The Wall. Wygraj marzenia

Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Re: The Wall. Wygraj marzenia

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-26, 21:20

Odcinek 18 - 26.01.2018:

Już chyba przywykłem i do tego emocjonowania się pod ścianą i do przemówień, bo mi to już nie przeszkadza. Dzisiejsza para dowaliła tylko na początku, przy pierwszym pytaniu, jak wpadło 2 x 2500 zł. Potem już były zawsze tylko małe kwoty, ale to dobrze, bo na końcu na rzutach czerwonymi też stracili bardzo mało. Możliwe, że najmniej spośród wszystkich uczestników. Wygrali ponad 111 tysięcy, dobrze, że facet podarł kontrakt. Dobre było:

-Mogę powiedzieć ile wygraliśmy?
-Możesz.
-Zapomniałam.

:lol:

Z tym DNA myślałem, że będzie wiedział, corpus delicti także.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-27, 00:06

Proste pytanie mieli a i tak dwa razy się pomylił facet. Do tego POTUS nie wiedzieli na początku że to Trump i jak wrzeszczeli żeby im wysokie sumy wpadły a to im odejmowało :lol:

Ogólnie spora wygrana 111 990 zł !
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
kanalium
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kanalium » 2018-01-27, 10:08

POTUS :arrow: President Of The United States.

Z papieżem to byłoby Pope Of The coś tam coś tam.

Czekam na odcinek, w którym gracze nic nie wygrają po 1. etapie. :mrgreen:

Na 18 odcinków tylko 2 razy był podpisany kontrakt (2 razy kwota na ścianie była wyższa od kwoty w kontrakcie).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2018-01-27, 23:45

Sprawdzony format z zagranicy zrealizowany w kilku krajach, jednak zazwyczaj kończył się na 2 sezonach. Sama gra może i niezła, ale za dużo zależy od tego gdzie poleci ta kulka, którą jak mniemam łatwo manipulować.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-03-26, 18:49

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/pQ ... QIAzQPAwsM

Aż nie mogę się doczekać, do tego nie spojlerują i dalej nie ma się pewności kto będzie grał a kto odpowiadał :)
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-03-26, 18:55

I nie jest podane ile wygrają :lol: Też czekam na ten odcinek. Teleturniejowy hit świąt się zapowiada, chociaż jeszcze nie wiadomo kto wystąpi w "Kole fortuny". Nawet na tym zdjęciu ładnie wyszli, bez głupich poz i uśmieszków.

Przy okazji - zostawiłem sam link, bo zdjęcie jest za duże, aby było w całości na forum.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-03-26, 18:59

Kizior pisze:
2018-03-26, 18:49
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/pQ ... QIAzQPAwsM

Aż nie mogę się doczekać, do tego nie spojlerują i dalej nie ma się pewności kto będzie grał a kto odpowiadał :)
Jak puszczą jakieś zajawki w TV, to będzie wiadomo, ale obstawiam, że Robercik będzie rzucał.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-04-02, 21:51

Muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony odcinkiem specjalnym. Myślałem, że będzie oklepany schemat, duże kwoty zielonymi kulami i małe czerwonymi. Jednak tu były emocje do samego końca i oglądało się prawie tak samo jak zwykły odcinek. Na końcu już było wiadomo, że Karol musiał podpisać, bo nie mogli wyjść z zerem, ale i tak wyszło to bardzo fajnie i realistycznie. Najlepszy odcinek specjalny ze wszystkich teleturniejów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-04-02, 21:56

Odcinek specjalny z 2.04.2018:

Ten odcinek powinien być obowiązkowym filmem instruktażowym dla Niny i Edwarda jak robić odcinki specjalne teleturniejów. Specjalny to on był tylko z nazwy, bo wszystko przebiegało jak w normalnym. Normalne pytania, a nie jakieś jak to Karol powiedział "Jak ma na imię Robert Janowski na literę R?", zawodnicy normalni, Karol się wykazał wiedzą, a nie głupotą, jak to robią celebryci, Robert też niezły - krzesełka sobie biorą i czekają aż Karol rozkmini pytanie :mrgreen: Nawet te kulki nie były ustawione, bo nie było 100 tysięcy i osobiście mnie lekko zszokowało, że po rzutach czerwonymi zostało zero. To dla mnie ostateczny dowód, że to nie było ustawione. Na koniec dużo im nie zostało, ale pomnożyli wygraną razy 2 i pojawiła się całkiem przyzwoita kwota. Wielkie brawa za ten odcinek, świetnie się go oglądało i dla mnie to zdecydowanie teleturniejowy hit tegorocznej Wielkanocy. Strasburger i Janowski to naprawdę porządni ludzie, którzy potrafią pomóc innym i mieć z tego ogromną przyjemność. A w stacjach komercyjnych ile jest takich osób? Zero.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

