Milionerzy

Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Re: Milionerzy

Post autor: Kizior » 2017-04-13, 23:03

To pan takie coś oglądasz zamiast Ojca Mateusza ?

Teraz widzę podnietę Mirków o pytanie o nich. Nic dziwnego że takie padło, sporo na wykopie promowali powrót Milionerów.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2017-04-14, 07:50

Początku byłem ciekawy jak pójdzie tej co w środę zaczęła.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2017-04-14, 10:34

Pytanie o wykop genialne! Bardzo dobry sposób na angażowanie użytkowników do dyskusji o teleturnieju. :-D
W ogóle zaistniała już teoria, że Białek zapłacił za to pytanie. :lol:
Ostatnio zmieniony 2017-04-14, 10:41 przez Vito_Corleone, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-04-14, 13:08

Genialne? Pan się za przeproszeniem dobrze czuje? Inżynier, dobrze wykształcony i nie znał odpowiedzi na to idiotyczne pytanie. Po co normalnemu człowiekowi taka wiedza? Gimbazjum z internetu to może jedynie potrzebne.
Ostatnio zmieniony 2017-04-14, 13:11 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2017-04-14, 13:58

Pod względem wizerunkowo marketingowym, zobacz sobie co się dzieje na wykopie, i jaką oglądalność ma ten fragment z tym pytaniem. Po za tym chcieliście trudniejsze pytania, to dali takie kompletnie nie targetowane pod tego gościa i jego kolegę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-04-14, 16:54

Kiepski Widz pisze:Początku byłem ciekawy jak pójdzie tej co w środę zaczęła.
A ja nawet nie wiem jak ona wyglądała, na twitterze przeczytałem jedynie że była podobna do Grodzkiego.

Chwała tylko Bogu, że 1z10 nie posuwa się do takich tanich sztuczek. Bo co to byłaby za przyjemność z oglądania jakby od tygodnia reklamowali, że tego i tego dnia będzie rekord punktów. 90 % przyjemności i emocji w diabły.
Ostatnio zmieniony 2017-04-14, 16:56 przez Kizior, łącznie zmieniany 1 raz.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2017-04-16, 15:47

Spodziewałem się po świątecznym odcinku, że będzie żenada i się nie zawiodłem :lol: Tak mnie ten Kraśko z tą Rusin wkurzali, że masakra. Poza tym tak śmierdziało ustawką na kilometr, że aż przez telewizor było czuć, a jeszcze ta akcja z telefonem do przyjaciela oni myślą, że ktoś w to uwierzy?
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2017-04-17, 20:03

Tak to sobie rozplanowali, jedna wielka wygrana i dwie mniejsze. Ogólnie z całej tej szopki to Chajzery chyba wypadli najlepiej. Za to ryłem z tego jak Majdany rozprawiali na temat palindromu :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-04-17, 20:04

Też uważam, że Chajzerowie wypadli najlepiej, a reszta to jakaś parodia. Na szczęście jutro już wracają normalne odcinki i oby nigdy więcej takiej żenady jak dziś i w sobotę.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-04-17, 21:08

A ja sądzę, że najlepiej wypadli właśnie Kraśko i Rusin, bo Majdanowie sztuczni na maksa, a Chajzerów nie lubię. Ale było widać, że ustawione i mam nadzieję, że to po raz ostatni takie cuś.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-04-17, 23:03

Plastyki Majdany nie wiedziały co to palindrom (było nawet w Urodzinach :lol:) i nie wiedziały co to w ogóle są torbacze :lol: To jakie oni mieli pytania do tego momentu ?!
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2017-04-18, 20:28

Znowu tępa wygrała 20 000... Ja też nie grałem nigdy w szachy, ale jakoś nie miałem problemu z odpowiedzią. Nawet Hubertowi było wstyd za pytanie o Wojewódzkiego :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-04-18, 20:30

Przy tym pytaniu o szachy brać koło ratunkowe :roll: A Hubertowi to było wstyd o warianty odpowiedzi, przecież to gwiazda TVNu, więc o niego spytali. Tylko po co normalnemu Polakowi taka wiedza? Wojewódzki nie jest nikim ważnym, żeby go znać. A ta ostatnia dobrze, że zaryzykowała przy pytaniu za 40 tysięcy, choć miała ochotę zrezygnować.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-04-20, 09:02

To jest raczej oczywiste. Jesienią będą kolejne odcinki "Milionerów".

http://www.press.pl/tresc/48191,kontynu ... amowce-tvn
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2017-04-20, 09:13

Znalazłem czas na obejrzenie tego specjalnego odcinka z gwiazdami pociętego na 2 części i takiego koncertu kretynizmu dawno nie widziałem, aż przedwcześnie wyłączyłem. Ogólnie bardzo lubię Milionerów, ale te 2 odcinki (dla mnie 1, tylko podzielony, bo to jedna gra fundacji, która wystawiła sobie 6 reprezentantów) to jakiś wyjątek. Co tam się wyczyniało... Gdyby wycięli nudną gadkę, to by zdążyli 22 minuty, nie 88. To pierwsze pytanie z przekrojem- wystarczy policzyć, że trójwymiarowa litera L ma 6 boków i się bez oszukiwania odpowiada w pół minuty, a oni nieudolnie próbowali zamaskować oszukiwanie i wyszło dość żałośnie. To jedno pytanie skomentowałem, reszty mi się nie chce. Chajzerowie i Majdanowie wypadli na podobnym poziomie i też się nie popisali. Jedynie fajnie reagowali jak im Hubert wyskakiwał z przerwą, chociaż tam też raczej było aktorstwo, bo wiedzieli co powiedzieli dobrze, a co źle, więc jak słyszą o czymś złym, to nie chodzi o odpowiedź.Też oczywiście nie wszystko wiedziałem, ale myślę, że tak źle bym nie wypadł nawet bez tej wyjątkowej taryfy ulgowej. Jednak jakąś tam część tej kasy serio dostaną biedni ludzie i to bardzo popieram. Wiadomo, że nie dostaną 580 tys, ale coś im się musi skapnąć i bardzo dobrze, tylko szkoda, że nie więcej. Cieszmy się też, że nie było gwiazd kultowych TVN-owskich komedii pokroju Karolaka czy Kurdejowej. Plus też za śmiesznie rozegrany telefon do przyjaciela. Bardzo ładnie to ustawili i to się akurat miło oglądało.
Ostatnio zmieniony 2017-04-20, 09:59 przez Pabfer, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-04-20, 20:29

