Kiepskie Show

Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Kiepskie Show

Post autor: Bździuch » 2017-02-12, 21:54

Ciekawe zadanie :-P
''(...) i pierwszy człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać.'' - Ayn Rand
Zapraszam:
- Moja gra o Kiepskich
- I mój scenariusz
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdek56 » 2017-02-17, 11:49

Pamiętajcie o zadaniu, czas do godziny 4:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdek56 » 2017-02-18, 17:20

III RUNDA ZA NAMI

Trzecie zadanie nie było dla Was tak trudne jak sądziłem. Musieliście wypisać wady i zalety swojej postaci. Czas na przedstawienie efektów Waszej pracy, najpierw Groźne Węże:

BŹDZIUCH (Boczek)

Arnold Boczek

(PLUS) Świetny się sprawdza kiedy mamy dużo przeterminowanej żywności.
(MINUS) Niestety bez pozwolenia, też nam ją zeżera.
(PLUS) Jest kawalerem, ma więc spokój.
(MINUS) Jednak czasem doskwiera mu samotność i dręczy tym sąsiadów.
(PLUS) Ma na swoim piętrze toaletę przemieszczającą nas do innego wymiaru.
(MINUS) Ale i tak wypróżnia się nielegalnie na dole.
(PLUS) Jest rzeźnikiem, może Ci załatwić jakąś dobrą wiejską polędwice.
(MINUS) No, albo Psie sadło - jego ulubiene.
(PLUS) Jest naiwny jak dziecko.
(MINUS) Jest naiwny jak dziecko.

LUKOVSKY (Ferdek)

Zalety:

+pomysłowy, zawsze z wielkimi planami na biznes
+miły, wesoły pijaczek
+dobry mąż, mimo, że bezrobotny

Wady:

-bezrobotny, całe życie pierdzi w fotel przed telewizorem
-zdziadziały, gburowaty dziad
-niezbyt wysoka kultura osobista (co drugie słowo kurde itp.)

A teraz Potężne Tygrysy:

KACRUDY (Paździoch)

Marian Paździoch

Zalety:
- Świetnie zna się na finansach i wydawaniu pieniędzy
- Można z nim spokojnie porozmawiać na ciekawe tematy
- Jest fanem ogórków kiszonych i alkoholu :-D

Wady:
- Większość plotek dotyczących Ferdynanda wyszło z jego ust
- Zabiłby każdego, kogo nie znosi (patrz: Helena Paździoch)
- Jest kontrowersyjnym sąsiadem (dla przykładu "Totto Pronto")

PABFER (Listonosz Edzio)

EDZIO

Zalety:
Wesoły
Żyłka poetycka
Romantyk

Wady:
Czasem wredny
Czasem cieszy się z nieszczęścia innych
Stary i schorowany (a może nawet nie żyje)

PIOTREK2011 (Waldek)

Waldek Kiepski - wady i zalety.
Zalety:
- miły, - dowcipny, -naiwny jak dziecko co może prowadzić czasami do komicznych sytuacji z jego udziałem.

Wady:
- niestety od dłuższego czasu jego wadą jest to, że stał się pantoflarzem Jolaśki,
- jego wadą jest też to, że przestał pić mocnego fulla z Ferdkiem i oglądać z nim meczyki,
- również jego wadą jest to, że nie grzeszy inteligencją.

Wszystkie prace są dla mnie dobre i ponownie miałem duży problem przy wyborze zwycięskiej drużyny. Podjąłem decyzję. Ogłaszam, że zwycięzcami trzeciej rundy "Kiepskiego Show" są Groźne Węże! Po raz pierwszy! Gratuluję! Bździuch, Lukovsky, już teraz przechodzicie do kolejnej rundy! Potężne Tygrysy, po raz pierwszy czeka Was eliminacja. Wysyłajcie mi głosy na PW na osobę z Waszej
drużyny, która ma odpaść. Głosować można do jutra do godziny 19:00. Powtarzam jednak, że wszyscy przegrani będą mieć drugą szansę, nie trzeba więc się martwić.