The Wall - Karol Strasburger i Robert Janowski

Post autor: Kizior » 2018-04-03, 16:36

To miał być odcinek specjalny ?! Bez żadnego pajacowania, wrzasków, głupich pytań, bez uczestników znających wcześniej odpowiedzi czy ręcznego przekładania kulek przez prowadzącego ?! No jak tak można, skandal ! A jednak można i dlatego było super ! Gra uczciwa, z przestrzeganiem zasad i dużą dozą niewymuszonego humoru - o to powinno chodzić w takich odcinkach a nie o robienie z siebie i widzów skończonych idiotów.

Jak parodiowali te ckliwe zachowania niektórych uczestników czy "to też jest pieniondz" :lol:
Karol dwie fajne anegdotki zapodał przy odpowiadaniu, szkoda tylko pytań o Hektara i Allelujah.

Wyjątkowo pechowe cztery czerwone na końcu - czyli nie ma co już gadać że ktoś je ustawia zwykłym uczestnikom jak takie strzały zarobił nawet Janowski na koniec.
Sam nie wierzyłem w to co widzę ! Założyłbym się, że ze 100 000 conajmniej dadzą wygrać a tu uczciwość przede wszystkim.
Do tego zero spojlerowania, co i jak przez dwa tygodnie poprzedzające program - to też się bardzo chwali. Dzięki temu emocje były do samego końca !

Docenić też trzeba fakt że wcześniej odwiedzili te dzieci w ich własnych domach sprawiając im megafrajdę a nie tylko wpadli na godzinę do studia, narobili chlewu a potem wrócili na Fejsbuka chwaląc się jakimi są dobrymi ludźmi. Tutaj trzeba było jednak poświęcić z cały dzień na taką akcję, brawo !
I czekam jak uczestnicy specjalnych Milionerów sami też będą mogli sobie wybrać cel na który przeznaczą wygraną :lol:

Taki duet zobaczyłbym jeszcze z chęcią w Postaw na Milion :D
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-04-06, 20:31

Odcinek 27 z 6.04.2018:

I to są prawdziwe, naturalne emocje serwowane widzowi, a nie przebieranki i inne durnoty z pseudogwiazdami jak u konkurencji. Okropnie sympatyczne kobitki, robią dużo dobrego i naprawdę zasłużyły na tę rekordową wygraną w wysokości ponad 300 tys zł. Fakt, że miały ogromne szczęście, bo czerwone kule zabrały tylko 103 zł. Pytania dzisiaj trudne, jak zwykle prawie na żadne nie znałem odpowiedzi :lol:
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

The Wall - Rekordowa Wygrana 2018 kwiecień 6

Post autor: Kizior » 2018-04-06, 22:35

Cóż to były za emocje, nawet mimo lekkiego spojlera.
Fura szczęścia z tymi trzema kulami w jednej kieszeni za 100 000 zł (to się nie zdarzyło na całym świecie jeszcze).
Fura szczęścia bo jak jedna kula już wpadła to dwie pozostałe o mało co się wzajemnie na samym końcu nie wybiły do sąsiednich przegród. Tego się jednak nie da ustawić.
Do tego pytanie miliard tryliardów razy trudniejsze niż miała "milionerka z tvn".