No i padło pytanie o "Belle Epoque" - eliminacyjne. Ta druga miała proste pytanie z wyjątkiem ostatniego (ja obstawiałem auta, ale też nie miałem zielonego pojęcia). Jesienią chyba już nie będę oglądał "Milionerów".
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-04-20, 20:31

Bez przesady z tym porzucaniem oglądania. Druga wersja jest cieniem pierwszej, ale i tak się wyróżnia na tle innych programów. Szczególnie na TVN.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-04-20, 20:37

Niby tak, ale można w tym czasie obejrzeć jakiś film albo co, a 1z10 sprawdza dużo większą wiedzę.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-04-20, 23:04

Które z państw można obejść w całości między śniadaniem a obiadem?
A: Liechtenstein
B: Watykan
C: Maltę
D: Andorę

Co to za durne pytanie, przecież taki Grabowski nie wysiadłby w tym czasie z autokaru nawet :!:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2017-04-26, 20:26

No dzisiaj to prostu był chyba największy debil w historii Milionerów. Przyszedł robić z siebie durnia i chyba tylko taki był jego cel. Druga zawodniczka wygląda na całkiem inteligentną, ale też pewnie z powodu tego kto grał przed nią.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-04-26, 20:28

Ta dziewczyna wydaje się spoko, zobaczymy jak z wiedzą. Ale na tego idiotę to szkoda klawiatury. Szkoda, że Szczuka tego nie prowadzi, bo mógłby mu ktoś powiedzieć "Zamknij ryj cymbale i odpowiadaj" :lol:
Ostatnio zmieniony 2017-04-26, 20:53 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-04-26, 23:36

W programie powinno być "parateleturniej Milionerzy".
Naćpany przygłup idealnie podsumował powrót na antenę, pogratulować.

I tylko jedna osoba potrafiła uporządkować powierzchniami kontynenty :->
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-04-27, 10:15

Zachęcony waszymi komentarzami w Wolnym Temacie, obejrzałem ten odcinek na TVN Player i żałuję, bo mi zryło banię. Nie wiedziałem, że Molier i Mozart byli scenarzystami Gwiezdnych Wojen. Muszę w takim razie obejrzeć tę serię jeszcze raz. Z pytaniem o propagandę bym powiedział, że się waham pomiędzy TVN a Al-Dżazirą, ale TVN to chyba jednak w Polsce, więc wybiorę Al-Dżazirę, a potem na Playerze bym zrobił screena z miny Urbańskiego :D Do tego w tym uczestniku mnie załamały te miny i momentami dziwne, nieartykułowane dźwięki jak się zastanawiał. Z tą wątrobą to zabrał tekst Strassburgerowi i biedaczek będzie musiał coś innego wymyślać na następny odcinek Familiady. Tak więc w TVP ten kretyn już kariery nie zrobi. Chociaż ze swoim intelektem i tak by nie zrobił. Poza tym jak już idziemy w takie suchary, to ja bym powiedział mózg albo serce. Z tą wodą ten kretyn też szopkę zrobił. Hubert wreszcie nie wytrzymał i bardzo dobrze z tym Wojewódzkim mu powiedział. Tylko mam nadzieję, że ta część TVN-owskich świń, która zrozumiała tę aluzję, nie będzie robiła Hubertowi problemów, bo jego jednak lubię, jednak odstaje od swoich kolegów ze stacji. Tzn. poglądami chyba nie, ale rozumem i stylem bycia, co się też przekłada na różnicę pomiędzy Milionerami, a resztą ramówki TVN. fajnie skosiło brodacza pytanie z Rancza. tu jednak nie mam do niego o to pretensji, bo to rzeczywiście podchwytliwe i w Ranczo widzieliśmy, że nawet Kozioł miał z tym problem. Mam jednak nadzieję, że ten brodacz w rzeczywistości jest mądrzejszy, tylko chciał iść za ciosem i zaistnieć na YouTube. następna uczestniczka niby taka szara myszka (hahaha), a prezentuje się lepiej nawet już teraz, z niedokończoną grą. Tylko nie powinni jej dalej puścić, bo X muza, to muza komercji, nie filmu :P (If you know what I mean...)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-05-04, 12:06

Ale słabe odcinki dali na tą majówkę. Poniedziałek i wtorek to jakaś tragedia, ale przynajmniej wygrali po 1000 zł, a nie 40 czy więcej. No i dwa pytania polityczne z rzędu. Albo to pytanie o półwysep z wczoraj. Gdyby Iberyjski był największy na świecie to by pewnie słyszała o tym, bo to Europa. Chociaż to nie jest pewne, że wiedziała, że akurat ten jest w Europie :lol:
Ostatnio zmieniony 2017-05-04, 12:07 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2017-05-04, 16:47

Wczoraj znowu pajac wygrał 40 000 :lol:
Obrazek
ODPOWIEDZ