Pamiętajcie o głosowaniu, czekam na głosy do jutra do godziny 19:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdek56 » 2017-02-19, 20:05

Czas na kolejne, trzecie już wyniki. Po raz pierwszy Potężne Tygrysy musiały głosować. Dostałem dwa głosy i były one oddane na jedną osobę. Tą osobą jest Pabfer. Pewnie zaskoczę Was mówiąc, że ta runda jest bez eliminacji! kacrudy, Piotrek2011 i Pabfer, jesteście bezpieczni! Przed rozpoczęciem gry ustaliłem, że pierwszy i trzeci etap oraz jeszcze jeden (pod koniec, ale teraz nie powiem kiedy dokładnie, aby była niespodzianka) będą bez eliminacji. Tygrysy, macie szczęście, wszyscy razem nadal pozostajecie w piątkę. Jednak głosy z tego etapu przejdą do kolejnego, Pabfer ma więc już dwa.

Czwarte zadanie będzie łatwiejsze. Musicie przesłać screen ze sceny, w której Wasz bohater jest smutny, przygnębiony. Czas oddania pracy jest do 25.02.2017 r. godz. 4:00.

Tym razem ktoś już odpadnie, bądźcie czujni. Życzę powodzenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdek56 » 2017-02-24, 15:49

Zadanie oddaly na razie dwie osoby, czas do godziny 4:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdek56 » 2017-02-25, 23:05

IV RUNDA ZA NAMI

Witam i przepraszam za opóźnienia. Wykonaliście kolejne, czwarte już zadanie. Musieliście przesłać screen ze sceny, w której Wasza postać jest smutna, przygnębiona. Czas na obejrzenie prac, najpierw Groźne Węże:

BŹDZIUCH (Boczek)

Obrazek

LUKOVSKY (Ferdek
)

(Niestety nie oddał pracy) :-(

A teraz Potężne Tygrysy:

KACRUDY (Paździoch)

Obrazek

PABFER (Listonosz Edzio)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PIOTREK2011 (Waldek)

Obrazek

Wszystkie zdjęcia są bardzo ciekawe. Niektóre mnie smucą, a inne bawią. Podjąłem decyzję. Ogłaszam, że zwycięzcami czwartej rundy "Kiepskiego Show" są Potężne Tygrysy! Gratulacje! Możecie czuć się bezpieczni, przechodzicie do kolejnego etapu. Groźne Węże czeka eliminacja, po niej zostanie w Waszej drużynie tylko jeden członek. Oznacza to, że w następnej rundzie czeka nas rozłączenie drużyn! Tak jak wcześniej pisałem, jedna osoba, której praca spodoba mi się najbardziej, dostaje nietykalność i nie można na nią głosować. Wtedy wszyscy oddają głosy.

Bździuch i Lukovsky, w Waszej drużynie pozostały dwie osoby, więc zamiast głosowania czeka Was runda dodatkowa. Zadanie sprawdzi Waszą kreatywność, dla niektórych może się ono wydać dziwne, dla innych ciekawe. Musicie opisać ulubione lody Waszej postaci, najlepiej w humorystyczny sposób. Można opisać kształt, kolor, składniki. Czas oddania pracy jest do jutra, do godziny 20:00.

Mam jeszcze pytanie do Was i do innych zawodników: Czy wolicie żebym ja wybrał zwycięzcę i osobę, która odpada, czy jutro przedstawię Wam prace i Wy zagłosujecie w tym temacie lub na PW?

Runda dodatkowa, w której przegrani będą mieli drugą szansę zostanie przeprowadzona za tydzień. Czy wtedy Ci, który zostali w grze woleliby mieć tydzień bez zadania i eliminacji, oczekując na to która osoba wróci, czy wolicie w tym czasie normalnie przeprowadzić kolejną rundę?

