Koło fortuny

Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Re: Koło fortuny

Post autor: Ferdas20 » 2017-12-25, 20:03

Poniedziałek:

Trochę było widać, że to ustawka, szczególnie jak Brzoza wykręcił 1500 w czwartej rundzie (ciekawe ile dubli kręcili :lol: ), ale ogólnie przyjemnie się oglądało, tylko Klepacka momentami trochę wkurzała. Fajnie, że zmienili zasady w finale i cała trójka odgadywała. Hasło łatwe i w kopercie sporo, ale nie mogło być inaczej :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2017-12-26, 15:31

26 grudnia:

Żenadą świąt wśród teleturniejów miała być "Familiada" z youtuberami, a było "Koło fortuny" z pseudoaktorami "M jak miłość". Głupkowate śmiechy, podpowiedzi, a nawet oszustwo jak koło prawie stanęło na bankrucie, a Mroczek je popchnął :roll: Same wysokie kwoty, nawet Rafał w czwartej rundzie znowu wykręcił 1500 zł, a w ostatniej rundzie zupełnym przypadkiem Mroczek podał złe hasło akurat wtedy, gdy miał mało na koncie, a ta obok niego kilka tysięcy i odgadła. Cichopek robiła jakieś głupie miny, udawane emocje, a nawet nie znała zasad i miała pewnie wszystko napisane. Finał to dno dna jak udawali, że się zastanawiają. I te słowa na koniec "Dziękuję, że mogłam pomóc". To kuźwa, jak taka pomocna jesteś, to po co był ten występ? Trzeba było pomóc ze swoich prywatnych pieniędzy, a nie jeszcze zarobić na występie, bo za darmo to na pewno tam nie wystąpiła. Ani ona, ani Mroczek, ani ta trzecia. Pomogła to Telewizja Polska za publiczne pieniądze, a nie oni. Jedyna kultura, klasa, elegancja i inteligencja w tej dzisiejszej tandetnej szopce bożonarodzeniowej to Iza i Rafał.
Ostatnio zmieniony 2017-12-26, 15:56 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-12-26, 23:37

26 grudnia, wtorek:

Familiada to było preludium, zaś Koło z M jak Mdłości to był gwóźdź do trumny dobrego humoru, smaku i inteligencji ! Nawet prowadzący byli zażenowani czymś takim.
Głupota aż biła po oczach, do tego w dupie zasady teleturnieju mieli itd.
Cichopek najgorsza, wielka dama, artystka, gwiazda, arystokratka - ona kołem nie będzie kręcić :roll: Rafał od razu powinien ją udusić.

Sportowcy - M jak Mizeria 103:0
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-12-27, 00:39

Czekając na odcinek Sylwestrowy, finał odcinka z 1992 :D

https://www.youtube.com/watch?v=_L_SrquYA-E

Nagród cały supermarket + facet z megałupieżem na głowie (takie czasy) :lol: ale Pijanowski jakoś niesympatyczny się wydaje, a taka niby legenda. Zero wsparcia psychicznego dla zawodnika, dzisiaj z tym o wiele lepiej.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-12-27, 18:07

środa
- Lalala Lalala, już wiadomo że Brzoza da radę nawet w Sylwestra :lol:
- cwaniara coach myślała że będzie sobie kręcić po 3 pola na kole, dobrze że nic nie wygrała w sumie
- babka z finału w sumie 14950 + weekend w SPA.
- odcinek bez fajerwerków a i tak miły powrót do normalności po wczorajszym.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2017-12-27, 18:22

A na Sylwestra ma być coś specjalnego?
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-12-27, 18:25

Nie wiem, ale Brzoza będzie z Izą w Zakopanem prowadzić Sylwestra :-D
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-12-27, 18:35

Jako specjalny jest opisany tylko noworoczny odcinek, więc w sylwestra raczej zwykły, ale setny.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-12-29, 16:59

Piątek:

Ale gościu pozamiatał - druga runda i 3 razy z rzędu 1500 zł, nie dopuścił do koła konkurentów, potem w czwartej 7500 zł i razem zdobył 19150 zł - rekordzista :-D W Polsacie już by tak sterowali kołem, że by nawet 10 tysięcy nikt nie wygrał. W finale hasło oczywiście długie i cholernie trudne. Zawodnik znał hasło, a nie powiedział. A w kopercie samochód :shock: Ależ mi go szkoda. Dawno nie było tak emocjonującego odcinka.
Ostatnio zmieniony 2017-12-29, 17:00 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-12-29, 18:12

piątek:

No gościu jak mnich z klasztoru shao-lin kręcił. Wyczuł koło w mig. Nic dziwnego że i Rafał często wykręca 1500 zł w szybkiej rundzie.

