Jaką partię polityczną popierasz?

Którą partię polityczną popierasz:

KORWiN
8
21%
Nowoczesna PL
1
3%
Platforma Obywatelska
8
21%
Polskie Stronnictwo Ludowe
0
Brak głosów
Prawo i Sprawiedliwość
12
32%
Ruch Pawła Kukiza
8
21%
Ruch Narodowy
1
3%
Samoobrona
0
Brak głosów
Sojusz Lewicy Demokratycznej
0
Brak głosów
Twój Ruch
0
Brak głosów
Nowa Prawica
0
Brak głosów

Liczba głosów: 38
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Jaką partię polityczną popierasz?

Post autor: Inn » 2015-10-26, 23:11

No cóż, Polacy to chyba jedyny naród który chce być ruc**ny przez partie systemowe. Jedyny naród który popełnia te same błędy i głosuje na te same partie nie umiejąc argumentować swoich wyborów i poglądów. Plus wyborów jest taki że jest Kukiz, a i nie będzie komunistów w postaci Lewicy. Czekam jeszcze 4 lata, wtedy JKM powinien się dostać, ale jeśli nie to się pakuję i emigruję bo z narodem idiotów nic się nie osiągnie w tym kraju.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2015-10-26, 23:24

Za 4 lat to Korwin tym bardziej nie wygra.

I jak to jest, że po doliczeniu Londynu PO i Petru wzrosło a reszcie spadło :roll:
Wiem, że się liczy z Warszawą ale przecież w Warszawie wygrało PiS podawali - więc jakim cudem.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2015-10-26, 23:28

Za 4 lata nie wygra, ale wejdzie bo w moim wieku ma poparcie ok. 80 % płci męskiej :D.
4 godziny spóźnienia, rzekome błędy, sorry ale JKM został oszukany, fałszerstwo widać od razu.
Znowu wygrał system.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2015-10-26, 23:31

Inn pisze:Za 4 lata nie wygra, ale wejdzie bo w moim wieku ma poparcie ok. 80 % płci męskiej :D.
4 godziny spóźnienia, rzekome błędy, sorry ale JKM został oszukany, fałszerstwo widać od razu.
Znowu wygrał system.
To jutro znowu atakujecie PKW ?

Korwin przegrał też przez Stonogę - to on zabrał mu te kilkadziesiąt tysięcy głosów.
Do tego też wyższa niż zwykle frekwencja na niekorzyść Korwina zadziałała.
Chociaż ją też sfałszowali, bo tylu ludzi to nikt nigdy przy urnach nie widział co wczoraj.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2015-10-26, 23:50

Jest szansa za 2 lata, w kuluarach i w reżimowej tv mówiło i mówi się że rząd nie przetrwa 2 lat. Tak, wiem że to lekka propaganda ale po prostu się pocieszam :-P
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2015-10-26, 23:55

Tak by może było jakby znowu za koalicjantów PiS miał Giertycha (prawdopodobnego agenta Mossadu i GRU) oraz Leppera otoczonego ubekami.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2015-10-26, 23:58

Ale i tak życzę PiSowi jak najlepiej, może coś zrobią w dobrym kierunku żeby za 4 lata JKM, a jestem tego pewien, wejdzie do sejmu, nie musiał wszystkiego od nowa robić. Bo jak to ktoś dzisiaj mądrze napisał na facebooku: kiedyś Polacy mieli honor, byli waleczni i walczyli za kraj. A dzisiaj jest to naród debilów i idiotów ( z wyjątkami oczywiście :-P ) który głosuje zawsze na ostatnią chwilę, podejmuje decyzje przy urnach, zmian na lepsze nie widać i po prostu żal patrzeć na dzisiejszych potomków wielkich Polaków.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2015-10-27, 00:03

Jak będzie dobrze PiS rządziło, ludziom będą pękać portfele z nadmiaru gotówki to tym bardziej Korwin nie wejdzie :D
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Marciosss
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Marciosss » 2015-10-27, 05:35

