Koło fortuny

Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Re: Koło fortuny

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-07, 15:13

Niedziela, 7 stycznia:

Trudne hasła dzisiaj, stąd też niezbyt wielkie wygrane. Ale w finale za to łatwe hasło i ogromna wygrana - 30 tysięcy. Chyba jeszcze nigdy tak wysokiej nie widziałem. Fajnie się chłopak przejęzyczył "Szufla do odśnieżania śniegu" :lol:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-07, 23:47

30 000 już było ale chłopaczek kiedyś nie odgadł i też proste hasło miał.

Odśnieżać śnieg - ładne masło maślane :lol:

I babka raz się cieszy że się zatrzymało przed bankrutem ale jeszcze resztką energii przeskoczyło :D

Skrzypy i Widlaki - to dopiero hasło na finał by było :-o
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-01-08, 17:00

Dzisiaj to chyba pobili rekord w ilości bankrutów na odcinek. Ta z trójką w 4 rundzie nie ogarnęła liczby mnogiej i powtórzyła złe hasło. W finale nawet po czasie źle powiedziała "Mistrz mody polskiej" :lol: Niskie kwoty ogólnie dzisiaj.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-08, 18:23

8 stycznia
Odcinek spod znaku bankrutów i stopów oraz analfabetów za kołem.
Facet co nie potrafił wymówić "r" i "kaljeja Nikodema Dyzmy" mu nie uznali :lol:
Finalistka, ta co to miała być bomba w odgadywaniu haseł też słaba.
Robiła tylko głupie miny, w ogóle podobna do Boczka była.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2018-01-08, 18:38

Bankrutów dziś rzeczywiście było mnóstwo, do tego uczestnicy mało rozgarnięci, same proste hasła (choć finałowe w ostatniej chwili odgadłem), a oni się głowią, głowią i dojść nie mogą.
Kizior pisze:Facet co nie potrafił wymówić "r" i "kaljeja Nikodema Dyzmy" mu nie uznali
Nie uznali, bo zamiast "Kariery Nikodema Dyzmy" powiedział "serialu Nikodema Dyzmy". ;-)
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-01-09, 17:00

9 stycznia
Śmieszny był ten dziadek od nalewek "K jak Krzan" :-P Młody ostatnią rundą wszedł do finału. Hasło miał niby łatwe, ale ja też nie dałem rady go odgadnąć po literkach, ale mimo wszystko 6 tys. przytulił.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-09, 17:01

Wtorek, 9 stycznia:

"Każdy widz jest dla nas bardzo ważny" - słowa, które nigdy nie padły w Polsacie przez 25 lat i raczej nigdy nie padną. Tego Jana jak tylko zobaczyłem w pierwszej chwili, to wiedziałem, że będzie fajny i był. Jak opowiadał o nalewkach albo o swoim wieku :lol: Mi też się skojarzyło "Analityk trunków rynkowych" :P Tego chłopaka uratowało to 2000 zł w ostatniej rundzie, w finale niby łatwe hasło, ale też nie odgadłem.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-09, 18:18

9 stycznia wtorek

Jak w tych zajawkach pokazywali tego Jana to myślałem że to jakiś nauczyciel dlatego mówi "B jak Brzozowski". A to zwykły alkoholik amator, produkuje i próbuje.
Niby luzak ale potem jak mu nie szło to stał naburszony :-D
Wszyscy jednak z czymś wyszli, babka aż z trzema nagrodami.
Hasło finałowe takie jak lubię, do odgadnięcia ale satysfakcja jest że się zgadło.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-10, 17:54

10 styczeń

Ale pozytywna babcia Małgosia grała, prawdziwa dama Koła Fortuny, pięknie i wyraźnie mówiła po polsku. Aż miło posłuchać jak ktoś nie kaleczy języka ojczystego.

Zwroty akcji niezłe, najpierw "Ten młodzieniec nas wykończy" ale potem Alicja i Małgosia doszły do głosy. Finał tylko nie do odgagnięcia za 30000 zł, za mało liter.
Ostatnio zmieniony 2018-01-10, 17:55 przez Kizior, łącznie zmieniany 1 raz.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-10, 17:57

Środa, 10 stycznia:

Ja w ostatniej chwili zgadłem hasło, ale dopiero po literkach tej pani skojarzyło mi się ognisko, potem domowego i w ostatniej sekundzie ciepło. Uczestniczka faktycznie bardzo fajna, wyluzowana i kulturalna. Jednak tu wiele zależy od szczęścia, bo po dwóch pierwszych rundach wydawało się, że wygra ten młody, a tu jednak nie. Zresztą gdyby w piątej rundzie nie miał bankruta (czy stop, już nie pamiętam), to by wygrał tę rundę i wszedł do finału.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-10, 18:02

Ja żem się zblokował na "panisko" zamiast "ognisko".
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-01-12, 16:59

12 stycznia

Andrzej nie miał siły kołem kręcić, ale rundy pozamiatał elegancko. Łysy mógł zgarnąć czwartą, ale wyjechał z "kompanią wrześniową" :lol: Szkoda, że w finale mu nie poszło, hasło nie było trudne, trochę mało było liter.
Ostatnio zmieniony 2018-01-12, 17:22 przez Ferdas20, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-12, 17:02

