Milionerzy

Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Re: Milionerzy

Post autor: Pabfer » 2018-03-22, 09:25

HISTORYCZNY MILION

Nową serię oglądam bardzo nieregularnie, ale teraz specjalnie włączyłem TVN Player żeby zobaczyć wiekopomną chwilę. Zwyciężczyni jest bardzo sympatyczna i mądra, reprezentuje coś sobą, więc jej się należało. Pogratulować intuicji. Udziela się charytatywnie, więc Pan Bóg dopomógł. Oglądałem tylko drugą połowę gry, więc pominąłem głupie pytania z pierwszej połowy. Uważam, że jej się poszczęściło z pytaniem za milion, bo TVN ułożył absurdalne warianty odpowiedzi. To logiczne, że ponad tysiąc razy ponad tysiąc to ponad milion, więc wszystkie 4 odpowiedzi powinny wynosić ponad milion- np. A) 1 111 111 B) 1 234 321 C) 1 212 121 D) 1 111 000. Tymczasem dostaliśmy jakieś sto tysięcy, jakieś sto milionów... Kto ma się na to nabrać? Oczywiście umniejszam tu TVN-owi, nie zwyciężczyni. Fajnie, że i ona wygrała i córka. Może to zachęci męża i pozostałą czwórkę dzieci... Pewnie poszli na casting, tylko nie wiadomo czy przeszli.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2018-04-24, 20:27

Wtorek, 24 kwietnia:

Coś mi śmierdzi w grze tego gościa. Odpowiada bez zastanowienia, przy jednym pytaniu się wahał, a po chwili kazał zaznaczać. Pytanie za 125 tysięcy dotyczyło stosunku wdechów do ucisków przy resuscytacji - serio? :roll: No i najciekawsza rzecz, że pierwsze koło wziął dopiero przy pytaniu za 250 tysięcy i pomogło. Czyli ma 2 koła i 2 pytania do miliona. Mimo to nie czuję zbytnich emocji, tylko ustawkę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2018-04-25, 20:34

Środa, 25 kwietnia:

To pytanie za pół miliona na pierwszy rzut oka banalne, ja sam bez wariantów wytypowałem Jezusa, ale z racji tego, że było za 500 tysięcy to prawidłowa odpowiedź budziła sporo wątpliwości. No bo jak? Takie banalne za taką kwotę? Już jedno banalne było wczoraj. Słowa "moim uczniem" ewidentnie wskazywały na Jezusa, ale tam było też "nie ma w nienawiści ojca i matki..." - to mnie też trochę zastanawiało. A przy telefonie to mógł jeszcze raz powtórzyć pytanie i warianty, to może mama by doszła do głosu :lol: Może i dobrze, że zrezygnował. A ten trzeci gościu, to szkoda słów. Hubert słusznie zauważył - on pewnie już z tego pokolenia, które nie wie jak wygląda telefon stacjonarny. Daleko raczej nie pociągnie.
Obrazek
lukaszlipinski
Waldek
Waldek

Post autor: lukaszlipinski » 2018-04-26, 11:09

Rzadko oglądam 3 edycję "Milionerów". Nie mają oni już tego dawnego klimatu 1. Są za bardzo TVN-owskie. Muzyka - bez napięcia przy wyższych sumach. Pytania zupełnie przypadkowo przyporządkowane są stawkom - za pół miliona bywają banalne, a za 1000 zł - trudne. Przeszkadza mi także perfidne dokręcanie scen i ujęć, gdy ktoś ma daleko zajść. Wówczas prowadzący i uczestnik uśmiechają się do widzów, a Urbański stara się powiedzieć coś dwuznacznego. No i odcinki są za krótkie - ledwie przysiądę, już reklama, a za chwilę koniec.
W 2 edycji problemem było wcześniejsze wymykanie się za pośrednictwem forów internetowych informacji odnośnie tego, że ktoś ma świetnie grać lub jakie ma paść pytanie za milion. Już wówczas jasne stało się, iż w dobie postępu technologii pewnych rzeczy ukryć się nie da, więc niektórzy sugerowali, aby odcinki leciały na żywo lub, z uwagi na możliwy telefon do przyjaciela, z lekkim poślizgiem. Ja bym jeszcze dodał wyższe stawki. Dziś, nawet w Lotto wygrywa się od czasu do czasu ponad 10 mln, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by podnieść stawki do np. tej granicy - w końcu TVN co roku produkuje kilka znacznie bardziej kosztownych, a niezbyt ambitnych, komedii z Karolakiem.
:)
Świat według Kiepskich
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2018-04-26, 16:34

Przecież oni to sami specjalnie robią żeby podnieść oglądalność choć to oczywiście zabija emocje. Jakoś w innych teleturniejach nie ma spojlerów tylko TVN musi pajacować.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2018-05-10, 23:08

10 maj 2018

Nie było OM i nie zapomniałem to sobie obejrzałem. I ja pierniczę, po jedynkowych emocjach to jak przesiadka z Ferrari do malucha z wyjętym silnikiem. Kompletne zero, najpierw jakiś wegan wygrywa 1000 zł po mękach, potem jakaś dziwna z kolejnym dziwnym zawodem zastanawia się długo i głupio ile godzin zegar zrobi dwa kółka :roll: - po reklamach już nie wróciłem do oglądania bo zapomniałem. Przypomniało mi się o 21:23 ale już był koniec :lol:
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”