Pamiętajcie o zadaniu, czekam do jutra do godziny 20:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2017-02-26, 00:09

Czy to pytanie o lody może być w pierwszej osobie, tak jakbym to ja był Boczkiem ?
Co do pytań, to mii wszystko jedno
Ostatnio zmieniony 2017-02-26, 00:10 przez Bździuch, łącznie zmieniany 1 raz.
''(...) i pierwszy człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać.'' - Ayn Rand
Zapraszam:
- Moja gra o Kiepskich
- I mój scenariusz
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdek56 » 2017-02-26, 00:18

Tak, może być w pierwszej osobie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdek56 » 2017-02-26, 17:40

Zadanie zostało oddane i zapytam ponownie: Czy ja mam ocenić kto zostaje, a kto odpada czy chętni zagłosują na PW?
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2017-02-26, 17:48

Może Ty oceń
Zapraszam:
- Moja gra o Kiepskich
- I mój scenariusz
Obrazek
Piotrek2011
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Piotrek2011 » 2017-02-26, 19:13

Ty jesteś organizatorem Kiepskiego show, więc lepiej może Ty oceń.
Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdek56 » 2017-02-26, 22:12

Czas na wyniki zadania dodatkowego. Oboje oddaliście zadanie, oto jego rezultaty:

BŹDZIUCH (Boczek)

W lodach nie ważny jest smak, a wielkość w mordę jeża ! Duże pudełko to dużo jedzenia, a smak to mi obojętny, wszystkie są moje ulubiene, Jeżeli lody mają być w wafelku, to koniecznie w grubym, ponieważ wafel to białko, a białko to zdrowie, a zdrowie jest najważniejsze ! Są jeszcze lody na patyku, ale tych nie lubię, bo za małe te patyki dają, w ogóle się człowiek nie najada, w zasadzie każde lody są dobre,kiedy jest czym popić, w mordę jeża !

LUKOVSKY (Ferdek)

Ulubione lody Ferdynanda Kiepskiego:

Kształt: Marian Paździoch
Są przygotowane na podobieństwo Paździocha w nocnym zielonym szlafroku
Na wafelku napisane jest: Karwasz Twarz

Oba teksty są śmieszne. Bardziej podoba mi się jednak praca Bździucha. Niestety, drugą osobą, która opuści nasze show jest Lukovsky. Dzielnie walczyłeś, jesteś dobrym zawodnikiem. Bądź czujny za tydzień, bo masz szanse na powrót!

Teraz ogłaszam rozłączenie drużyn. Od następnego odcinka wszyscy działacie na własną rękę. Warto się starać, jedna osoba dostanie nietykalność.

Kolejne, piąte już zadanie może Was zaskoczyć. Musicie stworzyć mem ze swoim bohaterem. Możecie to zrobić np. na stronie Generator Memów lub w programie komputerowym. Czas oddania pracy jest do 04.03.2017 r. godz. 04:00.

Obrazek

Najlepiej aby mem dotyczył Waszej postaci, ale jeśli nie macie pomysłu, to może on być ogólnie o serialu. Życzę powodzenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2017-02-26, 22:20

Wracając do ulubionych lodów, dobrze, że nikt nie wybrał Jolasi :-P
Zapraszam:
- Moja gra o Kiepskich
- I mój scenariusz
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdek56 » 2017-03-04, 22:13

V RUNDA ZA NAMI

Czas na pierwszą rundę po rozłączeniu drużyn. Wszyscy oddaliście zadanie. Musieliście stworzyć mem z Waszym bohaterem. Obejrzyjmy prace.

BŹDZIUCH (Boczek)

Obrazek

KACRUDY (Paździoch)

Obrazek

PABFER (Listonosz Edzio)

Obrazek

PIOTREK2011 (Waldek)

Obrazek

Wszytkie memy są ciekawe i śmieszne. Trzeba jednak wybrać tylko jeden. Podjąłem decyzję. Ogłaszam, że nietykalność zdobywa kacrudy! Gratulacje! Przechodzisz do kolejnej rundy! Czeka nas jeszcze głosowanie, w którym jedna osoba niestety odpadnie. Ale będzie miała kolejną szansę, bo już jutro ogłoszę dwa zadania: jedno normalne, jak zwykle, a drugie dla osób, które odpadły. Jednak ten, kto wróci, będzie miał trochę trudniej. Czas oddania dodatkowej pracy będzie do wtorku. Wszystko po to, aby mógł wykonać normalne zadanie jak wszyscy, czyli do soboty.