No cóż, Polacy to chyba jedyny naród który chce być ruc**ny przez partie systemowe.
A Ruscy? Oni nie potrafią funkcjonować bez silnego wodza który wyznacza narodowi cel.
Za 4 lata nie wygra, ale wejdzie bo w moim wieku ma poparcie ok. 80 % płci męskiej :D .
Za 4 lata to on może kojtnąć ze starości, a ty zdążysz dorosnąć i zrozumieć co się w życiu liczy i czym jest wolność.
Ostatnio zmieniony 2015-10-27, 05:38 przez Marciosss, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2015-10-27, 09:53

Ruscy też są manipulowani przez władzę i tak jak w Polsce mądrzejsza mniejszość nie ma tam prawa głosu. A to że coś kombinowali przy wyniku PSL widać gołym okiem. Bo tragedią by było jak by chłopy nie weszły do sejmu.
Marciosss, akurat tak się składa że rozumiem czym jest wolność mimo że nie poznałem jej braku jeśli chodzi o państwowość, ale w całej tej wolności chodzi tylko o to żeby pracować, pracować i jeszcze raz pracować, odkładać pieniądze, nie liczyć na obietnice i wszystko co się osiąga to dzięki pracy, która będzie łatwiejsza bez tych durnych podatków dochodowych, które do pracy zniechęcają i spowalniają gospodarkę.
Marciosss
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Marciosss » 2015-10-27, 10:07

ale w całej tej wolności chodzi tylko o to żeby pracować, pracować i jeszcze raz pracować, odkładać pieniądze, nie liczyć na obietnice i wszystko co się osiąga to dzięki pracy,
I gdzie ty tu widzisz wolność? :roll:
Wolność to robić 8 godzin dziennie, czekać na emeryturę a w między czasie oddawać się przyjemnościom jak piwo.
Ostatnio zmieniony 2015-10-27, 10:08 przez Marciosss, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2015-10-27, 10:42

Widzę wolność w kapitalizmie. Sam sobie zarabiam, sam sobie odkładam, nikt mi się nie wtrąca w moje pieniądze, przynajmniej nie tak nachalnie jak system, a w prostych podatkach, które nie spowalniają gospodarki, wiem na co idą. A nie tak jak dzisiaj dajesz tej "władzy" antypolskiej, choć teraz PiS to będzie bardziej polska, 70 % twoich zarobków a oni wykorzystują tylko 15 % bo większość idzie na łapówki a druga połowa przepada przez brak mądrego zarządzania. O to tylko chodzi. Singapur może, Węgry mogą a w Polsce nie może tak być. Trudno. Tylko emigracja.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2015-10-27, 16:03

Ale żeby coś naprawdę zarobić trzeba mieć znajomości, jeszcze z czasów PRL. Już trzecie pokolenie w tej rzekomo wolnej Polsce żeruje na nas wszystkich. Teraz też, PO 3 mln głosów ale połowa to urzędasy i ich rodziny.

Wolność to bezpieczeństwo socjalne, przestrzeganie praw pracownika przez pracodawcę itd. A nie tyranie po 12-16 godzin na dobę świątek piątek za marne grosze.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
jakledw12
Halinka
Halinka

Post autor: jakledw12 » 2015-10-27, 16:10

Kukiz mistrz i proszę nie zaprzeczać:

https://www.youtube.com/watch?v=AXVV_10KZ6s

Jestem ciekaw czy PO podniesie się po tej wyborczej klęsce.
Wspominać czasy Khamidova to każden jeden potrafi, a robić nie ma komu.
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2015-10-27, 16:28

Kizior, niestety dzisiaj prawie wszystko jest po znajomościach. A urzędasów powinno się od razu zwolnić z 80 %, ale PiS tego nie zrobi bo elektorat musi być. Bo niby jakim innym sposobem PO było 8 lat "rządziło". W kapitalizmie pracownik dostawałby na tyle dużo pieniędzy a pracodawcy też by dużo zostawało gdyby nie było podatków dochodowych i innych tego typu głupot. A pracodawca mógłby uruchomić 3 zmiany, żeby każdy nie pracował po 12-16 godzin.
Jak patrzę na ten nowy sejm to po prostu dziw bierze ile w tej Polsce jest Antypolaków. A podobno to Rosjanie są antypolscy :-P
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2015-10-27, 16:51

Inn pisze:Kizior, niestety dzisiaj prawie wszystko jest po znajomościach. A urzędasów powinno się od razu zwolnić z 80 %, ale PiS tego nie zrobi bo elektorat musi być. Bo niby jakim innym sposobem PO było 8 lat "rządziło". W kapitalizmie pracownik dostawałby na tyle dużo pieniędzy a pracodawcy też by dużo zostawało gdyby nie było podatków dochodowych i innych tego typu głupot. A pracodawca mógłby uruchomić 3 zmiany, żeby każdy nie pracował po 12-16 godzin.
Niestety to tak nie działa, gdyby popuścić te lejce to by nawet dzieci szły do pracy jak w 200 lat temu.

