018-08-30, 10:17

Ja tam lubię prezesa Kozłowskiego.Co prawda miał dużo słabszych występów,ale niektóre jego teksty po prostu mnie rozwalają.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bohaterowie”