Pamiętajcie o głosowaniu, czas jest do jutra do godziny 19:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdek56 » 2017-03-05, 22:28

Czas na kolejne, piąte już wyniki. Wszyscy oddali głosy. kacrudy jest oczywiście nietykalny, więc zostaje. Ale reszta nie może być tego pewna. Każdy z Was otrzymał przynajmniej po głosie, a jedna osoba dostała dwa. Bździuch, Pabfer, jesteście bezpieczni. Niestety, osobą, która opuści show jest Piotrek2011. Nie trzeba jednak się martwić, bo możesz bardzo szybko wrócić, tak samo jak Vito_Corleone i Lukovsky. Musicie tylko zrobić zadanie dodatkowe i jedna osoba z Was wróci.

Zadanie dodatkowe dla osób, które odpadły: Musicie znaleźć i przesłać mi zdjęcie osoby, która jest bardzo podobna do Waszej postaci. Podam przykład:

Obrazek

Zadanie jest oczywiście dla chętnych, czyli dla tych, którzy odpadli i chcą wrócić do gry. Czas oddania zadania dodatkowego jest do 07.03.2017 r. godz. 20:00. Podam teraz kolejne zwyczajne zadanie. Musicie napisać mi plan dnia Waszego bohatera w Prima Aprilis, jak spędziłby ten dzień. Można to zrobić w punktach albo po prostu opisać po kolei. Czas oddania pracy jest do 11.03.2017 r. godz. 4:00. Życzę powodzenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdek56 » 2017-03-07, 23:37

Czas na wyniki rundy dodatkowej. Wszyscy, którzy wcześniej odpadli oddali zadanie. Zobaczmy jego rezultaty.

VITO_CORLEONE (Badura)

Jim Carey w filmie Dumb and Dumber
Obrazek

Kazimierz Badura (Lech Dyblik)
Obrazek

LUKOVSKY (Ferdek)

Christian Bale
Obrazek

Ferdynand Kiepski
Obrazek

PIOTREK2011 (Waldek)
Obrazek

Osoby są do siebie podobne. Chciałem być jak najbardziej sprawiedliwy, więc porównałem obie osoby na pewnej stronie internetowej. Oto wyniki podobieństwa:

Vito_Corleone - 27%
Lukovsky - 47%
Piotrek2011 - 59%

Ogłaszam, że do "Kiepskiego Show" wraca Piotrek2011! Wracasz bardzo szybko, bo odpadłeś w ostatniej rundzie. Pamiętaj o wykonaniu aktualnego zadanie, czas do soboty do godziny 4:00.

Mam nadzieję, że nie poczuliście się urażeni, że o wyborze decydowała strona internetowa, ale uznałem, że tak będzie najbardziej sprawiedliwie. Vito_Corleone i Lukovsky, dziękuję za udział w grze. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście. A czwórce zawodników, która pozostała życzę powodzenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdek56 » 2017-03-10, 14:12

Zadanie oddała na razie jedna osoba, czas do godziny 4:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdek56 » 2017-03-11, 22:47

VI RUNDA ZA NAMI

Do gry wrócił Piotrek2011, więc ponownie jest Was czterech. Wszyscy wykonali zadanie. Musieliście napisać plan dnia Waszego bohatera w Prima Aprilis. Zobaczmy jego rezultaty.