Piątek, 12 stycznia:

Tyniec za takie kręcenie by zabrał kolejkę. Ładnie Andrzej pojechał, finałowe hasło zgadłem, bo skojarzyłem dzień i tygodnia. Hasła w rundach trudne, o odkurzaczu do liści pierwszy raz słyszę.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-12, 18:25

Ja to akurat żem zgadł, ale resztę Andrzejek z Rzeszowa, do tego urzędnik, czyli jak stereotypowa postać z horroru to odgadywał zanim się w ogóle cokolwiek pojawiło :lol:

Hasła finałowego, prostego akurat nie zgadł. I dobrze bo wkurzał mnie tym "kręceniem" wcześniej. Piosenka "mam dwie lewe ręce" to o nim na początku była.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-13, 16:47

Sobota, 13 stycznia:

Gra jak gra, raczej nic specjalnego, ale finał... Gdybym był na jego miejscu, to bym miał samochód, bo typowałem dokładnie te same literki co uczestnik i po chwili namysłu zgadłem. Szkoda, on pomylił tylko jedno słowo, na pewno znał to przysłowie, ale w stresie się nieraz palnie jakąś głupotę.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-13, 19:11

No w taki sposób przegrać samochód to piękna sprawa.
I co on powiedział zamiast pańskie - czeskie ?!

Tak samo ta babka, miała już wejście do finału i co, kręci dalej i STOP.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-13, 19:19

Powiedział "Cielskie oko...".
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-13, 19:22

No na to to dopiero bym nie wpadł :lol:

Ciężkie oko jeszcze bym zgadł :mrgreen:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-01-15, 17:00

15 stycznia

Kurde, strasznie szkoda gościa, bo był mocny, a załatwili go w finale jakąś piramidą. Byłem przekonany, że jak powiedział poradnia to będzie odgadnięte, a tu lipa.

Swoją drogą jakoś często w finale losują w kopercie samochód. Podejrzewam, że może być więcej niż jeden na kole.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-15, 17:20

No, Łysy mocny zawodnik, wyjątkowo szybko odgadywał w kto pierwszy ten lepszy. Do tego szczęśliwa ręka przy krecęniu kołem dużym i małym. Tylko w finale zabrakło jednego słowa, choć i tak brawa za dwa pozostałe bo ja byłem zupełnie w kropce. I taka rada, lepiej brać "i" a nie "a" bo "a" sobie sam mózg dopasuje.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-16, 17:24

16 stycznia

Zawsze coś ciekawego się dzieje, dzisiaj gościu błysnął: "Marszałek Sobieski" :lol: Aż Rafała zamurowało: "Ja osobiście nie słyszałem o takiej postaci" i jeszcze ten uśmieszek pod nosem :lol:
Ale mimo takiej kompromitacji hasło wróciło do uczestnika :shock: - to tylko pokazuje poziom reszty zawodników. Fart niesamowity trafić na takich przeciwników.
W finale za to przeszło koło nosa łatwym hasłem 30000 - i sprawiedliwie.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-16, 17:26

Ostatnio widać, że w jednym odcinku są słabi zawodnicy, a w innym mocni i tak się wymieniają. Hasła też ostatnio coraz trudniejsze, nie tylko finałowe.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-01-16, 18:29

Tadzik w 5 rundzie znał hasło i wykręcił bankruta, potem babka ?500 i zgarnęła 3000. W finale hasło łatwe, ale mało liter, też miałem problemy, ale się domyśliłem.

Tak sobie obejrzałem ostatnio odcinek z Tyńcem i jest trochę zmian w porównaniu z poprzednią edycją, inne pola na kole, chyba więcej nagród rzeczowych było i jak ktoś trafił to i tak zostawało na kole. Pole ?500 były tylko w jednej rundzie i zawsze pod jedną bankrut po drugą 10 000, ale ciekawostka, że wtedy najpierw odkrywali, a potem podawali spółgłoskę (tu teraz jest lepiej). No i to małe pole 10 000 między dwoma bankrutami zawsze działało na wyobraźnię. W finale w kopertach też były nagrody rzeczowe. Wtedy mieli fajniejszy dźwięk jak ktoś nie trafił litery :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-19, 18:32

19 stycznia, piątek

Ale dzisiaj gościu zrobił różnicę swoimi literkami w finale. Hasło było długaśne, po podstawowym zestawie literek raptem ze cztery się odsłoniły - nie do odgadnięcia się wydawalo. A on swoimi prawie całe hasło odkrył :-D

I Rafał, chodzi w tym tytule o Arkę Przymierza a nie Noego :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-19, 18:55

Piątek 19 stycznia:

Dziś łatwe hasła, ale mało szczęścia zawodników. Norwida to znałem bez liter, po samym układzie liter i kategorii. Ta trzecia kobitka w trzeciej rundzie miała ogromną szansę wygrać, ale zawsze wykręcała niską kwotę. Jakiś 1000 zł, 2000 zł i by może go przegoniła. W finale też odgadłem dopiero po literkach uczestnika.
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”