Jeden z dziesięciu

Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Re: Jeden z dziesięciu

Post autor: Kizior » 2018-09-12, 21:50

No teraz doczytałem że to był pan Łojczyk - czyli jednak wiek robi swoje. Może powinno być jak w testach IQ - im starszy zawodnik tym więcej dostaje punktów wg przelicznika :lol:
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2018-09-13, 18:28

107-09
Ledwo się skończyła Korona Królów, a tu pierwsze pytanie z nią związane :-D Znałem odpowiedzi na pytania z 1 rundy, o Słowiku i o kanonizacji. Oprócz tego dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy. Bardzo przyjemny odcinek. Rzadko oglądam i tego żałuję, bo jak już obejrzę, to jestem zadowolony, ale nie zawsze mam czas :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-09-19, 20:50

107-13

Gwiazdą odcinka gracz nr 1 co to nie wiedział przysłowia: "zgoda buduje, a niezgoda .... " oraz "ile kątów rozwartych może mieć trójkąt" czy coś takiego. A potem k... siedział jak ten kołek cały drugi etap na widoku w ciemności :lol:

Jak zapowiadali finał to było imię "Tonasz" przy jednym z uczestników - o, to jest takie imię ? Ale na pulpicie już było Tomasz.

No i to by bylo na tyle ciekawych spraw z dzisiejszego, 13-ego odcinka serii.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-09-20, 19:20

107-14
Ta Korona Królów faktycznie pożyteczna jest, bo dzięki niej czasem zostaję na dłużej, jak dziś. Może dlatego Sznuk się do niej czasem pośrednio odnosi w pytaniach :-D Dzisiaj było o Jagielle i się pochwalę, że wiedziałem :-D Podobały mi się kawałki muzyczne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-09-20, 21:12

107 - 14
W końcu ktoś przekroczył +200 pkt ! I to sympatyczna pani co się śmiesznie na końcu cieszyła.
Ale kurde jak Sznuk powiedział, że dzisiaj odcinek trzech Marków to już myślałem że Krukowski będzie :lol:
A tu żaden Marek nawet do finału nie wszedł. Najlepszy ten dziadek emeryt co wyglądał i mówił jak robot ze złomowiska.
I jeszcze ten, na czwórce co wyglądał na prezentacji jakby mu jedynkę wybili na eliminacjach :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2018-09-20, 21:15

Kizior pisze:
2018-09-20, 21:12
Ale kurde jak Sznuk powiedział, że dzisiaj odcinek trzech Marków to już myślałem że Krukowski będzie :lol:
To samo pomyślałem. Ale jak Sznuk zaczął mówić, że "Ten odcinek zapamiętamy jako..." to myślałem, że powie, że jest kilku słynnych wyjadaczy i będzie się działo. Ale i tak się działo, bardzo fajna pani wygrała, chyba nawet sama do końca w to nie wierzyła. Na chwilę obecną to moja faworytka do wygrania tej jakże przeciętnej edycji.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-09-21, 19:15

107-15

Się dziadek dzisiaj nagrał z tymi trzema szansami...
4 pytania i koniec gry a już myślałem że to ten zapowiadany wyjadacz :lol:

Śmiesznie było jak gościu nie wiedział jak się obwieszcza wybór Papieża:
- Papa...
i światło zgasło
- no to papa, mógł powiedzieć Sznuk :lol:

I jeszcze list od jakiejś pani że "wiedza ją męczy" - to chyba przez pomyłkę przełączyła z tvn/polsatu.

Ale brak wiedzy u układającego a raczej układającej pytania się trafił, bo jego treść wskazywała na goal-line a odpowiedzią było VAR - ale bym dym zrobił jakby na mnie trafiło :evil:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-09-24, 19:12

107-16

Ale dzisiaj była średnia wieku, 150 jak nic. Niestety poziom i tak średni, liczyłem na panią Weronikę ale w finale słabo. Wygrał Opioła z dobrym wynikiem ale myślałem że nabije więcej punktów.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-09-24, 19:32

Też oglądałem i też mnie zdziwił poziom, jednak bez przesady- i tak wiedzieli więcej od nas :-P Wyjątkowo pytania muzyczne mi się nie podobały.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-09-24, 19:34

Himalaje to nie państwo - to chyba każdy wie.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2018-09-24, 19:35

To bardziej głupia wpadka z zamyślenia czy coś w tym stylu, a nie niewiedza.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-09-25, 19:10

107-17
Pan Czesław, brat Badury i jego atak na rekord programu:
https://www.youtube.com/watch?v=jI6mdIiBf6o
A poza tym, dobrze że nie wygrał ten młody a łysy też nie poszalał.
Przeciętny odcinek.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-09-25, 19:13

Też mi się ten facet skojarzył z Badurą. Liczyłem, że da z siebie więcej, a tu już przy pierwszym pytaniu na siebie błąd, a potem to szybko poszło. Dzisiaj niezłe 2 kwiatki: gliniarz robi wyroby z gliny, a ojciec Pio był Franciszkiem :lol: Wynik finału to jakaś tragedia, przy takich wynikach to powinni im dawać nadal 3000 zł, a nie 5000 zł.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-09-25, 19:17

No i ten młody z finału: "zajmujem się działalnościom społecznom" a pierwsze pytanie czy organizacje mogą dostać Nobla i bęc.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-09-26, 20:54

107 - 18

Ale dzisiaj był odcinek ! Sami rewanżyści i mściciele nie znający litości. Tyle par się natworzyło wzajemnie się naparzających w drugim etapie że tylko Króla Gawrycha brakowało do kompletu. Szable w dłoń !
Z wyglądu też megakolekcja, Paździoch spod piątki czy Grażyna w okularach przeciwsłonecznych i gwiezdnymi wrotami na szyi :lol: Dobrze że na końcu powiedziała "co za wstyd" :)
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-09-26, 23:53

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/j ... esien-2018

Panie Kiziorze, matematyka. Jeśli nasz teleturniej według Nielsena ogląda 1,5 mln widzów, to jaki jest wzór na obliczenie rzeczywistej oglądalności?