BŹDZIUCH (Boczek)

Arnold Boczek - Prima Aprilis - Plan dnia

05²⁰ - Wstaję, myję zęby, jem śniadanie
05³⁰ - Dopycham się podlaską naczosnkowaną i jem drugie śniadanie
06⁰⁰ - Wychodzę do pracy
06³⁰ - Jestem w pracy, czas zrobić kawał kolegom z pracy, w mordę jeża ! Ale najpierw podwieczorek
06⁵° - Zrobię kawał Kubie Salcesonowi, z działu wołowiny. Podmienię mu mięso wołowe na wieprzowe, w mordę jeża !
10°° - Kolejny kawał to będzie wrzucenie prawdziwego mięsa do parówek, hihihihi
15°° - Już wróciłem, teraz czas coś zjeść, a później trzeba trochę pożartować z sąsiadów, w mordę jeża !
16°° - Zakradnę się pod drzwi Kiepskich z pilotem i będę mu zmieniać na kanał z Koziołkiem Matołkiem, będzie myślał, że to Ś.P Babka zza-światów.
16⁵° - Teraz jem deser, a po deserze idę do Paździochów i położę im na wycieraczce fałszywy list ze skarbówki, hihihi
17³³ - Pani Halincia wraca z pracy trzeba ją też jakoś postraszyć, może jakieś myszy na korytarzu ?
18°° - To teraz czas na kolację, już więcej kawałów chyba nie zrobię, a już na pewno nie na pusty żołądek, w mordę jeża !

KACRUDY (Paździoch)

Marian Paździoch:
"Co roku prima aprilis spędzałem tak samo - sprzedając gacie na bazarze. Ale mój sąsiad, Ferdynand, pijak i pasożyt, zapewne uchlany jak świnia, robi sobie żarty od miesiąca. Dlatego zmieniłem plany:

O godzinie 8:00 idę na bazar.
Wracam szybciej, o godzinie 12:00 i pędzę do sklepu z chińskimi pierdółkami.
Kupuję tam jakąś maskę czy inne tego typu gówno.
O 13:00 wracam do domu i pukam do mieszkania.
Ubieram maskę i wrzeszczę tak, że Kiepski przestraszy się na śmierć.
Wracam do swojego mieszkania i czekam.
O 14:00 przyjeżdżają sanitariusze i wywożą mojego "kochanego" sąsiada nogami do przodu na Bonifratrów.
Oczywiście, cieszę się z udanego żartu.
Potem chowam się w łazience, ponieważ moja żona zapewne będzie chciała opieprzyć mnie za wczesne zamknięcie szczęki.
Tam siedzę do wieczora.
Nazajutrz Kiepski wróci do domu, siądzie przed fotelem i zapomni, że jest coś takiego jak prima aprilis. Oby.

PABFER (Listonosz Edzio)

1. Wstanie przed żoną i podanie jej do łóżka kanapek posmarowanych pastą do butów
2. Włamanie i kradzież pieczątki komornika
3. Podrobienie pisma od komornika
4. Przekazanie pisma Ferdkowi
5. Charakteryzacja i okrążenie Ferdka jako komornik
6. Skradziony telewizor wybucha, a w piwie jest środek na przeczyszczenie, bo Ferdek przewidział kawał
7. Chęć zemsty i zablokowania Ferdkowi WC
8. W WC siedzi Boczek
9. Przez resztę dnia trollowanie przez Internet, bo to bezpieczniejsze

PIOTREK2011 (Waldek)

Walduś w Prima Aprilis wypiłby z Ferdkiem piwko i obejrzałby też meczyka. Razem z Ferdkiem zamknęliby Babkę w szafie. Zrobiliby jakiegoś psikusa Halince, np, podłożyliby jej pierdzącą poduszkę. Natomiast Walduś Jolaśce podmieniłby cukier na sól tak, że ona by nawet tego nie zauważyła, ale byłaby na niego wściekła. Walduś też oddałby Ferdkowi frytownicę, którą zabrała kiedyś Jolaśka.

