Dzieciaki górą!

Fredzio i Edzio

Dzieciaki górą!

Post autor: Fredzio i Edzio » 2016-02-09, 18:26

''Dzieciaki górą!'' - teleturniej emitowany w Polsce od 12 września 2008 roku do 17 lipca 2010 na antenie TVP2. Teleturniej oparty został na pomyśle brytyjskiej telewizji, w oryginale nosi tytuł ''The Kids Are All Right''. Producentem programu była firma Endemol Polska. Stawką w teleturnieju jest nagroda pieniężna dla drużyny dorosłych. Aby ją zdobyć, dorośli muszą wykazać się większą wiedzą niż drużyna dzieci.

Prowadzący:
2008-2009 Tomasz Kammel
2009-2010 Marzena Rogalska

Co sądzicie o tym teleturnieju :?:

Uwielbiałem oglądać ten teleturniej i niegdyś uznawałem go za jeden z moich najlepszych, a może i najlepszy. :-) Jednak po zmianie prowadzącego porzuciłem oglądanie, lecz później nadrobiłem. ;-) Jeszcze rok temu fajnie się oglądało na TVP Rozrywka. :-)

PS. Warto zaznaczyć, że Krzysiu, który występując w tym teleturnieju jako 7-8 latek wystąpił również w dwóch odcinkach teleturnieju ''Tylko ty!''.
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Re: Dzieciaki górą!

Post autor: Ferdas20 » 2016-02-09, 18:55

Nawet spoko program. Pamiętam, że zawsze kibicowałem dzieciakom żeby dorośli nie wygrali :-P Za Kammelem też jakoś nie przepadam, ale zmiana prowadzącego zawsze źle wpływa na program.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2016-02-09, 18:55

Najgorszy teleturniej jaki był emitowany w TVP2. Uważające się za najmądrzejsze i chamskie dzieciaki, przynajmniej niektóre. Dziwię się, że ci uczestnicy pozwalali sobie na niektóre odzywki z ich strony. Bardzo dobrze, że już tego nie ma i niech nie wraca.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2016-02-09, 18:58

Kiepski Widz pisze:Dziwię się, że ci uczestnicy pozwalali sobie na niektóre odzywki z ich strony.
To podbija oglądalność. Być może nawet ktoś kazał tym dzieciom pyskować.
Obrazek
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2016-02-09, 19:05

Pabfer pisze:Kiepski Widz napisał/a:
Dziwię się, że ci uczestnicy pozwalali sobie na niektóre odzywki z ich strony.

To podbija oglądalność. Być może nawet ktoś kazał tym dzieciom pyskować.
Nie sądzę by ktoś kazał im pyskować, bo oni po prostu wiedzieli że jak wygrają to drużyna dorosłych straci szansę na wzbogacenie się. No było zacofani nie byli, a najstarsi mieli po 15 lat. A poza tym mało było pyskówek bo po każdym pojedynku rywale podawali sobie ręce. Ja przynajmniej nie widziałem nic złego w tym teleturnieju, ale rozumiem że innym mogło się mniej lub nie podobać. ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”