Inn pisze: Jak patrzę na ten nowy sejm to po prostu dziw bierze ile w tej Polsce jest Antypolaków. A podobno to Rosjanie są antypolscy :-P
Więcej jest jednak Polaków.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Marciosss
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Marciosss » 2015-10-27, 21:14

Inn, ty naprawdę chcesz zapylać i odkładać życie na później?
Awatar użytkownika
Babka Kiepska.
Paździoch
Paździoch

Post autor: Babka Kiepska. » 2015-10-27, 22:16

Co do wyborów, gratuluję społeczeństwu że mamy w nim tylu idiotów głosujących na obóz władzy POPIS. Ktoś tu wymienił Petru, możecie mnie zjechać - choć to nie tylko moje zdanie ale on ma większa skłonności w stronę PIS niż PO a jego przeszłość związana z PO pozostała tylko przeszłością. Zresztą mam zdjęcie komentarza Szydło i Petru, jak by ktoś chciał. Mają nawet kilka wspólnych rzeczy w programie, choć koalicji na pewno nie stworzą. Myślę że PIS nie będzie chciał koalicji ale Kukiz prędzej czy później połączy się z PIS.
Halinko - Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy !
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2015-10-27, 22:43

Marciosss, tak, chcę pracować i sobie odkładać a nie czekać aż ktoś mi da 500 zł na dziecko. Wolę sam sobie odłożyć te 500 zł, bo dzisiaj zanim bym je dostał to zabrano by mi 700 zł.
Marciosss
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Marciosss » 2015-10-28, 05:36

Inn pisze:Marciosss, tak, chcę pracować i sobie odkładać a nie czekać aż ktoś mi da 500 zł na dziecko. Wolę sam sobie odłożyć te 500 zł, bo dzisiaj zanim bym je dostał to zabrano by mi 700 zł.
Smutne :roll:
Ok. Będziesz zasuwał jak głupi i odkładał, i powiedzmy za 50 lat będziesz miał tyle żeby zrezygnować z pracy, ale wówczas nie będziesz umiał nie pracować. I gdzie tu jest wolność?
Ja już wolę zarabiać skromniej, i żyć na bieżąco.
Ostatnio zmieniony 2015-10-28, 05:37 przez Marciosss, łącznie zmieniany 1 raz.
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2015-10-28, 15:11

I jeszcze jedna moja opinia, którą chciałbym się z Wami podzielić - minus dla nowego polskiego rządu za wspomnienie na wieczorze wyborczym katastrofy w Smoleńsku oraz głupie teksty pod adresem innych partii. Nie tak wyobrażałem sobie nowy rząd, a zwłaszcza PiS. ;-)
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2015-10-28, 15:57

Marciosss, właśnie o to chodzi. W obecnym systemie jest to głupie, ale w takim stricte kapitalizmie jak np. jest w Singapurze wszystko dobrze funkcjonuje więc nie widzę problemu żeby nie mogłoby tak być w Polsce.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2015-10-28, 16:23

Takiego bata na społeczeństwo jaki jest w Singapurze to by nikt u nas nie przeżył.
To jest terror a nie dobrobyt. Nawet dzieci nie można mieć ile się chce.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2015-10-28, 16:38

Mam tam rodzinę i uwierz mi jest tam bardzo dobrze żyć. Wystarczy tylko przestrzegać prawa. A to że za pewne czyny są bardzo wysokie i bolesne kary. Cóż, trzeba żyć zgodnie z prawem.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2015-10-28, 16:45

W Warszawie też jest dobrze żyć, i co z tego ? Nie można porównywać małej wyspy z 40 mln krajem.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka/wydarzenia”