Wszystkie plany dnia są dobre. Miałem problem z wyborem komu przyznać nietykalność. Podjąłem decyzję. Ogłaszam, że nietykalność zdobywa Bździuch! Gratulacje! Przechodzisz do kolejnej rundy i jesteś w finałowej trójce! Jak zawsze czeka nas też głosowanie, w którym jedna osoba niestety odpadnie. Bądźcie czujni.

Pamiętajcie o głosowaniu, czekam do jutra do godziny 19:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2017-03-11, 23:18

Serio ? Ja byłem PEWIEN, że odpadnę :lol: , moim zdaniem wyszło mi gówno jakich mało, rozwalił mnie Kacrudy:
Chociaż przerobiłbym na zesra się ze strachu.
Zapraszam:
- Moja gra o Kiepskich
- I mój scenariusz
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdek56 » 2017-03-12, 20:09

Czas na szóste wyniki. Wszyscy oddali głosy. Bździuch jest bezpieczny. Osobą, na która nie oddano żadnego głosu jest kacrudy, więc on też zostaje. Kolejne dwie osoby dostały przynajmniej po głosie. Piotrek2011, jesteś bezpieczny. Niestety, zawodnikiem, który opuścił show jest Pabfer. Dobrze Ci szło, zajmujesz w Kiepskim Show miejsce tuż za podium.

Zostaliście w trójkę. Waszym siódmym zadaniem będzie opisanie miejsca, w którym Wasz bohater mógłby spędzić wakacje oraz napisanie co by tam robił. Czas oddania pracy jest do 18.03.2017 r. godz. 4:00. Jesteśmy coraz bliżej finału, dlatego w tej rundzie będzie ciekawie. Osoba, która zdobędzie nietykalność, przesądzi o losie innych, np. Nietykalność zdobywa osoba 1, wtedy osoba 2 nie może zagłosować na osobę 1 oraz nie odda głosu na siebie, więc zagłosuje na osobę 3, a osoba 3 odda głos na osobę 2, bo nie może zagłosować na osobę 1. Dlatego do osoby 1 będzie należała ostateczna decyzja. Ale warto aby pozostali zawodnicy też wtedy oddali głosy.

Pamiętajcie o zadaniu, życzę powodzenia.
Obrazek
Piotrek2011
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Piotrek2011 » 2017-03-13, 17:00

Bardzo ciesze się, że jestem w najlepszej trójce. Chociaż szczerze mówiąc trudno mi w to uwierzyć, myślałem, że teraz odpadne.
Awatar użytkownika
Szwejk
Paździoch
Paździoch

Post autor: Szwejk » 2017-03-13, 19:51

Ferdek56 pisze: KACRUDY (Paździoch)

Marian Paździoch:
"Co roku prima aprilis spędzałem tak samo - sprzedając gacie na bazarze. Ale mój sąsiad, Ferdynand, pijak i pasożyt, zapewne uchlany jak świnia, robi sobie żarty od miesiąca. Dlatego zmieniłem plany:

O godzinie 8:00 idę na bazar.
Wracam szybciej, o godzinie 12:00 i pędzę do sklepu z chińskimi pierdółkami.
Wracam do swojego mieszkania i czekam.
O 14:00 przyjeżdżają sanitariusze i wywożą mojego "kochanego" sąsiada nogami do przodu na Bonifratrów.
Oczywiście, cieszę się z udanego żartu.
Potem chowam się w łazience, ponieważ moja żona zapewne będzie chciała opieprzyć mnie za wczesne zamknięcie szczęki.
Tam siedzę do wieczora.
Nazajutrz Kiepski wróci do domu, siądzie przed fotelem i zapomni, że jest coś takiego jak prima aprilis. Oby.
A gdzie jest sobota, godzina 21:15? :lol:
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2017-03-13, 21:17

Niedziela!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2017-03-13, 21:36

Bardzo dobrze, że nie było plagiatu. Dodatkowe punkty za to!
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Waldek
Waldek

Post autor: Ferdek56 » 2017-03-17, 17:49

Zadanie oddała na razie jedna osoba, czas do godziny 4:00.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Forumowe konkursy, plebiscyty”