Wielkie Testy TVP

Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Wielkie Testy TVP

Post autor: Pabfer » 2018-11-17, 23:06

Trochę się zbierałem do założenia tego tematu, ale myślę, że test z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, którego powtórkę obejrzałem właśnie na TVP Polonia, jest do tego dobrą okazją.

Ciekawy pomysł z aktorami, grającymi Piłsudskiego, Dmowskiego, Witosa i Paderewskiego. Teraz Dariusz Kowalski nie będzie mi się kojarzył tylko z Traczem :-P Ciekawe też pytania. Trochę już wiedziałem, trochę się dowiedziałem nowych rzeczy. Najwięcej w finale. Widziałem finały, w których uczestnikom szło dużo lepiej, ale w tym wypadku wcale się nie dziwię, bo sam mało wiedziałem. Bardzo duży przeskok jeśli chodzi o trudność pytań pomiędzy 5 rundą (w której trochę wiedziałem), a finałem. Lecz tak powinno być! :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Re: Wielkie Testy TVP

Post autor: Kizior » 2018-11-18, 00:43

Bardzo dobry ten przeskok bo bywało że w finale były pytania łatwiejsze niż wcześniej.
Do tego dobrze że zrobiono losowanie pytań bo też niektórzy mieli proste a druga para trudne.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-11-18, 08:28

W innych testach się nie spodziewam aktorów, grających kogoś znanego, kto już dawno umarł, ale za to być może losowanie pytań zagości na stałe. Też uważam to za dobry pomysł. Wtedy pewnie też któraś para będzie miała kiedyś duże szczęście, ale to już niczyja wina.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-11-18, 17:13

Jak był test o Piastach to też grali królów.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-11-18, 19:45

To niestety przegapiłem. A z poprzednich testów bardzo mi się podobał ten o Mundialach. Też trochę wiedziałem i dużo nowego się dowiedziałem. Nawet rozwiązywałem w tej aplikacji równo z celebrytami, ale niestety nic nie wygrałem.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”