P.S. To nie mój komentarz tam na dole.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-09-27, 01:48

Wystarczy zamienić miejscami cyferki !
A w grupie IQ 100+ 90 % udziału w rynku.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-09-27, 15:50

Kiepski Widz pisze:
2018-09-26, 23:53
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/j ... esien-2018

Panie Kiziorze, matematyka. Jeśli nasz teleturniej według Nielsena ogląda 1,5 mln widzów, to jaki jest wzór na obliczenie rzeczywistej oglądalności?

P.S. To nie mój komentarz tam na dole.
A wygląda jak Twój :-P
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-09-27, 21:48

107 - 19

Facet wyszedł na prowadzenie z 221 punktami ale tak łatwych pytań w finale to nie pamiętam. Wszystko wiedziałem z automatu, wszystko :roll: Trochę to niesprawiedliwe ale chyba widząc jaki jest poziom tej serii rzucili pytania dla początkujących.

Mistrzem odcinka gościu widzący 19 dni w lutym tego roku :lol: A potem poprawił i tak źle :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-10-01, 18:29

Wielki Finał 107:

Dawno, a może nawet nigdy nie widziałem tak słabego Wielkiego Finału. Pan Opioła, czyli jeden z moich faworytów odpadł już w drugim etapie, w pierwszym etapie jedna strata, a sam finał to już w ogóle. Nikt nie przekroczył bariery 100 pkt :shock: Finał tak słaby, jak i cała ta edycja. Te 284 punkty też niezbyt imponujące, ale mimo wszystko gratuluję zwyciężczyni, bo to właśnie jej kibicowałem i ona faktycznie wykazała się największą wiedzą spośród wszystkich 200 zawodników. Pan Zbigniew też. Słabo, oby 108. edycja była dużo lepsza.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-10-01, 19:23

WF 107:

Czego się spodziewać jak do Wielkiego Finału dostał się taki nieprzytomny zawodnik jak Jerzy (6) :roll:

Tomasz (9) oddał pytania Goliszowi (5) a ten zaliczył na nim hat-tricka - trzy strzały i gościa nie ma :lol:
Ale to było wredne :D

W finale już kibicowałem temu młodemu - wykazał się w II etapie wiedzą, opanowaniem, sprytem i brakiem złośliwości. Do tego wykosił takiego wyjadacza jak Opioła. Niezły skalp na początek kariery w 1z10 :D

Finał słaby, 20 pytań do końca i już wszyscy po jednej szansie :roll: Do tego takie głupie wpadki jak ta z Mongolią.

Szkoda że nie zwiększyli nagród w finale choć ci akurat na więcej nie zasłużyli.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-10-02, 19:59

108 - 01
Nawet dobry początek sezonu, poza jedną i jedyną damą w zestawieniu :lol:
Wygrał niewidomy za co tym bardziej należą się wielkie gratulacje bo jak wiadomo 90 % wiedzy przyswajamy wzrokiem.
132 pkt - oby to dało z 8 miejsce na liście uczestników WF a nie pierwsze :D
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-10-23, 19:09

108-16
Już się wydawało po pierwszych 10 odcinkach że ta seria będzie jeszcze gorsza od najgorszej, czyli poprzedniej.
Ale po ostatnich odcinkach jest super.
Zwłaszcza dzisiaj było coś za co wszyscy normalni ludzie kochają ten teleturniej.
Emocje nad emocje a zakończenie zgodne z przysłowiem, gdzie dwóch się bije...
W II etapie był też mały rewanżysta :D
Śmiechu też nie zabrakło jak jeden kazał powtarzać sobie warianty odpowiedzi i czas minął jak Sznuk trzeci raz zaczynał :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-10-23, 19:11

Faktycznie, dziś świetny odcinek. Jak wizytówkach od razu przeszli do pytań to wiedziałem, że zapowiada się coś ciekawego. Bardzo długo trzeba było czekać aż ktoś straci pierwszą szansę. A finał to już w ogóle emocje od początku do końca - szkoda tylko, że znowu wygrał ten, który miał najmniej punktów i nawet nie wszedł na listę. Branie na siebie było, ale mogli częściej wyznaczać trójkę, żeby go wykończyć i potem walczyć już tylko między sobą. Z tym czytaniem trzeci raz, to myślałem, że Sznuk się nie zgodzi, tak jak panu Jackowi Ulińskiemu nie chciał powtórzyć :lol: Chociaż wtedy to byłby dopiero drugi raz. Ten odcinek był na pewno dużo lepszy niż ostatni Wielki Finał.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-10-23, 19:21

I pytanie z The Wall się pojawiło o ten rok afrykański, bez wariantów odpowiedzi - pomyłka o dwa lata tylko - i trzy sekundy na zastanowienie się. Czyli warto oglądać wszystkie teleturnieje.

I ten co wyjechał z Królową Jadwigą - aż Sznukersa zatkało a odpowiedź była prawidłowa choć nie pierwszonasuwająca się.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”