I ta gadka na końcu miała w końcu sens bo już mi się wydawało że podpisała ten kontrakt :lol:
Tak lawirowała, że aż mnie pikawa rozbolała z nerwów :lol:

Wygrana pójdzie na fundację gdzie są prawdziwi ludzie z krwi i kości a nie na mityczne fundacje założone do prania brudnych pieniędzy.
Super i gratulacje.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-04-07, 09:25

Jak raz się zgodzę, że się im należało. Na początku myślałem, że jednak nie dadzą im zbyt wiele wygrać. Zwłaszcza, że po pierwszej rundzie mieli coś koło tysiąca. Ale jak im wpadły trzy kulki do 100 tys. to bardzo mnie to zaskoczyło. Nawet te skakania i "czarowania" uczestniczki pod ścianą nie denerwowały, bo kobieta była bardziej naturalna niż poprzedni gracze. Pytania mieli trudne w pierwszej rundzie, później były łatwe (tylko ciąży kota nie wiedziałem).
Gdyby były takie odcinki jak wczoraj, to bym może oglądał regularnie. ;-)
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

The Wall 13 kwietnia 2018

Post autor: Kizior » 2018-04-14, 17:30

I kto by się spodziewał że po rekordowej wygranej już w następnym programie padnie tak wysoka wygrana.
W sumie dwa programy dały niemalże pół miliona złotych ! Kto tyle dale, nikt nie daje !
Zasługa 2 x 100 000 zł zielonymi ! Też by mogli spojlerować ale tym razem była pełna niespodzianka dla widzów.

Ta Marysia co grała na dole, żadnej zbędnej gadki tylko w pierwszym zdaniu do Zochy: "wygraliśmy tyle i tyle" :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-04-28, 17:09

Piątek, 27 kwietnia 2018
Ale fartownie wczoraj im wpadały te czerwone, jak źle odpowiedział to 1 zł a czterema na końcu III rundy zabrało tylko 31 zł :lol: W sumie świetna wygrana 134 608 zł !
I to bez darcia mordy :D
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-05-05, 09:14

Obejrzałem wczoraj "The Wall" i muszę przyznać, że jest progres w porównaniu z pierwszymi odcinkami. Oprócz niepotrzebnie reżyserowanego zakończenia i tej całej szopki z tym ustawianiem, wysypywaniem podartego kontraktu i półgodzinną gadaniną (tutaj postępuję metodą Kiziora - wyłączam dźwięk :P) ogląda się to całkiem przyjemnie. Uczestnicy się wygłupiają, ale nie drą mordy jak np. pani z pierwszego odcinka. No i jest nawet satysfakcja, gdy wygrają dużo (ostatnio chyba para wygrała 300 tys.).
Nareszcie jest co w piątek oglądać, bo najpierw "The Wall", potem Sławomir i na końcu "La La Poland". ;)
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2018-09-14, 20:26

Niechcący trafiłem i zostałem do końca.

Strasznie fajny teleturniej, jestem pod wrażeniem tylko przeszkadzają niektóre niepotrzebne efekty, te gadanie czy ta uczestniczka która tak skacze i się drze że aż przeszkadza, no ale wiadomo emocje.
Widziałem tylko 3 ostatnie pytania, Bowiego wiedziałem, Pieroga strzeliłem ale nie wiedziałem, a to coś na końcu to dalej nie wiem, nawet nie wiem do końca o czym było to pytanie 😛.
Bardzo podoba mi się pomysł na teleturniej, no i nieźle wciąga 😛
No i przynajmniej trudno, a raczej nie da się wyreżyserować większości rozgrywki 😛
''i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, którego nauczył swoich braci rozpalać''
A.Rand

ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)

Jeb*ć TVN
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-09-14, 22:16

odcinek 37 "Ludzie z lasu"
Jak ja tęskniłem za tymi emocjami, kulkami, sumami !
Dobry odcinek, tylko na górę mogła iść ona bo gość nic praktycznie nie wiedział :lol:
A tak uratował ich kontrakt i bardzo duża kwota po pierwszym etapie.

Ja tylko nie wiedziałem jak się nazywa kabaret tych przypałów Wójcików :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-09-15, 12:18

Nic nie wiedział, ale przynajmniej wiedział żeby w tej sytuacji podpisać :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-09-15, 14:48

SKoro już po pierwszym pytaniu w pierwszym etapie powiedział że 3001 zł to kupa kasy to nic dziwnego. O mało nie zemdlał z wrażenia na początku :lol:

A za tydzień Kiepski Widz prowadzący schronisko dla połamanych celebrytów :D
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”