Jaka to melodia?

Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Re: Jaka to melodia?

Post autor: Kizior » 2018-09-08, 18:49

Dzisiaj obejrzałem z ciekawości, jak to będzie z rywalizacją fan-klubów i niestety nie na to liczyłem. Bardziej chciałem czegoś pokroju muzycznej Familiady a nie ducha Janowskiego krążącego nad studiem. Taki prywatny folwark zrobił z tego programu że długo będzie jeszcze czuć po nim ten smród żenady. Na ile on popodpisywał kontrakty ze swoimi kolegami i koleżankami na występy w Jaka To Melodia ? Do 2050 roku ?! To się powinno skończyć zarzutami prokuratorskimi bo tu nie pomoże żaden Norbi a Herkules co może wysprząta tą stajnię Augiasza... Trzeba więc czekać aż naprawdę zmienią format a nie tylko prowadzącego.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2018-09-08, 19:02

Pan ma na myśli uczestników, czy że w czasie występów muzycznych nadal widać stary zespół muzyczny?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-09-08, 19:09

Stary zespół, wybrakowane gwiazdy, ten sam chaos itd.
Dobrze chociaż że Norbi sobie kpi z tych występów: "akurat są z nami" :lol:
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-09-08, 19:55

Jeśli chodzi o stare występy, to z tej wypowiedzi wynika, że TVP ma do nich prawa i jak zechce to może je pokazywać do 2050 roku:

https://plejada.pl/newsy/jaka-to-melodi ... im/b6cjx3r

"Jeżeli pani pyta, czy w programie pojawiają się materiały, które my, jako Media Corporation, produkowaliśmy za czasów Roberta Janowskiego, to tak, potwierdzam. W mojej ocenie pojawia się ponad 50 proc. materiałów" - powiedziała Katarzyna Ocieszyńska, prezes firmy Media Corporation, w rozmowie z serwisem Plotek. "Telewizja Polska ma prawa do tych materiałów, ma prawo je powtarzać".
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-09-09, 00:33

Prawo czy obowiązek ?
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-10-07, 18:34

Odcinek niedzielny z Leśniczówką.

Obejrzałem po dwóch tygodniach przerwy i już widać zmiany na lepsze. Tempo jest, emocje są, występy zróżnicowane i sporo na żywo. Uczestnicy nie świrowali pawiana. Tylko gdzie podziała się Kasia Kowalska i Fan Factory :lol:
d
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Piotrek2011
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Piotrek2011 » 2018-10-14, 07:00

W piątek postanowiłem sobie włączyć "Jaką to melodię ?" żeby przekonać się co się zmieniło i uważam, że ten program już zbyt długo nie pociągnie bo Janowski przynajmniej prowadził ten program z klasą a Norbi jak się tego spodziewałem ciągle pajacuje tylko. Kiedyś byłem fanem tego programu i od czasu do czasu go oglądałem a teraz po zmianie prowadzącego szkoda mi już na niego czasu.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-27, 23:45

FInał stycznia 2019:
Jaka miniFamiliada się zrobiła :lol:
Fajne wizyty u rodzin, w 1z10 tak powinno być przy Wielkim Finale. Widać że przeżywają i to jest prawdziwe święto w rodzinie.
I jakie niespodziewane rozstrzygnięcie, wydawało się że ten starszy brat wygra w cuglach a odpadł jako pierwszy. A w finale Izie zabrakło jednej piosenki na którą miała 12 sekund.

Tylko po co "śpiewał" Karolak i Pabfer z Pierwszej Miłości :evil:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Crockett
Boczek
Boczek

Post autor: Crockett » 2019-07-05, 10:19

Jesienią na TV Puls rusza nowy program Janowskiego "Gra muzyka". Producentem jest Media Corporation (czyli producent Jaka to Melodia w latach 1997-2018). Są już pierwsze foty ze studia które wygląda niemal jak kopia studia Melodii. ;) Niedawno zespół Weekend zakończył nagrywanie występów do programu Janowskiego. Nijak się to ma do tłumaczeń Janowskiego, że nie zgadzał się na odświeżenie formatu Melodii przez promocję wykonawców disco polo. Jestem pewien na 90%, że poszło o zbyt małą gażę i o to, że Janowski nie chciał być pracownikiem TVP, gdy ta przejęła produkcję "Jaka to Melodia". Co do Norbiego to już powoli się "wyrabia" i całkiem nieźle prowadzi Melodię.
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2019-07-05, 10:58

No jak Puls się za to bierze, to za ciekawe to nie będzie. Ostatnimi czasy poza "Lombardem" nic ciekawego nie wyprodukowali. A ich ostatni teleturniej, czyli "Następny, proszę!" był więcej niż kiepski. Dużego sukcesu nie wróżę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2019-07-05, 11:38

Tutaj nie trzeba nic wymyślać, tylko po prostu odwzorować, więc może być inaczej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-09-07, 17:14

7 września 2019:

Brzozowski to się urodził do prowadzenia tego programu. Niby to odcinek charytatywny ale prowadził jakby miał z 10 lat doświadczenia. Brawo, zwłaszcza że od razu został rzucony na głęboką wodę, czyli benefis Ireny Santor :D
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2019-09-07, 17:28

Tak samo jak i Norbi w "Kole", tak Rafał tutaj wypadł bardzo dobrze. Powiem nawet, że lepiej niż Janowski, którego bardzo lubiłem :P Nie oglądam zbyt często "Jakiej to melodii", ale życzę temu programowi i Rafałowi wszystkiego dobrego.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-09-07, 17:32

Od Janowskiego to by nawet.... każdy by lepiej wypadł :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2019-09-08, 18:56

Dzisiaj pierwszy raz oglądałem z Brzozą i muszę powiedzieć, że całkiem fajnie to wygląda. Choć Norbi w Kole też jakoś tragicznie nie wypada to myślę, że Jaka to Melodia zyskała więcej na tej zamianie. I ten koleś przy fortepianie też chyba nowy, albo go wcześniej nie widziałem fajnie tam przygrywał.

Grzyb wymiatał :-P
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-09-09, 16:56

No i już wszystko wiadomo - z normalnym uczestnikami Rafał też daje sobie świetnie radę.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2019-09-09, 17:01

W kole dawał radę to i tu sobie poradzi.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-09-09, 17:15

Ale jaka presja wiązała się z Jaka to Melodia to głowa mała. Jeden wielki hejt i kwik odrywanego od koryta Janowskiego i jego współpracowników.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”