Hasło trudne ale skoro wiedział to chyba bał się że go zbanują za podejrzenie przekrętu.
Ja żem kombinował coś z karteczkami a nie młoteczkami. "Organizator karteczkowy obrotowy" - to moje hasło :lol:

19150 + samochód = jakby się udało to byłoby coś, czego nawet milion w Milionerach by nie przebił.
Kiepski Widz pisze: W Polsacie już by tak sterowali kołem, że by nawet 10 tysięcy nikt nie wygrał.

W Polsacie jakby miał 19150 to w finale w kopertach byłyby tylko bankruty lub minus 99% :lol:
No i tak by już ustawili emisje żeby taki wyczesany odcinek dać w święta albo sylwestra a tu wszystko uczciwe.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-12-31, 15:21

Jaka szkoda, że dziś ta Teresa nie wygrała. Kolejna mega sympatyczna emerytka, ale ta młoda była lepsza w zgadywaniu haseł. Śmiało wali o pierogach, o zabawie, a co :lol: Nazwisko też niezłe - Teresa Chęć-Nicpoń. A w finale hasło znałem dopiero po literach uczestniczki. Świetny, sylwestrowy klimat, pięknie ubrani prowadzący i na co jeszcze zwróciłem uwagę, to jak Rafał dziś wyraźnie mówił "pięćdziesiąt", "pięćset", a nie jak ci analfabeci ze stacji prywatnych "piendziesiont, pieńcet". Super odcinek sylwestrowy :)
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-12-31, 19:34

Pogawędki Rafała z Teresą śmieszniejsze niż cały Polsat.
"Podobno jesteś wielką fanką Koła Fortuny"
"Jakie podobno ?! Na pewno !"
"20 lat jechała do programu"
Do tego bardzo ciekawy zawód wykonywała, aż miło się słuchało a nie jakiś pieprzonych studencików po kierunkach z dupy tylko nowocześnie nazwanych.
Szkoda że trafiła akurat na dobrą przeciwniczkę.

Ładny odcinek, balony, odliczanie - oby w przyszłym roku było równie super !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-01, 15:35

Odcinek noworoczny:

Zwierzęta z zoo zachowują się grzeczniej, ciszej i kulturalniej od tych typów, które dzisiaj wystąpiły. Zawodnicy to tragedia. Jakby prowadzący nie przedstawili, to bym nie wiedział kto to jest. Na 3 odcinki specjalne tylko jeden, ze sportowcami, prezentował jakikolwiek poziom. Dzisiaj też fajna końcówka z najlepszymi akcjami roku 2017, w tym Rafał w okularach tej babki :lol:
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2018-01-01, 16:41

Kiepski Widz pisze:Zwierzęta z zoo zachowują się grzeczniej, ciszej i kulturalniej od tych typów, które dzisiaj wystąpiły. Zawodnicy to tragedia.
No jeszcze Miller to jakoś się zachowywał, Liszewski względnie też, ale ten Czadoman wypadł jak jakaś niewychowana świnia. Widać było, że nawet Rafał miał dosyć, bo po pierwszej lub drugiej rundzie pokazał wymowny gest w stronę kamery. Szkoda, że odcinki specjalne wypadają dużo gorzej, niż zwykłe, mimo że powinno być odwrotnie. :->
Ostatnio zmieniony 2018-01-01, 16:43 przez Matrixun, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-01, 17:02

1 styczeń:
I tak nie przebili ekipy z M jak Miłość, bo mimo wygłupów mieli momenty skupienia i jakiejś rywalizacji. Hasła normalne a nie typu "Jesteś Szalona".

Hasło finałowe, ale by był numer jakby się nie poprawili :lol:

Ogólnie można sobie darować robienie odcinków z "gwiazdami".
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-01-02, 18:00

1 stycznia:
Gorsze niż M jak Miłość to to nie było, ale rzeczywiście ten Czadoman to niezły pajac. Ogólnie wygrali najmniej ze wszystkich odcinków specjalnych, ale ogólnie słabo to wygląda w porównaniu do normalnych odcinków.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-02, 18:05

2 stycznia
Dzisiaj to dopiero byłaby kompromitacja w finale. Tyle liter, hasło proste jak drut a ona ojejejejejej, i w ostatniej sekundzie zdążyła. Tragedie Szekspira.

Wcześniej nawet ładnie grała, szkoda ostatniej rundy gdy przepadło jej 4100 zł.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-04, 17:15

czwartek czwarty stycznia

Ale dzisiaj babka buddystka pochrzaniła sprawę, kompromitacja. Niby taka oczytana i światowa a na słowo "galeria" nie mogła wpaść. Nawet Rafał z trudem powstrzymał się z podśmiewywania się z niej :lol:

Dzięki temu mieliśmy remis i dogrywkę między spawaczem a pizzamenem.

I w sumie w ciągu 25 minut zmieściło się - osiem haseł, piosenka Rodowicz, scenka na początku, pogawędki z uczestnikami - i dlatego lubię telewizję bez reklam i pierdół.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-04, 19:51

Czwartek, 4 stycznia:

Co to było w pierwszej rundzie? Facet podał złe hasło, potem kobita po nim powtórzyła to samo, a ten młody wziął literkę nie wiadomo skąd, jak poprzednicy mówili dobrze, tylko w liczbie pojedynczej. Miał hasło podane na tacy.
W trzeciej rundzie ta buddystka faktycznie się męczyła i tak jej po cichu życzyłem bankruta za to :mrgreen:

W finale łatwe hasło, chociaż po literkach Rafała jeszcze nie wiedziałem. Ale 15 000 zł chłopak ma.
Kizior pisze:I w sumie w ciągu 25 minut zmieściło się - osiem haseł, piosenka Rodowicz, scenka na początku, pogawędki z uczestnikami - i dlatego lubię telewizję bez reklam i pierdół.
Dokładniej rzecz ujmując to w ciągu 30 minut :P
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-04, 19:57

16:31 - 16:59 dokładnie :mrgreen:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-05, 18:22

piątek piątego stycznia

Dzisiaj rozrywkowy odcinek z psychiatrą Przemysławem, przepraszam Przemkiem który innych chce leczyć na głowę a sam ma coś z nią i to niejedno :lol:

Hasło finałowe - jak się pojawiła kategoria moda, to dla żartu powiedziałem: "sandały do skarpetek" a tu "sandały na koturnie" :-D
W sumie wygrana 22 150 zł.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Igor900
Mariolka
Mariolka

Post autor: Igor900 » 2018-01-05, 21:15

A co sie stanie gdy w czwartej rundzie zostanie wykrecony bankrut lub stop? Odladalem filmik z 1992 roku, gdzie pan Pijanowski wykrecil pole ''stop'' i zakrecil ponownie
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-05, 21:19

Tutaj pewnie wycinają, bo nawet już za Tyńca w rundzie przyspieszonej nigdy nie było bankruta, nagrody, itp.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-01-06, 18:14

6 stycznia

Dzisiaj odcinek do zapomnienia ale jednak hasło finałowe nie da o sobie zapomnieć.
Tyle liter a i tak nikt nie wpadł na "Drzwi Gnieźnieńskie".
Nie tego się spodziewałem w kategorii zabytek tylko jakiegoś budynku a tu tylko drzwi od katedry :->
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-01-06, 18:19

Z tą mgłą to odwalili. Najpierw "Mała osadzająca szadź", a potem tamten nie wiem po co kupował samogłoski, jak było wiadomo, że chodzi o liczbę mnogą. Ja już znałem hasło jak była pierwsza literka :lol: W finale faktycznie trudne, jakby było D to może by zgadł, ale tylko 8000 zł przepadło.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”